Opinie wystawione przez użytkownika: Monika_3166

Najlepsza szkoła jogi w Krakowie! Prowadzona z pasją i

Najlepsza szkoła jogi w Krakowie! Prowadzona z pasją i wielką wiedzą o jodze i człowieku.Na zajęciach panuje miła atmosfera. To idealne miejsce, aby poćwiczyć pod okiem profesjonalistów, bez obaw o kontuzje. Urozmaicony plan zajęć nigdy nie pozwala, żeby do wielu treningów w tygodniu wkradła się nuda. Dodatkowo oferta zajęć rozbudowana jest o zajęcia jogi terapeutycznej czy jogi dla kręgosłupa.To świetnie miejsce dla przyszłych i obecnych mam - zajęcia dla kobiet w ciąży oraz joga dla dzieci to hit! Bez obaw o to, że zrobi się sobie krzywdę, bo instruktorzy są wyszkoleni do zajęć z takimi grupami. Niestety duże zainteresowanie tą dobrą szkołą skutkuje tłokiem w szatni czy na zajęciach - ale właściciele powiększają ofertę zajęć oraz z głową układają grafik, robiąc wszystko aby podołać dużemu gronu pasjonatów jogi :) Co do cen, to są one na idealnym poziome w porównaniu do oferowanej jakości zajęć. Na sali dużo sprzętu do ćwiczeń, w szatniach i łazienkach czysto, w recepcji zawsze siedzi ktoś kto miło przywita (a w chwili, gdy nie ma ruchu przeprowadzi miłą rozmowę czy odpowie merytorycznie na wszystkie pytania odnośnie funkcjonowania szkoły) ćwiczących.Gorąco polecam :)

Fatalnie.

Fatalnie.

Ocena z dnia: 17.04.2016
Żabka Oddział

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 17.04.2016
ZiKO Apteka Oddział

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 17.04.2016
Smyk Oddział

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 17.04.2016
Tchibo Oddział

Świetne wyposażenie sklepu

Świetne wyposażenie sklepu - polecam dla ludzi szukających porządnego sprzętu na swoje wyprawy. Obsługa miła i kompetentna. Ceny wprawdzie wysokie, ale broni je jakość towaru.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 17.04.2016
ZOO Kraków Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem