Opinie wystawione przez użytkownika: Pedro_5

Wejście na basen mogłoby być tańsza

Wejście na basen mogłoby być tańsza, ale po za tym wszystko dobrze. Brakuje tu atrakcji wodnych, ale to w końcu basen, na którym się pływa, a nie pluska... Personel miły, choć czasami tylko umiarkowanie i zawsze służący pomocą. Często spotkać tu można dużo osób, co może być minusem, ale w końcu to publiczne miejsce.

Basen czysty i przyjemny

Basen czysty i przyjemny. Generalnie nie ma tu tłumów ludzi, chyba, że akurat przyjedzie wycieczka, lub dwie... Basen blisko miasta, więc dojazd też bez problemu. Obsługa miła i pomocna. Cenowo jak na region nie najtaniej, ale znośnie i spokojnie można sobie pozwolić na wizytę z rodziną.

Po raz kolejny przekonałem się

Po raz kolejny przekonałem się, że sklep, a zarazem producent działają bez zarzutu. Dobry kontakt, szybka wysyłka, niska cena przy dobrej jakości wykonania zakupionych produktów. Można poprawić stronę sklepu internetowego, ale i ta obecna nie jest najgorsza...

Ocena z dnia: 23.04.2013

Bardzo duży sklep z szeroką ofertą dla klientów

Bardzo duży sklep z szeroką ofertą dla klientów. Kompetentny i miły personel. Ceny nie należą do najniższych, ale można dopytywać się o rabaty i różne promocje. Sklep intuicyjnie podzielony na sekcje tematyczne.

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z odzieżą i sprzętem

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z odzieżą i sprzętem outdoor'owym. Ceny jak na sklep stacjonarny nie są najwyższe (choć oczywiście mogły by być jeszcze niższe), a dodatkowo można próbować negocjować. Kompetentna i miła obsługa.

Niestety kolejny przykład na to jak zepsuć coś co jest

Niestety kolejny przykład na to jak zepsuć coś co jest dobre. Można powiedzieć, że w ślad za jakoscobslugi.pl poszło tym razem allegro. Nieczytelny schemat strony, utrudnione filtrowanie produktów i wyszukiwanie, zawieszanie się strony. Pozostaje mieć nadzieję, że informatycy jakoś sobie z tym poradzą...

Ocena z dnia: 15.04.2013
Allegro.pl Oddział

Doskonałe miejsce do wspólnych spotkań

Doskonałe miejsce do wspólnych spotkań, bardzo miła i zgrana obsługa, a do tego wszystkiego ogromny i niekiedy przyprawiający o zawrót głowy wybór piw z różnych części Europy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem