Opinie wystawione przez użytkownika: Nela_7

Czysto, przystępnie cenowo, przyzwoity wybór

Sklep i otoczenie sklepu czyste i uporządkowane. Wybór produktów na odpowiednim poziomie - czasami widoczne luki produktowe, ale szybko uzupełniane. Asortyment w różnych wariantach cenowych - w zasadzie na każdą kieszeń. Personel uprzejmy.

Pomocna, życzliwa obsluga

Doradzanie w/s materacy -bardzo miła Pani potrafiąca doradzić z korzyścią dla klienta. Obsługa sprawna, miła, życzliwa. Sklep czysty, zadbany.

Mało miejsca, ale zakupy przyjemne

Pracownice przyjazne i zawsze uśmiechnięte - duży plus! Sklep dość mały, ale produktów tyle, że mamy swobodny wybór pomiędzy różnymi markami. Dużo półek przez co mało miejsca na mijanie się klientów, ale coś za coś - wolę mniej miejsca, ale dużą ilość produktów :) Polecam!

Zmiany, zmiany, zmiany... na plus

Wizytę w medycynie pracy w zeszłym roku, a obecnie można porównać do meczu MŚ U20 Polska vs Tahiti - dla przypomnienia wynik 5:0 :) Jeszcze w zeszłym roku medycyna pracy w Ultramedicu to było młode, niedoświadczone Tahiti. Po wprowadzonych zmianach (rejestracja, wykaz gabinetów etc.) Ultramedic jest jak drużyna Polski z w/w meczu. Nie jest jeszcze ideałem zasługującym na sławiące komentarze, ale rozgromili swój zeszłoroczny pierwowzór i zasługują na pochwałę!

Mało miejsca, długie kolejki

Jedna z tych lokalizacji, do których nie wracam, jeżeli nie muszę. Bardzo mało miejsca w przejściach - dużo pozostawionych artykułów, palet etc. Lokalizacja przy centrum handlowym i centrum miasta zatem Klientów bardzo dużo. Liczba obsługi jednak nieproporcjonalna. Duże kolejki, brak porządku na sali.

Przebudowa na plus!

Sklep po generalnym remoncie prezentuje się jak nowy. Duże przestrzenie zapewniają swobodę zakupów, a różnorodność produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na wejsciu przyciągający zapach świeżego pieczywa :) - chleb możesz pokroić według własnych upodobań (różne stopnie grubości). Strefa non-food również zapewnia szeroki wachlarz produktów - od rzeczy domowych codziennego użytku, poprzez zabawki dla dzieci, aż w końcu do przyrządów ogrodniczych. Do tego dogodna lokalizacja sklepu.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 04.03.2019

Smacznie, profesjonalnie

Obsługa na najwyższym poziomie - pełen profesjonalizm obsługi. Dania pyszne.

Czysto, profesjonalnie, ale cena nie do jakości

Jakość obsługi sama sobie na wysokim poziomie - pełen profesjonalizm, doradztwo, zachowana czystość w sklepie. Ceny produktów do ich jakości niestety nie są adekwatne.

Lubią swoją pracę, szanuja Klientów

Jak w walentynkowej wyliczance - "kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje" - można wyliczyć obsłudze Santandera: LUBIĄ swoją pracę, SZANUJĄ swoich Klientów, ŻARTUJĄ na poziomie podczas obsługi :)

Ocena z dnia: 08.02.2019
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Zbyt mała ilość obsługi

Czas zakupów początkiem roku to jeden z gorszych pomysłów - bardzo mało dostępnych towarów (nie tylko w sklepie, ale również w centrali). Ponadto zdecydowanie za mało ilości obsługi w stosunku do potencjalnych klientów - oczekiwanie na obsługę / doradzenie bardzo długie...

Przyjazna obsługa, ciekawe historie

Dobra i rzetelna obsługa w zakresie doradzenia wyboru sprzętu - to na plus, ale głównym wyróżnikiem jest Pani obsługująca sprzedaż ratalną. Ciekawe historie z życia pozwalające dobrze zapamiętać, co obejmuje gwarancja, a co nie. Miło, sprawnie i z humorem :)

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miłe podejście do Klienta.

Ocena z dnia: 05.12.2018
Open Finance Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie. Przeciętne zainteresowanie Klientem.

Ocena z dnia: 03.12.2018
PKO BP Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Biedronka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Życzliwy persolen naturalnie podchodzący do Klienta.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze. Reserved for all - dzięki miłej obsłudze każdy znajdzie coś dla siebie.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Reserved Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Domowa atmosfera zachęca do zakupów :)

Ocena z dnia: 30.11.2018
JYSK Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Lux Med Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie. Wszytsko na wysokim poziomie.

Ocena z dnia: 29.11.2018
Allegro.pl Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem