Opinie wystawione przez użytkownika: Natalia_1268

Lokal na pierwszy rzut oka wydawał się zadbany

Lokal na pierwszy rzut oka wydawał się zadbany, czysty i przyjazny. Jedynym, lecz bardzo obniżającym komfort zakupów okazał się fakt, iż na półkach brakowało niektórych produktów. Ceny towarów nie były wysokie, wręcz przeciwnie, sklep oferował wiele korzystnych promocji. Pracownicy byli mili, służyli pomocą i radą, ich kompetencje poprawiały komfort usługi, mieli na sobie estetycznie wyglądające stroje służbowe.

Ośrodek szkolenia kierowców Pana Marcina Świderskiego

Ośrodek szkolenia kierowców Pana Marcina Świderskiego, jest godną polecenia firmą. Podczas pierwszego spotkania Pan Marcin przedstawił się, opowiedział o swoim ośrodku, pokazał statystyki swojej firmy i odpowiedział mi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Po podpisaniu wszystkich dokumentów, które oczywiście Pan Marcin pomógł wypełnić, podpisaliśmy umowę i zaczęły się wykłady. Wykłady były prowadzone w bardzo zrozumiały sposób, po każdym przerobionym temacie uczestnicy mogli zadawać pytania, na które wykładowca bardzo precyzyjnie odpowiadał.Po przerobieniu materiału w teorii przyszedł czas na praktykę, pierwsza lekcja odbyła się na placu, gdzie Pan Marcin wszystko szczegółowo wytłumaczył, każde kolejne lekcje przemijały w miłej atmosferze, dzięki której nauka była przyjemniejsza. Sprawdziłam również czy liczba godzin nauki, która była zapisana w umowie, zgadza się z tym, co uczeń faktycznie wykorzystuje, zapisując wszystko w notatniku, co pomogło ustalić, że firma nie oszukuje uczniów na godzinach. Pan Świderski jest bardzo dobrym nauczycielem jazdy, potrafi w jasny i przystępny dla ucznia sposób wytłumaczyć każde zagadnienie, przekonałam się o tym osobiście i nie żałuję wyboru.

Ocena z dnia: 27.08.2016
As Inna forma kontaktu

Wjeżdżając na stacje zauważyłam panujący tam porządek

Wjeżdżając na stacje zauważyłam panujący tam porządek. Na stacji znajdowała się tablica informująca klientów o cenach paliw, które jak na jakość paliw udostępnianych przez firmę, nie są wygórowane. Każdy dystrybutor był sprawny, co zwiększało komfort korzystania z usług firmy, nie brakowało żadnego rodzaju paliwa, stacja zaopatrzona była w rękawiczki do tankowania, dystrybutor powietrza oraz pojemnik ze szczotką i wodą z płynem do umycia szyb. Budynek sklepu prezentował się schludnie, przyjaźnie, a przede wszystkim był zadbany, również w środku było czysto, panowała dobra atmosfera, sprzedawcy ubrani byli w czyste firmowe stroje. Na stacji znajdowała się toaleta, która była zadbana, czysta i nie brakowało w niej środków czystości. Wizyta na stacji trwała ok. 15 minut, każda osoba z personelu miała swoje miejsce pracy, przez co korzystanie z usług firmy było łatwiejsze, a przede wszystkim szybkie.

Ocena z dnia: 21.08.2016
S1 Infolinia

Obsługa obiektu bardzo życzliwa

Obsługa obiektu bardzo życzliwa, starająca się pomóc swoim turystom. Warunki mieszkalne dobre, zgodne z zamieszczoną w opisie informacją. Na terenie całego obiektu panuje porządek, domki są zadbane i starannie przygotowane na przyjazd wczasowiczów. Ośrodek jest położony blisko plaży na której wynajmujący mogą znaleźć się w minutę. Jedynym mankamentem jest blisko biegnąca trasa samochodowa, której hałas czasami przeszkadza.

Ocena z dnia: 02.08.2016
Ekwos Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem