Opinie wystawione przez użytkownika: Piotr_2057

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. mało możliwości dla pracowników odsyłają na Kolbego. Na minus: oferta i cena, wiedza i doradztwo. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, sprawność obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. masakra bardzo niemiła pani bez identyfikatora. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi, wiedza i doradztwo. Na plus: wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, personel, sprawność obsługi. Na plus: wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo.

Super

Super. mało stanowisk do mycia. ceny mogłyby być niższe. Miłe pracownice myjni. Na minus: oferta i cena, sprawność obsługi. Na plus: personel, wygląd miejsca obsługi, wiedza i doradztwo.

Kolejki krótkie bo wiele czynnych kas

Kolejki krótkie bo wiele czynnych kas. Plusem jest klimatyzacja w gorące upalne dni, brakowało mi tylko wody z dystrybutorem by skorzystać do połknięcia tabletek. Cenowo mogłoby być troszkę taniej, bo niektóre leki można w promocjach kupić taniej u konkurencji - a kiedyś Stylowe były najtańsze w 100%

Kasjerka z identyfikatorem Ewelina bardzo miła

Kasjerka z identyfikatorem Ewelina bardzo miła, uśmiechnięta i sympatyczna potrafiła przyznać się do pomyłki oraz zażartować. Natomiast pani ze stoiska z pieczywem nie dość, że trzeba na nią czekać to chleb brała do krojenia bez rękawic a wyraz jej twarzy sprawiał,że odechciewało się dalszych zakupów. Cenowo niestety alkohole drogie. Kolejki do kas przeciętne. Sklep ładny bo po remoncie, niestety na mięsnym za mało personelu i wieczna kolejka zniechęca do oczekiwania na wędlinę.

Tylko 2 kasy czynne i kolejki do obu

Tylko 2 kasy czynne i kolejki do obu - kiedy panowie dzwonili dzwonkiem przyszła pani zastępca kierownika i zamiast otworzyć kasę niezbyt uprzejmie się do mnie odezwała. W sklepie liczne braki cen produktów na ekspozycjach. Dużo porozrywanych opakowań foliowych. Z pracowników uśmiech i właściwe podejście do klienta wykazały 2osoby - pan na kasie najdalej od drzwi z plakietką uczę się oraz pani Malwina też świeży pracownik. Szkoda, że zastępca kierownika daje slaby przykład i wykazuje mało empatii w podejściu do klienta.

Super obsługa

Super obsługa, bardzo duży profesjonalizm personelu. Byłem obsługiwany na stanowisku1 - kobieta potrafiła z uśmiechem doradzić i podać właściwy preparat. Dodatkowo cena bardzo mile mnie zaskoczyła w porównaniu do tanich aptek, w których chciałem porównać ten sam preparat. Oby więcej takich aptek.

Kompetentna i sprawna obsługa

Kompetentna i sprawna obsługa. Miły uśmiech kasjerki. Klimatyzowane chłodne pomieszczenie, brak kolejek. Jedynie to ceny w pobliskim Turku są kilka groszy niższe na 1litrze.

Sprawna i szybka obsługa

Sprawna i szybka obsługa. Trochę mało empatii u kasjerki, ale godziny były poranne więc może jeszcze przed śniadaniem. Asortyment planowany kupiłem cały, ceny niestety negatywnie dość wysokie porównując do konkurencji, ale w takiej małej miejscowości jak Warta nie ma wielu marketów.

Zero podejścia do klienta

Zero podejścia do klienta. Mimo, że kupiłem tam kiedyś meble po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że to wielki błąd. Odradzam. Klient jak już zapłaci to może kupić kolejny mebel a obsługa posprzedażowa i pomoc w reklamacji to fikcja w tym salonie. Dwie panie pusty salon ale żadna nie była chętna zapytać czy sprawdzić w komputerze jak załatwić pozytywnie prostą sprawę.

Farmaceutka zaproponowała zażycie leku na miejscu i popicie

Farmaceutka zaproponowała zażycie leku na miejscu i popicie wodą z dystrybutora. Przystępne ceny leków, blisko szpitala. Klimatyzowane pomieszczenie i w upalne dni wyjątkowo miło, spokojnie i sympatycznie cicho. Fachowa obsługa. Jedyny problem bardzo niewielki parking i słupki, o które można łatwo uszkodzić auto.

Szybka obsługa

Szybka obsługa, brak kolejki. Ceny dość standardowe, ale produkty promocyjne w przystępnych cenach. Możliwość płatności kartą.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Starsza pani profesjonalnie doradziła. Możliwość skorzystania z chłodnej wody dla klienta bezpłatnie w upały idealna. Polecam. Sporo promocji gazetkowych.

Tylko 2 czynne stanowiska przy wejściu gdzie wieje

Tylko 2 czynne stanowiska przy wejściu gdzie wieje. Gigantyczne kolejki. Mało miejsca siedzących. Brak ulotek i kawy w ekspresie który stoi z kawą dla.klienta. Znacznie gorzej niż było. Ewidentnie za mało personelu.

Gigantyczna kolejka a do tego tylko część stanowisk czynna

Gigantyczna kolejka a do tego tylko część stanowisk czynna. Czekałem prawie 30 minut a na pytanie do personelu w jaki dzień jest mniej oczekujących pani powiedziała iż zawsze są kolejki. Oferta przedstawiona do przemyślenia ale czas oczekiwania na stojąco to poprzednia epoka. Ewidentnie brak pracowników do obsługi lub bank oszczędności wprowadza kosztem czekających klientów.

Wszedłem do oddziału z zamiarem otwarcia karty kredytowej i

Wszedłem do oddziału z zamiarem otwarcia karty kredytowej i debetowej do posiadanego konta a w wejściu zamiast powitania i zapraszamy usłyszałem że zaraz mamy remanent i do widzenia wiec totalna olewka klienta. Aż sam się sobie dziwię że chciałem zaufać takiemu bankowi który ma klienta za nic.Odradzam.

Bardzo miła obsługa

Bardzo miła obsługa. Pozowolono mi skorzystać z toalety. Obsługująca mnie pani była wyjątkowo zainteresowana moją sprawą. Sama zaproponowała telefon do odpowiedniej instytucji aby dowiedzieć się jak załatwić temat z którym zjawiłem się w banku. Pomimo tego, że miałem bardzo mało czasu umówiłem się na popołudniowe ponowne przyjście i kiedy wróciłem około 15 wszystko było przygotowane - wystarczyły dwa podpisy i kłopot załatwiony. Pożegnano mnie miło wstając i zapraszając ponownie. Gdyby była jeszcze kawa dla klientóa jak w niektórych bankach i dłuższe godziny otwarcia dałbym 6 :)

Wreszcie umożliwiono płatność kartą w dyskoncie

Wreszcie umożliwiono płatność kartą w dyskoncie. Duży parking to kolejny plus, pomimo upału uśmiechnięta kasjerka. Warto kupić masło choć 4szt to spory zapas. Kolejek nie było. Ku mojemu zaskoczeniu nie musiałem żadnych cen sprawdzać na czytniku gdyż wszystkie były przy produktach.

Robiłem zakupy po godzinie 21

Robiłem zakupy po godzinie 21:15. Podchodząc do stoiska mięso sery - młoda pani (chyba nowa bo 1raz ją widziałem choć jestem stałym klientem)w okularach z czarnymi oprawkami grubymi i blond włosami zaczesanymi w górę pomimo, że mnie nie obsługiwała bardzo podniosła mi ciśnienie komentarzami. Słysząc od ekspedientki że ona chce iść do domu i nie ukroi mi sera bo umyła maszynę. Chociaż byłem obsługiwany przez inną panią -to ta w czarnych oprawkach wykrzykiwała "skoro pan chce ser krojony będzie pan jadł z płynem itd". Wyjątkowo niemiła sytuacja, która spowodowała iż zrezygnowałem z zakupu wędlin. Przy kasach przeciętne kolejki. Jedyny plus z zakupów to miła pani na pieczywie, która na życzenie pokroiła mi chleb. Ogólnie takiej sytuacji jak na serze nie wyobrażam sobie przy obsłudze klienta. Skoro sklep jest czynny do 22 to dlaczego klient jest wyzywany po 21 skoro gwarancje Kaufland napisane na ścianach mówią - np. zwrócimy pieniądze bez żadnych uwag itd. ??? Odradzam !!! Durex z gazetki też nie udało się kupić. Na warzywach nie był też dostępnego koperku.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem