Opinie wystawione przez użytkownika: Paweł_2038

Fajna obsługa

Fajna obsługa, czysty uporządkowany sklepik, polecam !!

Będąc w sklepie było jeszcze trochę czasu do zamknięcia

Będąc w sklepie było jeszcze trochę czasu do zamknięcia, gdzie sprzedawca mógł mnie jeszcze obsłużyć, przyszłam po jedną konkretną rzecz, niestety sprzedawczyni powiedziała, że nie ma już czasu bo zamyka sklep. Rozbudowa wcale nie służy klientom gdyż oznakowania czasami prowadzą w ślepe uliczki, do tego konsultanci rozmawiają miedzy sobą a poproszenie o wskazanie drogi bądź pomoc odbierana jest z poirytowaniem. Czyli pokręciłam się po sklepie bez konkretnego zakupu gdyż sama tej rzeczy nie mogłam wziąć . Porażka.

jednym zdaniem

jednym zdaniem: można się tam wykończyć. Pielęgniarki- znieczulica ludzka.

Ogólnie drogo

Ogólnie drogo, porządek raczej jest na sklepie, natręctwo w pytaniu "w czym mogę pomóc" kilkakrotnie w ciągu zakupów co drażni klienta, wciskanie na siłę towaru, setki pytań przy kasie, byłam świadkiem niemiłego zachowania jednej z konsultantek wobec klienta.

Obsługa miła chociaż czasami za długo trzeba czekać w

Obsługa miła chociaż czasami za długo trzeba czekać w kolejce.

Długie kolejki

Długie kolejki, kasa nr 1 jest zawsze niemiła pani, której się nie spieszy i ma na wszystko czas.

Obsługa rewelacja

Obsługa rewelacja, stacja zadbana, jedynie szkoda, że ceny mają wyższe niż na innych stacjach Orlen.

Jest najnowszą stacją

Jest najnowszą stacją , ale pracownicy wyglądają na zmęczonych swoją pracą.

Super obsługa

Super obsługa, dobra jakość paliwa, dobra lokalizacja, wc, szybki posiłek.

Miła obsługa

Miła obsługa, nieprecyzyjne odpowiedzi, każdy z pracowników informuje inaczej, mało chęci w podjęciu jakiejś walki z bezrobociem, mało chęci do pomocy pod względem projektów unijnych. Bardzo długie kolejki do rejestracji, ograniczona ilość osób na każdy z dni.

Lubię ten sklep

Lubię ten sklep, bardzo miła obsługa, fajne ceny, częste promocje.

Wieli bałagan na sklepie

Wieli bałagan na sklepie, ceny niezgodne z podanym towarem, w większości za wysokie ceny, kasjerzy są uprzejmi, ale mało doświadczeni, niemiłe sytuacje z ochroną przez źle "ustawione" bramki, które bez powodu się włączają i trzeba iść na "osobistą". punkt za przeproszenie klienta za pomyłkę.

Troszkę bałaganu na sklepie

Troszkę bałaganu na sklepie, na dziale mięsnym sprzedawczyniom nie spieszy się z obsługą, trzeba czasami długo postać w kolejce, jeżeli nie ma kolejki, trzeba poczekać, aż sprzedawczyni wykona swoje obowiązki np.mycie, krojenie, układanie. Co do kas wyjściowych przeważnie czynna jedna, co wiąże się z długim oczekiwaniem. Duży minus za przydzielenie kasjerowi obowiązku stania na kasie w tym dopilnowania pieczenia pieczywa oraz jednocześnie obsługi na dziale z ciastami.

Jeżeli chodzi o sprzedaż dużo zależy od sprzedających

Jeżeli chodzi o sprzedaż dużo zależy od sprzedających, zespół allegro pomaga bardzo szybko i sprawnie w czasie, gdy nie można porozumieć się ze sprzedającym.

Ocena z dnia: 12.01.2015
Allegro.pl Kontakt online

Miła obsługa

Miła obsługa, pełne odpowiedzi na pytania klienta, konsultant ubrany schludnie, miejsce pracy czyste.

Odczuwam wrażenie

Odczuwam wrażenie, że sprzedawcy obsługują jedynie osoby starsze, ubrane firmowo, reszta ma udzieloną pomoc dopiero po prośbie, ogólnie obsługa jest na dobrym poziomie, sklep jest uporządkowany.

Personel zna się na sprzedawanych produktach

Personel zna się na sprzedawanych produktach, obsługa profesjonalna, z dystansem do klienta, mało zachęcająca rozmowa. Problem z reklamacją, po prośbie wysłania sprzętu na serwis przez klienta zostaje wypełniony druk, pracownik od razu zniechęca do oddania towaru na serwis mówiąc, że nie zostanie uznana reklamacja, po czym moja prośba zostaje rozpatrzona pozytywnie i dostaje nowy sprawny sprzęt .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem