Opinie wystawione przez użytkownika: Paulina_611

Świetnie.

Ostatnio rossmann wprowadzil dodatkowa opłatę 0.5gr za odbior osobisty kosmetykow w drogerii przy zamowieniach online. Inne drogerie nie maja takich oplat dlatego cene ocenilam na 8ptk.

Ocena z dnia: 17.01.2020

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 17.01.2020

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
AXA Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: Wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 29.08.2016
mBank Infolinia

Ostatnio byłam w sklepie Sizeer z myślą zakupu butów

Ostatnio byłam w sklepie Sizeer z myślą zakupu butów sportowych. Jestem zaskoczona bo po wizycie lepiej oceniam markę z uwagi na sprzedawcę, który od samego początku nawiązał przyjazny kontakt i nie było najmniejszego problemu z przynoszeniem czy wyszukaniem obuwia, a nawet sprowadzeniem z innego sklepu. Salon dobrze wyposażony. Co prawda nie zadawał pytań o opinie i moje wrażenia ale przekazywał dużo informacji z własnej inicjatywy.

Sklep mały

Sklep mały, ale dobrze wyposażony w zastawę stołową, wszystko elegancko ułożone i czyste. Pani z obsługi konkretna, znająca się na asortymencie. Salon można polecić osobom, które chcą udekorować swoje mieszkanie bądź podarować komuś stylowy prezent.

Obsługa super

Obsługa super, podczas przymierzania butów Pani dopytywała o moje wrażenia, czy rozmiarowo pasują, czy się podobają, czy przynieść drugiego buta, czy nie uwierają itp. Poświęciła mi wystarczającą ilość czasu i opowiadała o asortymencie z własnej inicjatywy, czułam że jest skoncentrowana tylko na mojej osobie. Myślę, że gdybym faktycznie potrzebowała butów to bym je zakupiła.

Wnętrze sklepu jest nietypowe

Wnętrze sklepu jest nietypowe, zaciekawia samym wyglądem, jest klimatyczne, zachęca do spędzenia dłuższej chwili. Do tego fachowa i sympatyczna Pani z obsługi, która wiedziała niemalże wszystko o cygarach. Szeroki wybór wśród cygar. Zdecydowanie sklep można polecić znajomym.

Sklep mały

Sklep mały, ale przyjemny, a wystawa zachęca do zakupu zabawek. Półki zapełnione po samą górę i ceny przystępne jak na pluszaki dobre gatunkowo. Rozmowa odbyła się w sympatycznym tonie jednak odniosłam wrażenie, że pracownik miał coś ważnego do zrobienia przy komputerze i nie był skupiony na poznaniu moich potrzeb.

Po wejściu do sklepu można odczuć delikatny

Po wejściu do sklepu można odczuć delikatny, przyjemny zapach,a sklep jest przestronny z elegancką aranżacją. Odzież bardzo ładna,stylowa jednak pracownicy mało zainteresowani klientami. Każdy był zajęty układaniem ubrań mimo kilku gości w sklepie. Dopiero po podejściu do sprzedawcy otrzymałam pomoc. Niestety podczas przymierzania Pani nie dopytywała o moje wrażenia.

Na pierwszym planie wystawione są buty dla dzieci

Na pierwszym planie wystawione są buty dla dzieci. Pomieszczenie jasne, czyste, a towar poukładany na miejscu. Pani z obsługi bardzo cierpliwa sympatyczna i pomocna.

Sama wystawa zachęca do wejścia i obejrzenia butów

Sama wystawa zachęca do wejścia i obejrzenia butów, natomiast wybór asortymentu skromny. Pani z obsługi przesympatyczna, potrafiła doradzić i umiejętnie zachęcać do zakupu. Ceny trochę za wysokie, prawdopodobnie poszłabym do innego sklepu porównać buty.

Wszystkie produkty były atrakcyjnie wyeksponowane

Wszystkie produkty były atrakcyjnie wyeksponowane podzielone na artykuły z tej samej linii, a ceny naklejone na każdym naczyniu co ułatwiało oglądanie. Obsługa w sklepie bardzo miła i chętna do pomocy, wykazująca fachową wiedzę. Salon oferuje wiele zachęcających promocji, myślę że każda Pani Domu znalazłaby coś dla siebie.

Sklep przestronny

Sklep przestronny, czysto, nowocześnie, towar ładnie wyeksponowany, jednak obsługa niechętna do pomocy. Pracownik nie zbadał moich potrzeb, nie miał dla mnie czasu, nie powiedział nic z własnej inicjatywy o butach, miałam wrażenie że nie zależy mu na sprzedaży asortymentu. W rzeczywistości poszłabym prawdopodobnie do innej sklepu obejrzeć buty.

Powierzchnia sklepu mała choć jak na punkt z rajstopami

Powierzchnia sklepu mała choć jak na punkt z rajstopami przestronny. Sprzedawca starał się obsługiwać każdego klienta po trochu, również wbijać na kasę dlatego nie miał wystarczająco czasu dla każdego gościa. Brak promocji chociaż na wybrany asortyment nie zachęca do zakupu tym bardziej, że teraz praktycznie w każdym sklepie można znaleźć coś po obniżce.

od 27

od 27.10 średnio raz dziennie probuję dodawac obserwacje, aby zamówic sobie nagrodę. Jak do tej pory udało mi się zebrac na koncie jedynie 5 obserwacji. Ja nie wiem jak pracownicy to oceniają bo piszę zgodnie z zasadami zamieszczając fakty i szczegóły uwiarygadniające obserwację. Albo ja czegoś nie rozumiem, albo moderator nie jest kompetentny. Przykro mi bardzo ale nie chce mi się juz dalej w to bawic bo moim zdaniem jest to zwykłe oszustwo i naciąganie ludzi.

Ocena z dnia: 09.11.2010
jakoscobslugi.pl Oddział

Kwiaty Polskie są jedną z tańszych aptek w Łodzi

Kwiaty Polskie są jedną z tańszych aptek w Łodzi. Jednak będąc w czwartek w aptece stałam w kolejce 20min!! Niestety padał deszcze a kolejka była tak długa, że ludzi stali na zewnatrz apteki i mokli. W dodatku nie wszystkie okienka były otwarte. Czy brakuje farmaceutów? Z tego co się orientuję to nie tylko w aptece na Piotrkowskiej sa takie kolejki, ale również przy innych ulicach.

Korzystam z sieci Play i jestem bardzo zadowolona

Korzystam z sieci Play i jestem bardzo zadowolona. Posiadam telefon na kartę i mogę pisac oraz dzwonic do wszystkich w play za darmo. Średnio raz na miesiąc dzwonią do mnie konsultanci oferując nowe promocje. Ostatnio mogłam kupic dotykowy tel. za 49zł w mixie przy abonamencie za 30zł, jak dla mnie oferta znakomita. Z niecierpliwścią czekam na kolejne promocje

Ocena z dnia: 07.11.2010
Play Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem