Opinie wystawione przez użytkownika: Patka_2

Popsuła mi się ładowarka od telefonu

Popsuła mi się ładowarka od telefonu, więc udałam się do sklepu serwisowego telefonów, aby dokonać zakupu nowej ładowarki. Udałam się akurat do tego punktu, gdyż znajduje się on w centrum Białobrzeg. W tym sklepie można również spytać się o naprawę komputera lub podłączenie dekodera, gdyż tymi usługami także tam siię zajmują. Po wejściu do środka można zaobserwować, że panuje tam porządek, lecz uwidatnia się też ścisk, gdyż serwis jest malutki. Sprzedawczyni była dla mnie bardzo miła, mimo to, że akurat nie miałam przy sobie swojego telefonu, potrafiła mi sprzedać odpowiednią ładowarkę dla mojego modelu. Niestety, gdy wrociłam do domu okazało się że ladowarka nie działa.. Za dwa dni udałam się z paragonem do tego punktu i inna również bardzo sympatyczna sprzedawczyni, bez problemu wymieniła mi ładowarkę(przedtem ją sprawdzając). Zadowolona wyszłam ze sklepu, bardzo mi się spodobalo to, że sprawnie i bez problemów wymieniono mi tą akcesorię.

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na

Wybrałam się do tego sklepu z myślą dokonania zakupu na prezent dla kolegi, a konkretnie zakupu golarki. Kiedy weszłam do środka i powitałam pracowników, wszyscy odwzajemnili mój entuzjazm również mnie witając. Wnętrze jest tam bardzo obszerne, dobrze dopasowane do możliwości oglądania produktów. Wystrój natomiast jest dość nowoczesny. Miło się tam rzebywa tym bardziej, że obsługa naprawdę dokłada starań by jak najlepiej opowiedzieć potencjalnemu klientowi o oglądanym produkcie. Bylam bardzo zadowolona, kiedy to sprzedawca otworzył gablotę i pokazując mi, zaczął objaśniać działanie każdego sprzętu z osobna i porównywał je. Te informacje pomogly mi w jak najlepszym dokonaniu zakupu. Cena w tym sklapie jest adekwatna do firm urządzeń jakie tam można kupić. Naprawdę zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

Często gdy idę do szkoly lub z niej wracam chodzę do

Często gdy idę do szkoly lub z niej wracam chodzę do ,,Topazu'', aby kupić sobie coś do jedzenia. Lubię chodzić do tego marketu, gdyż jest ładnie urządzony, ceny są niskie i jest duży wybór asortymentu spożywczego. Sprzedawczynie także i tamtego dnia chętnie obsługiwały klientów, uśmiechając się przy tym. Nie wszystkim jednak, ta obsługa wychodzi szybko i czasami trzeba się troszkę naczekać. Zawsze panuje tam porządek. Co prawda kiedyś miałam kłopot ze znalezieniem stoiska z chipsami, gdyż znajdują się ono w takiej wnęce między jedną kasą a ścianą, ale teraz już wiem gdzie ich szukać. Czytniki podobnie jak i ceny są zawsze dobrze widoczne. Kolejek zwykle nie ma długich i sprawnie i szybko można zrobić zakupy.

Udałam się ze znajomymi do Złotych Tarasów

Udałam się ze znajomymi do Złotych Tarasów, aby obejrzeć komputery, ponieważ planowałam dokonać zakupu takiego sprzętu. Udaliśmy się do punktu RTV, AGD Saturn. Wnętrze biło jasnością. W środku było dość tłoczno, ale to miejsce jest naprawdę duże, więc nie odczuwało się ścisku. Laptopy, podobnie jak i inne urządzenia można było testować, co nam się bardzo spodobało. Ekspedienci chętnie pomagali potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru zakupu, lecz na pytanie: ,,Co więcej nam pan możę powiedzieć o tym laptopie?"- usłyszeliśmy, że wszystko pisze na tabliczce.. Ceny natomiast są tam dość wysokie w porównaniu z innymi tego typu sklepami. Wszyscy pracownicy są odpowiednio ubrani, mają także identyfikatory. To miejsce sprawia wrażenie nowoczesnego.

Wybrałam się do galerii

Wybrałam się do galerii, aby kupić kozaczki na zimę. Wnętrze tego punktu jest przejrzyste, rozświetlone i bardzo stylowe, podobnie jak sprzedawane tam obuwie. Artykuły do sprzedaży są bardzo stylowe, szykowne, naprawdę wpadają w oko. Jest w czym przebierać. Personel, który tam pracuje jest schludnie ubrany i zachęca potencjalnego klienta do odwiedzenia tego miejsca swoją uprzejmością. Dzięki temu każdy z pewnością może się tam czuć wspaniale, miło spędzając czas, podczas robienia zakupów. Ceny są adekwatne do oferowanych produktów. Na pewno będę do tego miejsca wracać.

W niedziele w kilka osób wybraliśmy się do Castoramy w celu

W niedziele w kilka osób wybraliśmy się do Castoramy w celu zakupu notebooka. Na zadaszonym parkingu jest dużo miejsca, więc nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca w weekend na zaparkowanie auta. Wnętrze jest dobrze oświetlone i widoczny jest bardzo duży wybór asortymentów. Każdy może znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie, zaczynając od artykułów spożywczych, a kończąc na materiałach do domu czy ogrodu. Widoczne są ciekawe promocje cenowe. Oglądając różne laptopy zadawaliśmy pytania ekspedientce, lecz ona nie potrafiła nam powiedzieć nic więcej o tych komputerach, niż to co można było wyczytać z tabliczki reklamującej dany produkt. Nie było możliwości by przetestować notebooka, jedynie reklamacje po dokonaniu zakupu można składać w dziale obsługi. Kiedy już zdecydowaliśmy się na zakup przysłowiowego ,,kota w worku'' okazało się, że należy poczekać, aż kierownik otworzy magazyn i przyniesie komputer, ponieważ sprzedawca nie był do tego upoważniony. Czekaliśmy około 10 minut. Z obsługi i jej sprawności nie byliśmy zadowoleni. W moim odczuciu personel wydaje się być niekompetentny i nie potrafi przyciągnąć do danego produktu zainteresowania potencjalnego klienta..

Wybrałam się do PKO

Wybrałam się do PKO, by po raz pierwszy dokonać wypłaty z mojego niedawno założonego konta. Mogę stwierdzić, że w tym miejscu panuje sympatyczna atmosfera, a osoby tam pracujące są bardzo miłe i kompetentne. Ich ubiór także jest schludny i dostosowany do pełnionego stanowiska czy funkcji. Pracownicy, pracę wykonują sprawnie i starannie. Cała formalność zajęła dosłownie chwilkę, bez żadnych dodatkowych utrudnień. Szybko otrzymałam pieniążki. Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym banku.

Ocena z dnia: 05.10.2011
PKO BP Oddział

Wybrałam się do galerii w celu kupienia prezentu na dzień

Wybrałam się do galerii w celu kupienia prezentu na dzień chłopaka. Chodząc po punktach z odzieżą młodzieżową trudno mi było coś wyszukać. Na szczęście trafiłam do House, moją uwagę przyciągnął bardzo nowoczesny wystrój wnętrza, duży, naprawdę fajny wybór ubrań, unoszący się łagodny zapach oraz stylowa muzyka. Niestety na promocję nie miałam już co liczyć bo obejmowała okres do poprzedniego dnia, ale mimo tego zakupy się udały. Sprzedawca był bardzo miły i ze starannością zapakował mi ubrania, niestety musiał mi je odstawić do odebrania na później, gdyż nie miał wydać mi reszty, ponieważ było jeszcze rano. Poszłam więc i rozmieniłam pieniądze. Gdy wróciłam ciuchy były bardzo ładnie zapakowane i praktycznie od razu mi je wręczono po drugim już przejrzeniu, spakowaniu i tym razem zapłaceniu. Z jakości zakupionych towarów jestem bardzo zadowolona.

Wybrałam się na zakupy

Wybrałam się na zakupy, aby kupić sobie spodnie. Wchodząc do tego punktu z ciuchami od razu zaobserwowałam, że pomimo sklep jest bardzo duży i rozbudowany w porównaniu z innymi punktami w tej galerii, to widoczny jest ścisk. Wszystkie ciuchy się po prostu gniotą(jest ich zbyt dużo). Ludzi w tym punkcie było naprawdę sporo, więc trzeba było się nieźle wygimnastykować, żeby znależć jakieś przejście między porozrzucanymi ciuchami na pułkach, a już następnymi pulkami, czy wieszakami. Kiedy udało mi się już namierzyć odpowiedni zakup, ruszyłam na poszukiwanie przymierzalni, niestety na przestrzeni mojego wzroku nie mogłam żadnej znaleźć, na szczęście zauważyłam kilka w innym skrzydle z bielizną. Pochwalić muszę wystrój tych przymierzalni, gdyż były tam zamontowane lustra, tak by można było dokładnie z każdej strony siebie zobaczyć. Sprzedawczynie natomiast cały czas plotkowały koło kasy i nie zwracały uwagi na klientów. Kiedy stałam w kolejce do kasy i nadeszła moja kolej powiedziałam że chce kupić te spodnie, sprzedawca bez słowa zapakował mi je i dał paragon, wydało mi się to zachowanie trochę chamskie. Jedyne co trzeba przyznać to, to że było w czym przebierać. Lecz więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Ten punkt odzieży damskiej w Radomiu mieści się w galerii

Ten punkt odzieży damskiej w Radomiu mieści się w galerii słonecznej i ten lokal jest równie ekskluzywny jak i cała galeria. Wnętrze jest dobrze oświetlone i wydaje się jasne, co sprawia wrażenie bardzo otwartego, przyciągającego wzrok. Do dyspozycji klient ma kilka przymierzalni. Może w łatwy sposób znaleźć to czego szuka, gdyż wszystka odzież jest doskonale wyeksponowana. Każdy bez wątpienia może znaleźć coś dla siebie(a także na każdą kieszeń). Kasy są widoczne, więc nie trzeba długo szukać. Sprzedawczynie jednak nie zabiegają o klientów, tzn. nie pomagają im w poszukiwaniu odpowiednich towarów, ani nie doradzają, lecz są uśmiechnięte i estetycznie ubrane. Miejsce przyciąga uwagę i można tu znaleźć wspaniałe promocje cenowe.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem