Opinie wystawione przez użytkownika: Mort

Jedyny minus to brak dostępności towaru

UUwielbiam robić zakupy w tym obiekcie. Robię duże parę razy w mc. Wygodą jest to że można kupić wszystko w jednym miejscu od skarpetek po pasztet. Strefa wejścia czysta, w strefie wózków czysto. Zdarzają się wózki ciężko działające, jeżeli chodzi o sprawność kółek. Po wejciu po prawej stronie wita nas strefa uaktualnej akcji tematycznej. Po lewej w głębi promocje " wszystko po 1 zł." bardzo widocznie oznaczone i wyeksponowane. W sklepie bardzo przyjazna atmosfera. Jednym minusem jest brak dostępności towarów na mięsie, chłodni i chipsy. Pani przy kasie bardzo miła, szybko zeskanowała każdy artykuł. Zachęcam do zakupów.

Sklep w miarę czysty

Sklep w miarę czysty, jak na tłum dziś tam urzędujący. Zapewniona dostępność produktów, promocje widoczne i oznaczone. Brak kolejek do kas. Kasjer nie podał kwoty do zapłaty, ani nie przywitał mnie. Ogólnie nie powiedział nic, zeskanował artykuły i tyle. Stoisko owoce warzywa czyste, artykuły dostępne z każdej grupy towarowej.

Biedronka została przeniesiona do galerii

Biedronka została przeniesiona do galerii. Sklep bardzo czysty, strefa wejścia bardzo ładnie zagospodarowana kwiatami, gablota czysta, towar w gablocie poukładany estetycznie, wyraźne i zrozumiałe etykiety cenowe. Foldery aktualne dostępne. Stoisko z warzywami bardzo ładnie zagospodarowane, pięknie pokrojone owoce i warzywa. W chłodniach asortyment ułożony ładnie i estetycznie. Etykiety cenowe dostępne. Sala sprzedaży czysta i estetyczna. Podczas zakupów i pytania o artykuł obsługiwała mnie Pani Ania osoba bardzo miła i sympatyczna, dokładnie wytłumaczyła położenie produktu i doradziła przy wyborze artykułu. Również podczas obsługi na kasie wykazała się kulturą i znajomością obsługi klienta na najwyższym poziomie. Kasy i otoczenie kas również zadbane i czyste. Bardzo przyjazny sklep.

Sklep znajduję się w miejscu gdzie przechodzi masa ludzi

Sklep znajduję się w miejscu gdzie przechodzi masa ludzi, jest on lecz położony troszkę z boku i nie wyłania się wpośród sklepów położonych na tej ulicy. By go odnaleźć trzeba po prostu wiedzieć że on tam jest. Wiele osób przechodzących obok kieruje się w stronę rynku, nie wiedząc o istnieniu tego sklepu. Szczerze rzadko spoglądałam w tamtą stronę. Jak wspominałam wyżej sklep mało widoczny, polecam więcej reklam bądź zwykłą reklamę umieszczoną po drodze. Co do reklam umieszczonych na szybach sklepu, są czytelne i kolorowe. Otoczenie sklepu czyste. Szyby oraz drzwi wejściowe czyste. wnętrze sklepu nie jest zbyt duże, zapach taki sobie, na półkach masa towaru umieszczonego dość estetycznie, lecz półki są troszkę przeładowane, co powoduje trudności w odszukaniu etykiet cenowych. Półki czyste, podłoga też, nie zauważyłam braków towarowych, promocje oddzielone od całości asortymentu, a przy nich duże kolorowe widoczne etykiety cenowe, na stoisku o-w panował porządek, lecz owoce nie zachęcały do kupna, zwłaszcza banany które były zielone i poobijane w dniu gdy była na nich promocja, informacja o niej umieszczona była na plakacie na szybie sklepu. Personel w sklepie zajęty był pracą, panie były ubrane czysto i estetycznie. Stanowiska kasowe były czyste, zawalone towarem, ekspedientka otwarła drugą kasę i zaprosiła klientów stojących w kolejce do niej. Obsługa nie trwała długo Pani pracująca na kasie nie przywitała się, nie pożegnała, wskazała tylko kwotę do zapłaty i podziękowała za drobne, była miła leciutko się uśmiechnęła na dowodzenia. Ogólne wrażenie tak sobie, lecz i tak tam zajrzę bo to jedyny spożywczy sklep najbliżej miejsca w którym często bywam.

Spacerując w popołudniowy ciepły dzień ulicą Kołobrzeską w

Spacerując w popołudniowy ciepły dzień ulicą Kołobrzeską w Olsztynie naszła nas ochota na lody Delikatesy Vendo były pierwszymi które wpadły nam w oko. Delikatesy są widocznie oznakowane, nie wiedzieliśmy do końca, jaki towar się w nich znajduje, lecz po chwili dostrzegliśmy napis artykuły spożywcze, więc zdecydowaliśmy zajść i zobaczyć czy są ta lody. Otoczenie delikatesów czyste, drzwi wejściowe, czyste. Po wejściu, podłoga, czysta, zapach ok, temperatura, ok, Przy wejściu stał ochroniarz, który przyglądał się klientom, ładnie ubrany, zachowywał się odpowiednio. Sklep, jest powierzchniowo dość spory, artykuły ładnie poukładane na półkach, niektóre wysepki z promocjami nie wyglądały zachęcająco, takie poustawianie na byle czym. Ceny widoczne, ceny promocyjne także widoczne. Nie zauważyłam braków towarowych, półki czyste, etykiety cenowe, czyste, czytelne. Stoisko które znajdowało się tak jakby za zakrętem, z wędlinami, czyste i estetyczne, towary zachęcały do kupna, W lodówce z lodami panował chaos, jak dla mnie, za dużo lodów w jednym miejscu, nie mogłam znaleźć ceny na żadne lody, więc wzięłam pierwsze lepsze. W sklepie słychać było w tle muzykę Disco Polo, nie za głośno, nie za cicho, dawało to fajną atmosferę, została bym dłużej by posłuchać jeszcze. Pani obsługująca, za kasą przywitała nas z uśmiechem, powiedziała "dzień dobry", szybko i sprawnie skasowała artykuły, po czym wyraźnie podała kwotę do zapłaty, wydała resztę, podziękowała i zaprosiła ponownie, stanowisko kasowe było czyste, lecz widać że troszkę lat miało, Ogólne wrażenie pozytywne.

Delikatesy są niedawno powstałymi w galerii Solvay

Delikatesy są niedawno powstałymi w galerii Solvay, zachodzę tam często by kupić wodę na siłownie. wchodząc na dolny poziom, ukazują nam się powoli kasy, wejście i w kącie po prawej stronie miejsce gdzie swą prace wykonuje pracownik ochrony, elegancko ubrany, obserwuje klientów, strefa kas utrzymana w idealnym porządku, w sklepie zapach i temperatura odpowiednia. Po wejściu mamy strefę owoce-warzywa, małą, ale zawsze czysta i estetycznie ułożona, przed okręgiem na którym znajdują się warzywa, udostępniona wysepka z pomidorami na promocji, osobno ustawiona i oznaczona ofertą promocyjną. W sklepie jest bardzo czysto regały są poustawiane w sporej odległości od siebie, co dodaje przestronności, oferta asortymentowa jest dość szeroka, towary dostępne, ładnie i estetycznie poukładane, półki czyste, etykiety cenowe dostępne, widoczne, wyodrębnione promocje, nie zauważyłam braków towarowych. na tylnej części sklepu znajdują się stoiska z ciastkami oraz wędlinami, w sklepie nie ma tłumów więc można spokojnie robić zakupy, ceny się są wygórowane, na normalne artykuły jak nazwa wskazuje jest dużo artykułów Eco które trochę już kosztują, w regale chłodniczym można zakupić zimne napoje, jest tez w nim strefa promocji, znaczy się towary z krótkim terminem przydatności w niskich cenach. Sklep naprawdę jest bardzo czysty i estetyczny, po podejściu do kas Pni kasjerka na mój widok przerwała rozmowę z koleżanką zza sąsiedniej lady i zajęła się obsługą, kolejek nie było, kasa czyściutka, Pani kasjerka, odpowiednio ubrana do miejsca pracy, miło i serdecznie mnie obsłużyła, zachowując wszystkie kryteria obsługi więc zostałam odpowiednio przywitana, skasowana, pożegnana itd. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne polecam

Moja obserwacja dotyczy sklepu z drobiazgami znajdującymi

Moja obserwacja dotyczy sklepu z drobiazgami znajdującymi się na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Ulica jest dość tłoczna, sklep, widoczny przyciąga kolorowymi elementami i kartkami z napisanymi cenami. w środku dość przestronna przestrzeń, nie duża, ale sprytnie zorganizowana. Zapach, oraz temperatura ok, czystość bez zastrzeżeń, zarówno wnętrza jak i otoczenia sklepu. Zaleta sklepu są malutkie ceny na artykuły, nie są najgorszej jakości, ja zachodzę tam po bajki dla syna, pełnometrażowe po 80, czy 100 minut przygody Scooby Doo, Epoka lodowcowa itd, kupuje za 2,99, przyznam działają wszędzie na wszystkim i są dobrej jakości. Dodatkowo w sklepie zawsze dobiorę jeszcze jakieś drobiazgi. Strefa kasy czysta, mała, ale zadbana, Pani kasjerka bardzo miła, ładnie ubrana i odpowiednio umalowana do miejsca pracy, gdy podeszłam przywitała mnie z uśmiechem, szybciutko naliczyła kwotę do zapłaty i miło pożegnała. Ogólne wrażenie, bardzo pozytywne.Polecam

Obserwacja dotyczy Hipermarketu znajdującego się w galerii

Obserwacja dotyczy Hipermarketu znajdującego się w galerii Krakowskiej na górnym poziomie. Galeria mieści dwa Carrefour jeden jest mniejszy jest na najniższym poziomie, większy jest zatem na wyższym. Otoczenie sklepu czyste, nie ma drzwi, ani witryn, z daleka widać kasy, a w samym rogu znajduje się wejście, otoczenie kas czyste, przy wejściu, po lewej stronie stał pracownik ochrony, elegancko i czysto ubrany, obserwował klientów wchodzących do sklepu. Strefa wejścia czysta, po prawej stronie dostępne, wózki zakupowe. Na sali sprzedaży temperatura odpowiednia, zapach też. mijając strefę wejścia, po lewej jest miejsce na promocje, wyglądało to koszmarnie, towary okropnie wyeksponowane, nic do niczego nie pasowało w nieładzie, nie mogłam odnaleźć się w etykietach cenowych więc dałam sobie na spokój i poszłam dalej. W dalszej części sklepu, stoisko owoce-warzywa, wyglądało również nieciekawie, brak dostępności produktów, puste skrzynki poodwracane do góry nogami, warzywa które zostały, do najświeższych nie należały, chciałam kupić ziemniaki na placki ziemniaczane, lecz musiałam wymyślić coś innego na kolacje, w tym celu powędrowałam dalej do stoiska z mięsem, lecz ono nie było na rzut oka pierwszej świeżości, wybór praktycznie zerowy, jedynym obleganym stoiskiem, liczącym więcej niż dwie osoby w kolejce było stoisko z wędlinami przyznam, że panował tam ład i porządek. Reszta sklepu, półki czyste, towary miejscami poukładane na półkach, miejscami nie, w większości poupychane, a gdzie nie gdzie braki towarowe, ceny dostępne, lecz czasem nie wiadomo co do czego. Na sali sprzedaży zaczęłam szukać przyprawy do kurczaka, podeszłam do Pani wykładającej towar i zapytałam gdzie się może ów rzecz znajdować, pani była ubrana odpowiednio do stanowiska pracy, podniosła głowę i pokazała palcem, mówiąc " Tam, jak Pani pójdzie, to nie w tej tylko następnej alejce, na drugiej półce po lewej stronie są przyprawy", podziękowałam i odeszłam, oczywiście nie znalazłam. Udałam się po lody w lodówkach panował chaos, puste kartony pomieszane z lodami, znalezienie ceny to kosmos, nie wiadomo co do czego, po nie zadowoleniu udaliśmy się do kas, kolejka liczyła chyba z 50 osób, dzięki nowemu systemowi jedna kolejka, tragedia staliśmy chyba z pół godziny, nawet to idzie, ale przyznam że jak dla mnie strata czasu na stanie. Strefa kas czysta, pani kasjerka milczała, podała tylko kwotę do zapłaty, nie powiem czy była miła czy nie raczej obojętna. Ogólne wrażenie, nie polecam, chyba, że musicie po podróży, ale raczej gwarantuje wkurzenie niż udane zakupy.

Kancelaria znajduję się obok Urzędu Skarbowego

Kancelaria znajduję się obok Urzędu Skarbowego. Mały budynek na boku którego i prze wejściem też widnieje tabliczka informacyjna. Po wejściu zauważyłam małe pomieszczenie, nie wyglądało zachęcająco, temperatura, czystość oraz zapach ok, ale wygląd ładny nie był, zapytałam gdzie mogę załatwić sprawy które mnie interesują. Pan siedzący w pierwszym pomieszczeniu kazał mi przejść dalej, za bardzo nie wiedziałam gdzie, zza drzwi wyszła kobieta która zaprosiła mnie do drugiego pomieszczenia. Pani przedstawiła się jako Notariusz, nie była ładnie ubrana, ale poinformowała wcześniej, że dziś ma wolne i nie powinno jej tu być. Doceniam, że mimo wolnego poświęciła nam czas. Drugie pomieszczenie też ładne i estetyczne nie było, co do obsługi nie mam zastrzeżeń Pani Notariusz przedstawiła się i wytłumaczyła wszystkie nie zrozumiałe kwestie, podała dokładną wycenę, oraz rozpisała dokładne dokumenty potrzebne do zawarcia transakcji. Podała nam na koniec swoją wizytówkę i zaprosiła na kolejne spotkanie. Polecam bardzo miła kobieta.

Opinia dotyczy sklepu znajdującego się z pobliżu szpitalu w

Opinia dotyczy sklepu znajdującego się z pobliżu szpitalu w Piszu. Sklep widoczny z ulicy, dobrze oznakowany, otoczenie czyste, schody drzwi, czyste. Po wejściu widzimy stoisko z pieczywem oraz słodyczami, wyglądało apetycznie, towary zachęcały do kupna. Powietrze w sklepi ok, temperatura też ok. Moja mama poprosiła Panią pracującą na sklepie o podanie ceny wody, wody stały na okrągłym stojaku, ale nie znaleźliśmy ceny na małą wodę, Pani sprawdziła szybko cenę i poinformowała nas ile dana woda kosztuje. Co do reszty pomieszczeń, wybór asortymentowy dość ubogi, podstawowe produkty, miejscami chaotycznie poukładane na półkach, nie zauważyłam braków towarowych. Ceny widoczne, półki czyste, podłogi też. Stanowisko kasowe czyste, nie było przy nim kasjerki i nie wiedzieliśmy która kasa jest otwarta, podeszła po chwili, coś odnosiła, nie przeprosiła za swoją nieobecność, nie przywitała nas, podała kwotę do zapłaty, nie powiedziała ile reszty wydaje i nie pożegnała nas. Ogólne wrażenie, tak sobie.

Carrefour znajduję się blisko drogi wylotowej z Pisza w

Carrefour znajduję się blisko drogi wylotowej z Pisza w kierunku Kolna. Sklepu nie da się nie zauważyć. Otoczenie sklepu czyste, w budynku znajduję się jeszcze kilka dodatkowych sklepików,. Temperatura w porządku, zapach też, podłoga czysta. Po wejściu, zauważamy pewien nie ład co do stoisk z zabawkami, artykułami grillowymi i innymi. Ciężko się tam odnaleźć. Zapytaliśmy Panią pracującą na sali sprzedaży o cenę grilla ponieważ jej nie było, poinformowała nas o obecności czytników cen na sali sprzedaży, po czym udała się do jednego z nich i podała nam cenę produktu. Sklep jest stosunkowo mały, panuje w nim delikatny nie ład, towary w większości dostępne, nie zauważyłam braków, nie było paru cen na półach, Ogólnie półki były czyste, ce nówki czytelne, Widoczna i ładnie oznaczona promocja książkowa, przed wejściem dostępne foldery reklamowe dotyczące aktualnej promocji. Stoisko kasowe czyste, Pani kasjerka szybko i sprawnie obsługiwała, odpowiednio nas przywitała i pożegnała, na kasie były dostępne foldery reklamowe. ogólne wrażenie dobre.

Obserwacja dotyczy obsługi i komfortu jazdy osób

Obserwacja dotyczy obsługi i komfortu jazdy osób wybierających się na upragniony urlop. Bilet na pociąg byłam zmuszona kupić wcześniej w tym celu udałam się w środę na dworzec PKP ponieważ nie posiadam drukarki. Dworzec po przebudowie jest bardzo ładny, czysty i zadbany chociaż można na nim spotkać stojących bezdomnych. Na dworzec dotarłam po godzinie 18 więc niektóre kasy były już zamknięte, te od strony dworca PKS. Po dłuższym postoju w kolejce w końcu dotarłam do kasy, Pani sprzedająca bilety była bardzo miła, podałam jej kartkę z dokładnymi godzinami nazwani oraz numerem pociągu co ułatwiło kupno biletów. Pani kasjerka drukowała bilety dobre 15 minut ustawił się za mną długi sznurek ludzi troszkę się denerwujących czekaniem. Bilet dla mnie i syna w wieku szkolnym z Krakowa do Białegostoku kosztował mnie 87,10 groszy, nie drogo pociąg był o 4:21 dodam, że późniejszy o 8 jest niestety dużo droższy. Co do komfortu jazdy, bilet jest z rezerwacją miejsc, ja miałam od okna bo tak poprosiłam, dostałam tak jak chciałam w wagonie bezprzedziałowym lecz wyszło, ze nie siedziałam na przeciw syna lecz zanim. W drugim pociągu było lepiej bez problemy wagon z przedziałami siedzieliśmy przy oknie, lecz przyznam, że wieje od tych okien strasznie. Wagony do najczystszych nie należą, w toaletach znośnie, da się wytrzymać. Konduktorzy bardzo mili, pociągi przyjeżdżają na czas, w Warszawie na dworcu ciepło i przyjemnie, można poczekać, odpocząć. Dopłat w pociągach nie było, a wcześniej się zdarzały. Polecam, bo jest tanio i nawet ok.

Kiosk znajduje się w Galerii Solvay na ulicy zakopiańskiej

Kiosk znajduje się w Galerii Solvay na ulicy zakopiańskiej w Krakowie. Kiosk jest w dobrym miejscu, widoczny, duże przestronne wejście, dzięki któremu widać większą część wnętrza kiosku, wygodne stoliki i kolorowe pisma zachęcają do wstąpienia na chwilę. W kiosku jest bardzo czysto zarówno otoczenie jak wnętrze, kiosku jest bardzo czyste, Gazety estetycznie poukładane. Stoisko kasowe bardzo czyste, dookoła równo poukładane produkty. Ja wstąpiłam po doładowanie do telefonu i jakąś gazetkę do poczytania. Pani przy kasie bardzo miła przywitała mnie i wytłumaczyła, że muszę coś dokupić do doładowania co inaczej doliczają opłatę 90 groszy, podałam jej gazetę i opłata nie została mi naliczona, Pani kasjerka zaproponowała mi jeszcze produkty z promocji, po czym podała mi paragon i doładowanie i zaprosiła ponownie, była naprawdę bardzo miła. Polecam

Ocena z dnia: 14.05.2013
HDS POLSKA Oddział

Księgarnia znajduje się w Galerii Solvay

Księgarnia znajduje się w Galerii Solvay, zagadam tam często w oczekiwaniu na autobus, ponieważ jestem zdania, że lepiej posiedzieć w cieple. Do księgarni zaszłam w poszukiwaniu łamigłówek, które rozwiązuje dla zabicia czasu. Księgarnia jest widoczna znajduje się na poziomie przechodnim, nie da się jej nie zauważyć. Strefa wejścia czysta, witryny czyste, widać za nich książki, a także znajdują się ładnie wyeksponowane promocje. Podoba mi się w tej księgarni to, że promocyjne lub tańsze książki czy płyty są umieszczane w specjalnym pudłach i nie trzeba gonić po okazje po całym sklepie. Panie pracujące na sali sprzedaży ubrane czysto i estetycznie pochłonięte pracą, nigdy jak tam jestem nie zauważyłam by plotkowały czy coś w tym stylu, zawsze chętnie pomagają i doradzają. Oferta asortymentowa dość szeroka. Pani pracująca przy kasie bardzo miła potrafi doradzić. Szybko i sprawnie zostałam obsłużona. Polecam

Ocena z dnia: 25.03.2013
matras.pl Oddział

Do sklepu zaszłam ponieważ moja kuzynka poradziła mi zakup

Do sklepu zaszłam ponieważ moja kuzynka poradziła mi zakup ziół do przemywania twarzy w celu zmniejszania widoczności śladów po trądziku. Sklep jest widoczny ma bardzo dobrą lokalizację. Otoczenie sklepu czyste, drzwi oraz szyby czyste. Po wejściu w powietrzu unosi się przyjemny zapach i jest czysto jak na pierwszy rzut oka. Podłoga czysta, lady sklepowe czyste, a na stoisku kasowym też panował porządek. W sklepie jest duży wybór maseczek do twarzy w niewysokich cenach jak i też maseczek do włosów co przykuło moja uwagę. Pani pracująca za ladą, czysto i ładnie ubrana przywitała mnie z uśmiechem i zapytała w czym pomóc, przedstawiłam swój problem, a ona szybciutko przyniosła towar oraz doradziła w kwestii stosowania. Zostałam szybko i sprawnie obsłużona zioła nie działają od razu, cudu nie ma ale są tanie i z czasem zmiany znikają. Jestem zadowolona z jakości obsługi bardzo i często wracam do tego sklepu. Polecam

Apteka znajduję się w okolicy Ronda Matecznego w Krakowie

Apteka znajduję się w okolicy Ronda Matecznego w Krakowie, Apteka jest widoczna, kolorowe witryny zwracają uwagę przechodniów. Otoczenie apteki czyste, szyby czyste, Po wejściu w przedsionku panował porządek, drugie drzwi wejściowe też czyste. Apteka ma przestronne wnętrze, unosi się przyjemny zapach. i jest ciepło. Półki są ładnie zagospodarowane, dają wrażenie przestrzenności, towar w aptece poukładany jest czysto i estetycznie. Nie zauważyłam braków towarowych. Oznaczenia cenowe widoczne. Ładnie i czytelnie oznaczone promocje. W aptece pracują dwie osoby na stanowiskach kasowych za ladą. Pracownicy czysto i estetycznie ubrani. Lada za którą pracują czysta. Pani która mnie obsługiwała zrobiła to szybko i sprawnie, była przy tym bardzo miła. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Polecam.

Ocena z dnia: 25.03.2013
Dbam o Zdrowie Oddział

Sklep znajduję się w Rynku nie trudno do niego trafić

Sklep znajduję się w Rynku nie trudno do niego trafić, w Mogilanach rynek tak nazwany jest tylko jeden. Sklep jest widoczny, nie trudno go nie zauważyć. Otoczenie sklepu czyste, drzwi oraz szyby sklepu też czyste. sklep jest powierzchniowo mały, zawalony towarem na każdej półce jest go moim zdanie napchane za dużo, nie wiadomo za co złapać, towar znajduje się także na podłodze, nie zwróciłam uwagi czy ma jakąś podkładkę, towar ułożony był stosunkowo za nisko. W dziale z pieczywem panował harmider ceny pieczywa co prawda popisane były na kartce naklejonej na półce, ale ciężko mi było odszukać dane pieczywo. W dziale owoce- warzywa panował porządek i warzywa wyglądały świeżo, mały wybór co prawda, ale na taki malutki sklepik to zrozumiałe. Co do braków asortymentowych ciężko to posumować, oznaczenia towarowe widoczne czytelne, strasznie ich dużo w jednym miejscu. Stoiska chemicznego nie ogarnęłam wo gule folia spożywcza pomieszana z folią aluminiową i papierem śniadaniowym, ceny praktycznie się zakrywały, ciężko było dojść która jest do czego więc dałam sobie na spokój. Stoisko z wędlinami wyglądało estetycznie. Przy kasach panowało zawalenie towaru. Kasjerka miła szybko i sprawnie obsługiwała klientów, czysto ubrana umalowana odpowiednio do stanowiska pracy.

Apteka jest jedną z dwóch znajdujących się w tej maleńkiej

Apteka jest jedną z dwóch znajdujących się w tej maleńkiej miejscowości. Widoczna dobrze oznakowana,umiejscowiona w Rynku. Otoczenie apteki czyste, drzwi oraz szyby czyste. Po wejściu zauważyłam na wprost ladę za którą znajdowało się dwóch pracowników apteki. Kobieta i mężczyzna, oboje identycznie ubrani w czyste białe fartuchy. Gdy rozejrzałam się przez chwilę, stwierdziłam iż apteka jest bardzo zadbana, Co do czystości jej wnętrza nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła, szybko i z uśmiechem zostałam obsłużona przez Panią tam pracującą, Leki które były mi potrzebne jak najbardziej dostępne. Kolejek w aptece nie było, chociaż szkoda postała bym chwilkę w ciepełku i przyjemnej atmosferze. Polecam.

Sklep zoologiczny znajduje się na poziomi

Sklep zoologiczny znajduje się na poziomi -1 Galerii. Jest mało widoczny, ale znajdujące się w Galerii mapki pomagają w jego odnalezieniu. otoczenie czyste, po wejściu, podłoga czysta, półki czyste, towar ładnie równo poukładany na półkach, nie zauważyłam braków towarowych, oraz braków etykiet cenowych. Asortyment wystarczający, sklep nie za mały nie za duży. Pracownik pracujący przy kasie odpowiednio ubrany do swojego stanowiska. Pomocny przy zapytaniu o dany produkt podszedł do nas miło i serdecznie i był cierpliwy na zrzędzenie mojej mały. Pan pracujący przy kasie szybko zeskanował produkty, miło nas przywitał i także miło pożegnał. Polecam

Kefirek znajduje się blisko pętli autobusowej Na Borku

Kefirek znajduje się blisko pętli autobusowej Na Borku Fałęckim. Otoczenie sklepu było czyste, drzwi wejściowe, czyste, podłoga troszkę brudna, ale o tej porze roku to normalne. W sklepie na stoisku warzywa-owoce, nie było dużego wyboru, a dostępny tam asortyment nie wyglądał zachęcająco. Zakupione tam ziemniaki były okropne w smaku i przy obieraniu wywaliłam połowę do śmieci. Reszta sklepu wygląda tak jakby ktoś chciał na siłę upchać kupę towaru w jednym miejscu. W cenach czasami trudno się połapać, a niektórych brakuje. Braków towarowych nie zauważyłam. Pani przy kasie, stoisko kasowe miała czyste, podjadała bułkę. Szybko i sprawnie kasowała, nie witała się i nie żegnała, nie powiedziała mi też ile reszty mi wydaje, położyła wszystko na blat i zaczęła kasować kolejną osobę, zanim ja się zebrałam.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem