Opinie wystawione przez użytkownika: OBSERVATORE

Zrobiłem po pracy małe zakupy

Zrobiłem po pracy małe zakupy, ponieważ zauważyłem , że w moim mieście ten hipermarket ma najbardziej stabilne i niskie ceny. Do tego dochodzi duży asortyment tego sklepu, przy kasach jest dobra i szybka obsługa kasjerek.

Placówka bankowa robi wrażenie zwłaszcza w sali obsługi

Placówka bankowa robi wrażenie zwłaszcza w sali obsługi klientów. Jest bardzo przestronnie i przyjemnie. Pracownicy banku są bardzo pomocni i uprzejmi. W banku można szybko znaleźć odpowiednią komórkę, która zajmuje się sprawami klientów banku.

Często tankuję na tej stacji paliw przede wszystkim ze

Często tankuję na tej stacji paliw przede wszystkim ze względu na niskie ceny paliw. Na stacji Crab są najniższe ceny paliw w regionie. Obsługa dzisiaj była bardzo kompetentna i szybka, w środku sklepu stacji paliwowej panował porządek, było bardzo czysto, wyjechałem z tej stacji pali jak zawsze usatysfakcjonowany.

W sklepie dostępność produktów spożywczych była na dobrym

W sklepie dostępność produktów spożywczych była na dobrym poziomie, nie było widać ubytków na pólkach sklepowych. Tylko na niektórych produktach nie było widocznych cen, a czasami było ciężko znaleźć cenę danego produktu, choćby na konserwy rybne i mięsne. Przy kasie obsługa była jak zazwyczaj bardzo miła i uczynna.

Co raz częściej robię w tym markecie zakupy

Co raz częściej robię w tym markecie zakupy, bo można to zrobić szybko i wiele produktów zakupić po bardzo atrakcyjnych cenach. Na niektórych stoiskach jednak wybór produktów jest niewystarczający na moje potrzeby zakupowe. Na stoisku mięsnym niestety nie nie mogłem zakupić piersi z kurczaka. Ale brak różnych produktów na tym stoisku mnie już nie dziwi, bo nie jest to pierwsza taka sytuacja.

W tym markecie dostałem to co zaplanowałem zakupić

W tym markecie dostałem to co zaplanowałem zakupić, a wybór asortymentowy jest dosyć bogaty.Ni miałem problemów z odnalezieniem szukanych produktów, które chciałem kupić. Przy kasach samoobsługowych nie było kolejek, a po zapłaceniu mogłem na informacji dostać fakturę za zakupione towary, chociaż mało kiedy można spotkać tam pracownika, który obsługuje to stoisko.

Od paru dni codziennie robię w tym markecie zakupy i jestem

Od paru dni codziennie robię w tym markecie zakupy i jestem codziennie w pełni zadowolony. Ceny na wiele artykułów są niskie, a samoobsługa przy kasach podoba mi się co raz bardziej. A jak mam problemy to w każdej chwili można poprosić pracownika marketu o pomoc. W sklepie jest czysto, panuje porządek.

Kiedy podjechałem pod dystrybutor paliwa okazało się

Kiedy podjechałem pod dystrybutor paliwa okazało się, że niestety w swoim saortymencie ta stacja paliw nie ma najtańszego oleju napędowego, jest droższy ON FF, więc byłem zmuszony takie paliwo zatankować. Przy kasie obsługa była szybka i sprawna, była możliwość zapłaty kartą płątniczą, ale powyżej sumy 50 złotych.

W sklepie zauważyć możn

W sklepie zauważyć możn, że jest sporo obniżek n obuwie zimowe, przede wszystkim na kozaki damskie. Widać promocje cenowe w sposóba bardzo znaczący i bardzo zachęcają do zakupów po obniżonych cenach. Bo kto nie chciałby kupić butów za pół ceny, które kosztowały niedawno dwa razy więcej?Obsługa sklepu była bardzo uprzejma i pomocna.

Zrobiłem świąteczne zakupy w tym markecie

Zrobiłem świąteczne zakupy w tym markecie, właściwie kupiłem wszystko, nawet godzinę przed zamknięciem tego marketu, była spora dostępnośc produktów na dziale owoce- warzywa. Jednak przy kasach na obsługę kasową trzeba było długo czekać, ponieważ otawrte były tylko trzy kasy. Czyżby kierownictwo oszczędzało na kasjerkach?

Podjechałem na parking marketu

Podjechałem na parking marketu, po ilości zaparkowanych samochodów mozna było wnioskować, że jest sporo klientów w tym markecie. W markecie był spory wybór, ale ustawienie niektórych działów spowodowało, że długo szukałem produktów, które chciałem zakupić. Przy kasach koszmar, spore kolejki, bo otwartych było chyba tylko trzy kasy.

W sklepie zrobiłem większe zakupy

W sklepie zrobiłem większe zakupy, dostałem wszystko co miałem zaplanowane w moich zakupach. Sklep był czysty, na wszystkich półkach były dostępne produkty, na wielu produktah były promocje. Przy kasach czas oczekiwania był bardzokrótki, jak na tą porę dnia to było otwartych bardzo dużo kas. Przy kasie obsługa była na dobrym poziomie.

Wszystko związane z niekowencjonalnymi medykamentami

Wszystko związane z niekowencjonalnymi medykamentami, ziołamito najlepiej udać się do tego sklepu, gdzie obsługują dwie miłe sprzedawczynie, które służą swoją fachową radą. Sprzedawczynie wszystko robią, aby sprawnie i profesjonalnie obsługiwać klientów tego sklepu. Asortyment tego sklepu robi wrażenie, bo jest wielki wybór.

Jak na sklep n peryferiach miasta i przy małym ruchu swoją

Jak na sklep n peryferiach miasta i przy małym ruchu swoją powierzchnią oraz zatowarowaniem robi wrażenie. Praktycznie można zakupić wszystkie produkty spożywcze, ale oczywiście o konkurencji cenowej można tutaj zapomnieć. Chciałem zakupić napoje i gdybym nie znał tego sklepu to bardzo długo szukałbym napoi, które chciałem zakupić. Przy kasie trzeba było długo czekać, aż pojawi się kasjerka.

Wstąpiłem do tego sklepu z artykułąmi AGD i RTV

Wstąpiłem do tego sklepu z artykułąmi AGD i RTV, aby zobaczyć ofertę dwóch artykułów, które chcę w najbliższej przyszłości zakupić. Pracownik sklepu bardzo kompetetnie wytłumaczył i przedstawił mi ofertę swojego sklepu. Dowiedziałem się, że można również w tym sklepie wynegocjować spory rabat na zakupione produkty. Przy zakupie rozważę ofertę tego sklepu w niedalekiej przyszłości.

Po wejściu do ali obsługi tej firmy bukmacherskiej zostałem

Po wejściu do ali obsługi tej firmy bukmacherskiej zostałem mile przywitany przez panią, która pracuje w obsłudze. Mogłem sobie w spokoju przejrzeć ofertę bukmacherską dzisiejszych meczy ale również i jutrzejszych wydarzeń sportowych. W ofercie jest tego sporo, więc jest co obstawiać w tym punkcie. Przy punkcie obsługi zostałem szybko obsłużony przez sympatycznego pracownika.

Mam zakupione ubezpieczenie komunikacyjne OC w tej polskiej

Mam zakupione ubezpieczenie komunikacyjne OC w tej polskiej firmie ubezpieczeniowej. Do tej pory z ceny tego ubezpieczenia oraz obsługi byłem zadowolony i do tej pory ciesżę się, że mogę ubezpieczać swój samochód w tej firmie. Zapłąciłem dzisiaj ratę drugą ubezpieczenia OC po terminie, a firma nawet nie naliczyła mi za to odsetek.

Ocena z dnia: 16.11.2012
PZU Oddział

Potrzebowałem szybko zatankować samochód

Potrzebowałem szybko zatankować samochód, ponieważ spieszyłem się do pracy. I właśnie podjeżdżając na stację paliw oczekiwałem tego. Nie zawiodłem się, bo nie było kolejek przy dystrybutorze paliwowym, a także w kasie tej stacji paliw. Zostałem wręcz obsłużony w tempie ekspresowym, ale szkoda tylko, że stacja ma bardzo wysokie ceny paliw w porównaniu z innymi stacjami w regionie.

Potrzebowałem wykonać ksero dokumentów oraz kilka wydruków

Potrzebowałem wykonać ksero dokumentów oraz kilka wydruków dokumentych z nośnika pamięci. W tym sklepie udało się, zostałem szybko i bardzo fachowo potakowany przez sympatyzny personel tego sklepu. Oprócz tego zakupiłem kilka innych rzeczy z artykułów paierniczych i biurowych i jestm w pełni usatysfakcjomnowany jakością obsługi w tym sklepie.

To bardzo interesujący portal internetowy o

To bardzo interesujący portal internetowy o wynagrodzeniach, nie tylko w Polsce, ale także o wynagrodzeniach w krajach na całym świecie. Jest tutaj wiele bardzo interesujących informacji, danych i artykułów na temat wynagrodzeń. Są także i jest ich bardzo dużo opracowań statystycznych na temat wynagrodzeń.

Ocena z dnia: 13.11.2012
wynagrodzenia.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem