Opinie wystawione przez użytkownika: Obserwator1_2

W sklepie rybnym przy ulicy Krotka 3 zawsze są świeże i

W sklepie rybnym przy ulicy Krotka 3 zawsze są świeże i bardzo dobre ryby. Ceny też nie są złe. Właściciel sympatyczny.

Miałam tylko kilka dni wolnego

Miałam tylko kilka dni wolnego, więc miałam ochotę wypić piwko z rodziną. Pojechałam do Tanich Faj. Pani sympatyczna, ale bez słów ,,dzień dobry" i ,,do widzenia". Tego mi zabrakło. Poza tym w sklepie jest duży wybór i dobra cena.

Poszłam z mamą na zakupy

Poszłam z mamą na zakupy. W sklepie panowała czystość mimo dużego tłoku przed świętami. Pani przy kasie uśmiechnięta i uprzejma. Witała klientów słowami ,,dzień dobry" i żegnała mówiąc ,,zapraszamy ponownie, czyli wszystko według standardu. Polecam.

Zadzwoniłam do Cyfrowego Polsatu

Zadzwoniłam do Cyfrowego Polsatu, aby spytać kiedy skończy mi się umowa. Oczywiście Pan zachęcał mnie w sposób profesjonalny do przedłużenia umowy, ale podziękowałam. Po prostu już nie chcę korzystać z usług Cyfrowego Polsatu. Pan dokładnie mi wszystko wytłumaczył. Był bardzo miły.

Poszłam do Play dowiedzieć się czegoś więcej o Cyfrze +

Poszłam do Play dowiedzieć się czegoś więcej o Cyfrze +. Pani Wioleta od razu powitała mnie słowami ,,dzień dobry" pomimo tego, że miała klienta przy biurku. Później zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Doradziła jaka opcja będzie dla mnie najlepsza i podpisałam umowę. Pani była bardzo miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Polecam.

odwiedziłam tescko

odwiedziłam tescko, żeby zrobić większe zakupy. Naładowałam cały koszyk i podeszłam jeszcze do półki z majonezami, wtedy Pani poinformowała mnie, że jeśli wezmę majonez oraz dwa produkty z winiary to otrzymam prezent. Kupiłam. Poszłam do kasy samoobsługowej, po chwili Pani ekspedientka poinformowała mnie, żebym rozłożyła zakupy na dwa razy, bo może się zawiesić kasa. Tak też zrobiłam. Ze względu na to, że wcześniej skasowałam majonez a za drugim razem produkty winiary, więc spytałam Panią czy teraz też dostanę prezent. Pani odpowiedziała, że tak., ale niestety okazało się, że nie produkty te nie mogą być na dwóch osobnych paragonach. Super przepływ informacji. Poza tym wszystko było w porządku, czystość super.

Pojechałam w nocy po piwo i pomimo późnej godziny

Pojechałam w nocy po piwo i pomimo późnej godziny pracownicy byli uprzejmi i uśmiechnięci. No może wcześniej pracownik, który wykładał towar był taki nijaki, ale później było ok. Pan przy kasie powitał mnie słowami ,,dobry wieczór". Na stacji paliw zarówno na zewnątrz jak i w środku panowała czystość.

Poszłam zapłacić rachunek do Banku Spółdzielczego Wolin w

Poszłam zapłacić rachunek do Banku Spółdzielczego Wolin w Płotach przy ulicy Grunwaldzkiej. Jak zawsze nie było dużej kolejki, ale pracowały tam dwie Panie i jedna Pani w kasie. Do tego były bardzo uprzejme, rozmawiały, zabawiały, śmiały się. Naprawdę bardzo super atmosfera i profesjonalna obsługa.

Kanał telewizyjny Trace jest najlepszym programem muzycznym

Kanał telewizyjny Trace jest najlepszym programem muzycznym jaki kiedykolwiek oglądałam. Świetne i przede wszystkim najnowsze kawałki, gdzie na innych programach ogląda się je z wielkim opóźnieniem. Do tego jeszcze jest naprawdę mało reklam oraz rzadko coś mówią między piosenkami lub programami. Super.

Ocena z dnia: 19.11.2012
Trace Inna forma kontaktu

Mojej mamie należała się nagroda za polecenie znajomych do

Mojej mamie należała się nagroda za polecenie znajomych do przejścia do sieci Play. Mama akurat w tygodniu przebywa w szpitalu, więc zaproponowano jej dowiezienie nagrody właśnie tam. Naprawdę profesjonalna obsługa jest na Biurze Obsługi Play. Pan, który akurat dzwonił był bardzo uprzejmy. fachowa obsługa.

Ocena z dnia: 18.11.2012
Play Oddział

Pojechałam z mamą do biedronki zrobić zakupy

Pojechałam z mamą do biedronki zrobić zakupy. Przed wejściem do sklepu było czysto jak również w całym sklepie. Warzywa i owoce były uporządkowane i posortowane. Na półkach był estetycznie poukładany towar. Pani przy kasie miło powitała nas słowami ,,dzień dobry", po czym pożegnała i zaprosiła ponownie.

Program Skype jest najlepszym programem

Program Skype jest najlepszym programem, który polega na komunikacji między ludźmi nawet na całym świecie. Potrzebny jest tylko internet i co najlepsze ten program bezpłatny. Dobra jakość, prosta instalacja, szybkie wyszukiwanie kontaktów i dzięki kamerce można nawzajem siebie widzieć. Naprawdę super sprawa.

Ocena z dnia: 17.11.2012
Skype Inna forma kontaktu

Kanał TVP INFO oparty jest tylko i wyłącznie na

Kanał TVP INFO oparty jest tylko i wyłącznie na wiadomościach, które dzieją się zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Gdy tylko ma się ochotę, można słuchać i oglądać informacje przez cały dzień. Do tego jeszcze istotnym faktem jest, że jest bardzo mało beznadziejnych reklam, a to jest najważniejsze.

Ocena z dnia: 17.11.2012
TVP info Inna forma kontaktu

Ostatnio bardzo się zdziwiłam

Ostatnio bardzo się zdziwiłam, ale pozytywnie oczywiście, bo czasami na kanale TV 4 lecą fajne filmy. Oczywiście, żeby nie było nie zawsze, ale czasem lecą stare, sprzed paru lat moje ulubione filmy. Nigdy nie lubiłam tego kanału, ale teraz jest ok. Pamiętam jak często tam leciały fajne telenowele.

Ocena z dnia: 15.11.2012
TV4 Inna forma kontaktu

W końcu mam w swojej telewizji kanał Kuchnię+

W końcu mam w swojej telewizji kanał Kuchnię+. Kanał ten jest oparty jak sama nazwa wskazuje tylko i wyłącznie na gotowaniu, jedzeniu itd itp. Ze względu na to, że mój chłopak jest kucharzem, więc w wolnym chwilach oglądamy i fascynujemy się programami. Polecam, ale akurat to trzeba lubić, bo inaczej lipa.

Ocena z dnia: 15.11.2012
Kuchnia + Inna forma kontaktu

Moja mama zrezygnowała z sieci Plus i przeszła do Play

Moja mama zrezygnowała z sieci Plus i przeszła do Play. Plus okazał się bardzo zadowalający, gdyż przyszło pismo informujące mamę o nadpłacie. Mama nawet nie wiedziała, że taką nadpłatę ma, więc wysłała do nich list z numerem konta bankowego i teraz czekamy na przelew, ale póki co to jeszcze go nie ma. Zobaczymy.

Ocena z dnia: 14.11.2012
Plus GSM Oddział

Osobiście mam podpisaną umowę z cyfrą + i zastanawiałam

Osobiście mam podpisaną umowę z cyfrą + i zastanawiałam się czy dołączyć do pakietu Canal + i bardzo dobrze, że tego nie zrobiłam. Zapłaciłabym 20 zł więcej za beznadziejne seriale. Naprawdę na tym kanale nie ma nic ciekawego, filmy puszczają rzadko kiedy. Po prostu tragedia, ludzie chcą oglądać filmy w takie jesienne dni.

Ocena z dnia: 14.11.2012
Platforma Canal+ Inna forma kontaktu

W piątki są zawsze super imprezy w Przystani w Nowogardzie

W piątki są zawsze super imprezy w Przystani w Nowogardzie przy ulicy Zielonej. Super bar i wyśmienite drinki, profesjonalny DJ i super muzyka. W ogóle super lokal, nawet jak jest bardzo dużo osób to i tak jest gdzie tańczyć no i tak ogromna ilość miejsc siedzących. Naprawdę polecam ten lokal. Jest super.

Ogólnie w restauracji Toskania jest naprawdę super

Ogólnie w restauracji Toskania jest naprawdę super, ponieważ jest fajny klimat, atmosfera, pyszne jedzenie, urozmaicony wybór w napojach alkoholowych i bezalkoholowych oraz obsługa jest profesjonalna, ale jedyny minus, który muszę zaznaczyć to zbyt krótkie wieczorne godziny otwarcia. Siedzielibyśmy dłużej, ale już zamykali. szkoda.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem