Opinie wystawione przez użytkownika: Patrycja_623

OK

OK. Pani była bardzo nie miła. Nie udzieliła odpowiedzi na moje pytanie. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 02.08.2017
mBank Inna forma kontaktu

Super

Super. Obsługa była miła. Panie pomocne, bez problemu odpowiadały na moje pytania. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2017
CCC Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Pano która pomagała mi w doborze prezentu dla siostrzenicy, była bardzo miła. Idealnie wyczuła mpje potrzeby. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2017
Smyk Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Odwiedzając ostatnio sklep w galerii Echo w Kielcach byłam bardzo nie mile zaskoczona. Pani nie przywitała mnie. Patrzyła na mnie z góry i traktowała jakbym była jakaś biedaczką. Czułam się bardzo źle. Nie polecam. Na plus: oferta,cena,asortyment. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 25.07.2017
Mohito Inna forma kontaktu

Dziś tankowałam benzynę na stacji w Radomiu

Dziś tankowałam benzynę na stacji w Radomiu. Jestem zachwycona obsługą. Pracownik sam doszedł do mnie i zapytał czy mi pomóc. Pomógł, wlał benzynę. Jestem bardzo zadowolona. Pracownik był bardzo miły i uprzejmy.Polecam w 100 %.

Tankowałam Lpg

Tankowałam Lpg, 3 dni temu. Pracownik zapytał się za ile wpaść gaz, powiedziałam " do pełna". Podziękował. Przy kasie pracownik zapytał o kartę na punkty, zaproponował zestaw Kawa+ ciastko co zwiększało również liczbę punktów na karcie lojalnościowej. Pracownik również zapytał się czy będzie faktura. Pracownik pomógł mi zrobić kawę, wydał mi potwierdzenie zapłaty kartą oraz fakturę. Zaprosił mnie do kolejnego odwiedzenia stacji. Na 100 % mogę stwierdzić , że jest to moja jedna z najlepszych stacji benzynowych.

Byłam na stacji dziś

Byłam na stacji dziś, tankowałam gaz lpg, pracownik przywitał mnie słowami "Dzień Dobry". Pracownik zapytał ile ma "wlać". Dokładnie zatankował. Był bardzo miły znał się na obsłudze. Pracownik przy kasie zapytał się czy ma być faktura. Dokładnie powiedział jak mam zapłaci kartą. Jestem bardzo zadowolona.

Kupowałam dziś chleb

Kupowałam dziś chleb. Nie jestem zadowolona z obsługi. Pracownica nie przywitała mnie słowami "dzień dobry", była nie miła. Chleb podała mi od "nie chcenia". Na prawdę nie jestem zadowolona , gdyby nie sam produkt , który był świeży i chrupiący , drugi raz bym nie kupiła w tej piekarni.

Zamówiłam pizze na telefon

Zamówiłam pizze na telefon. Pracownica dokładnie przedstawiła mi ofertę , była piła i uprzejma. Pizza dojechała bardzo szybko do nas . Dostałam kupony rabatowe. Pizza była gorąca i bardzo świeża. Polecam .

Ocena z dnia: 23.09.2014
Gusto Dominium Infolinia

Korzystałam z wielu Banków ale ten jak dla mnie jest

Korzystałam z wielu Banków ale ten jak dla mnie jest Rewelacyjny. Obsługa bardzo przykłada się by pomóc w doborze oferty . Nie płącę za prowadzenie konta , za przelewy , wyciągi. Polecam w 100 %.

Ocena z dnia: 03.07.2014
mBank Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem