Opinie wystawione przez użytkownika: Pablo_13

Do tej pory jestem w pozytywnym szoku

Do tej pory jestem w pozytywnym szoku. Wszedłem i po pół godziny, po super profesjonalnej obsłudze Pana (na którego "polowałem" ponad miesiąc :) ) wyszedłem z dwoma reklamówkami super ubrań. Ta osoba z obsługi robi wszystko co możliwe, żeby spełnić oczekiwania klienta. Mimo tego, że wyszkolony jest na zasadzie "przypisany do danego klienta", potrafi jednocześnie pomóc innym. Wyszukał potrzebne przeze mnie ubrania, w idealnych rozmiarach i kolorach, a co ciekawe - w cenach promocyjnych (polecam, tym bardziej ten sklep, trwają tam super przeceny). Mimo sporej ilości klientów, obie kasy otwarte i wszystko przebiegało bardzo płynnie i szybko. Szczerze warto tam zajrzeć.

Wielki zaskoczenie po ostatniej wizycie

Wielki zaskoczenie po ostatniej wizycie (tj. 04.03.2016 - patrz moja opinia) w CCC pod ww. adresem. Bardzo szybko znalazłem buty jakich potrzebowałem (niestety o jeden numer za duży), chwilkę mi zajęło poszukiwanie Pani z obsługi, co jest wytłumaczone dużo powierzchnią sklepu oraz sporą ilością klientów). Pani z obsługi bardzo dogłębnie rozpoczęła poszukiwania odpowiadającego mi numeru (regał, magazyn), jednak bez skutku. Sama z siebie jednak zaproponował znalezienie ich w innym sklepie firmowym CCC we Wrocławiu. Wykonała telefon (okazało się że jest ostatnia para), poprosiła, aby ją odłożono. Mimo wszystko próbowała znaleźć dla mnie alternatywę, wybrała rzeczywiście kilka ciekawych par butów, jednak nie do końca mi odpowiadających. Bardzo się starała, była ciągle uśmiechnięta, a nade wszystko potrafiła dobrze opisać każdą parę (a co najważniejsze miała przypięty znaczek "UCZĘ SIĘ"). Tym razem mogę szczerze polecić ten sklep, również ze względu na niskie ceny.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem