Opinie wystawione przez użytkownika: Piotr_1271

Poddałem swojej obserwacji sklep Kajus

Poddałem swojej obserwacji sklep "Kajus". Sklep w bardzo dobrym miejscu, przy głównej ulicy miasta, około 150metrów od morza. Sklep usytuowany narożnie tuż przy skrzyżowaniu, nieopodal są ośrodki wczasowe oraz nowoczesne obiekty sportowe. Sklep duży jak na miejscowość, jeden z większych w Niechorzu. Niestety ceny mają dość sporo zawyżone co do innych sklepów w tym mieście ( Lewiatan, ABC ). W sklepie czysto, obsługa miła i chętna do obsługi klientów. Poza dość wysokimi cenami nie mam żadnych zastrzeżeń.

stacja bardzo przyjazna klientowi ale tylko jadącemu od

stacja bardzo przyjazna klientowi ale tylko jadącemu od strony miasta, brak wjazdu od strony Legnicy ! niestety brak miejsc dla TIRów, stacja bardzo czysta, mają dobrą opinię co do oferowanego tam paliwa, pracownicy mili, szybka obsługa, Gorąco polecam tę stację wszystkim którzy mają możliwość tam tankować.

podczas dzisiejszej wizyty w Tesco niestety na początku

podczas dzisiejszej wizyty w Tesco niestety na początku miałem niemiłe uczucia, nie było podręcznego koszyka przy wejściu. Kupiłem papier techniczny i udałem się do kas gdzie zostałem mile zaskoczony, konkretnie pierwszy raz miałem do czynienia z kasami samoobsługowymi przy których nie było kolejek ;)

na tej stacji tankuję już od paru dobrych lat

na tej stacji tankuję już od paru dobrych lat, zawsze ON mieli na najwyższym poziomie bo auto nigdy nie zamulało ani nic z tych rzeczy. Stacja bardzo czysta, ulokowana w bardzo dobrym miejscu, obsługa OK. Stacja posiada także swoją myjnię samochodową, odkurzacz oraz kompresor do opon ;) gorąco polecam tą stację w Głogowie

restauracja bardzo nowocześnie urządzona

restauracja bardzo nowocześnie urządzona, połącznone zabytki z nowoczesną kulturą, szklane drzwi. Połowa stolików w lokalu z tabliczką rezerwacja, siadamy w 4 osoby przy stoliku, zamawiamy 4 dania ( w moim przypadku ziemniaki z wody, filet z kurczaka i surówki ). po około 15 minutach dostajemy dania, ziemniaki stare i suche !! filet niedosmażony, różowy w środku. Nigdy więcej tam nie wrócimy z rodziną.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem