Opinie wystawione przez użytkownika: Piotrek_9

Lokal na wysokim poziomie

Lokal na wysokim poziomie. Dania dosyć dobre, jednak porcje małe. Ceny w akceptowalnym zakresie. Wyszliśmy w dobrych humorach, obsługa miła a czas oczekiwania na podanie potraw w granicach przyzwoitości.

Bardzo dobra

Bardzo dobra, wysokiej klasy przychodnia prywatna. Organizacja, pomimo rozrzucenia placówki na kilka pięter nie budzi zastrzeżeń. Personel w większości młody, miły i życzliwy. Problemem jest słaba dostępność usług i terminów.

Przychodnia przypominająca swoim wyglądem placówki z czasów

Przychodnia przypominająca swoim wyglądem placówki z czasów PRL`u. Obsługa bardzo zróżnicowana, jednak z przykrością stwierdzam, że można spotkać osoby których sposób myślenia kojarzyć możne się bardziej z państwową służbą zdrowia, niż dobrą renomowaną kliniką. Długa kolejka do rejestracji jest standardem (niestety).

Jeden z najlepszych oddziałów banku jaki mam przyjemność

Jeden z najlepszych oddziałów banku jaki mam przyjemność odwiedzać. Organizacja na bardzo wysokim poziomie, kultura personelu oraz wiedza merytoryczna bez zastrzeżeń.

Kolejne zakupy i kolejne miłe doświadczenia

Kolejne zakupy i kolejne miłe doświadczenia. Obsługa bardzo zainteresowana, życzliwa i oddana klientowi. Towar najwyższej klasy a ceny dostępne. Polecam.

Bardzo miła obsługa i pyszne mrożone jogurty sprawiają

Bardzo miła obsługa i pyszne mrożone jogurty sprawiają, żę to miejsce jest konkurencyjne dla wielu renomowanych lodziarni. Polecam!

Duży wybór butów

Duży wybór butów, konkurencyjne ceny i niezła obsługa cechują ten sklep. Mankamentami nazwać można bardzo ograniczoną powierzchnię, często panujący tłok oraz duże zagęszczenie asortymentu. Pani na sali sprzedaży pomogła mi dobrać szukane obuwie, była miła i życzliwa.

Jakość obsługi na najwyższym poziomie

Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Pracownik pomógł dobrać szukane spodnie, był pomocny, przez cały czas do mojej dyspozycji. Ceny z licznymi promocjami stają się konkurencyjne. Obsługa w kasie życzliwa, i bardzo przyjemna. Sklep duży i świetnie zorganizowany.

Bardzo dobra obsługa

Bardzo dobra obsługa, rzeczowa i przygotowana merytorycznie. Asortyment na wysokim poziomie, liczne promocje czynią ten sklep atrakcyjnym. Wystrój, lokalizacja oraz organizacja na najwyższym poziomie.

Po zmianie właściciela zmieniło się wszystko

Po zmianie właściciela zmieniło się wszystko. Menu jest okrojone, ceny skoczyły znacząco do góry, a porcje serwują maleńkie. Smak potraw na przyzwoitym poziomie.

Od kilku lat jestem klientem i od zawsze za UPC przemawiała

Od kilku lat jestem klientem i od zawsze za UPC przemawiała wysoka jakość usług. Teraz, kiedy chciałem zrezygnowac przedstawiono mi bardzo fajną indywidualną ofertę, którą zaakceptowałem.W tym momencie żaden operator nie oferuje usług jakie mam w UPC w obecnej cenie. Małym minusem jest możliwość napotkania wśród osób dzwoniących z ofertami niemiłych i nachalnych osobników próbujących zakrzyczeć i wepchnąć proponowaną ofertę na siłę. Ja jednak miałem szczęście i bardzo sprawnie w miłej atmosferze podpisaliśmy przez tel. nową umowę. Polecam!

Kolejne zakupy w tym sklepie i znów odczucia bardzo

Kolejne zakupy w tym sklepie i znów odczucia bardzo pozytywne. Duży wybór towarów, pomocna obsługa i zaangażowanie personelu sprawia że zakupy są przyjemnością. Małym minusem jest fakt częstych kolejek oraz estetyki i wyglądu pewnych działów np. powylewany soki itd.Ogólnie polecam.

Najwyższa z mozliwych ocena jakościu usług

Najwyższa z mozliwych ocena jakościu usług. Bardzo kompetentni rehabilitanci i super atmosfera.Jestem stałym pacjetnem i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo sprawnie działająca księgarnia internetowa

Bardzo sprawnie działająca księgarnia internetowa. Towar zamówiony był na miejscu już po 24h. Ceny niższe niż u konkurencji, gorąco polecam!

Pierwszy raz wstąpiłem do Green Way na obiad będąc na

Pierwszy raz wstąpiłem do Green Way na obiad będąc na zakupach w WOLA PARKU. Przepyszne jedzenie i przystepne ceny. Bardzo gorąco polecam. Jednak można jeszcze zjeść coś sensowanego na mieście.Dodatkowo podkreślam miła obsługę i duży wybór dań.

Poranne zajęcia w Zdroficie to sama przyjemność

Poranne zajęcia w Zdroficie to sama przyjemność. Miła obsługa i dobry dostęp do urządzeń.Atmosfera do ćwiczeń perfekcyjna. Malutkim minusikiem nazwać można dosyć małe zaplecze (prysznice).

Bardzo dobra hala sportowa

Bardzo dobra hala sportowa, jednak ustalone tu ceny są dosyć wysokie. Obsługa miła i uprzejma, szatnie czyste. Minusem jest śliski parkiet i częste trudności z zaparkowaniem auta.Duży plus za możliwość pogrania w pingponga w bardzo dobrych warunkach.

Codziennie zakupy i bardzo dobra ocena

Codziennie zakupy i bardzo dobra ocena. Sklep duży, produkty w dobrych cenach i licznych promocjach.Doskonałe, świeże pieczywo i niezły dział z wędlinami. Obsługa bardzo miła i życzliwa klientowi.Polecam.

Ceny paliwa bardzo marnie wypadają porównując z pobliską

Ceny paliwa bardzo marnie wypadają porównując z pobliską konkurencją. Popsuty od kilku dni kompresor i nie wygląda na to aby sytuacja miała się zmienić. Lokalizacja stacji dobra, duży i dobrze zaoparzony sklep.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem