Opinie wystawione przez użytkownika: Piotr_2197

dobra obsługa

Chciałbym ocenić obsługę w sklepie Hebe, przeważnie są to młode dziewczyny, które czasami nie mają dużo doświadczenia ale warto podkreślić, że są zaangażowane w obsługę klienta i służą pomocą co jest ważne, szczególnie w świecie kosmetyków gdzie wybór jest produktów jest bardzo duży.

Bardzo dobra obsługa

Chciałbym napisać kilka słów na temat obsługi w perfumerii Douglas, gdyż uważam, że jest bardzo dobra i osobiście dobrze czuję się w miejscach, które dysponują tak dobrze przygotowanym personelem do obsługi klienta. Szczególnie ujmuje mnie pierwsza chwila wejścia do perfumerii i podejście konsultantki, które nie następuje od razu po wejściu przez co zyskuje się cenny czas tylko dla siebie i swoich myśli, a i samo podejście nie jest nachalne. Zauważyłem, że tak zachowują się wszystkie konsultantki.

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa

Kupowałem tam ostatnio kilka książek i bardzo podobała mi się obsługa zarówno pod względem doradztwa, co się teraz rzadko zdarza jak i szybkości obsługi. Kierowniczka zawsze jest do dyspozycji pod względem wyboru produktu i robi to w sposób taktowny. Podoba mi się też zakres do wyboru książek i multimediów.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Przyjazność strony dla użytkownika, Intuicyjność strony, oferta,cena,asortyment, organizacja, budowa strony, wygląd strony www.

Ocena z dnia: 15.01.2018
ceneo.pl Kontakt online

Świetnie

Świetnie. Na plus: Przyjazność strony dla użytkownika, Intuicyjność strony, oferta,cena,asortyment, organizacja, budowa strony, wygląd strony www.

Ocena z dnia: 15.01.2018
Allegro.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem