Opinie wystawione przez użytkownika: Rafał3138

Tak sobie

Tak sobie. ja zamówiłem sałatkę żona naleśnika. Tak długo czekała za tym naleśnikiem że nie wiadomo skąd się wziął ślimak i całą sałatę z tej sałatki zdążył mi zjeść a Ona nadal czekała. Ogólnie bardzo smaczne. A czystość. ....tu ukłon do szefostwa bo dziewczyny na pewno tak wysoko nie mogą wchodzić. Przydało by się wyczyścić wentylację bo niedługo komuś coś do talerza wpadnie. Na minus: sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena.

Słabo

Słabo. zależy od obsługi. są osoby którym po prostu nie chce się pracować i wręcz przeszkadza się im wchodząc na stację. Na minus: personel. Na plus: oferta i cena, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Słabo

Słabo. Na minus: personel. Na plus: oferta i cena, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Ewelina. ...kto miał przyjemność podzieli moje zdanie że ta Pani nie powinna mieć żadnego kontaktu z klientem. Brak kultury, nieuprzejmość, pryskliwość i do tego brak higieny. Odrazajacy brut pod paznokciami mówi wszystko w tym temacie. Zróbcie coś tym. Pozostała część załogi. ..REWELACJA...I ZAWSZE TAK BYŁO. !!! Na minus: personel. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Rewelacja. Wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa rewelacyjna. Natychmiastowe zainteresownie klientem ale nie natarczywe i to bardzo cenie . Pani przygotowanie zawodowe jest rewelacyjne. Aparycja, życzliwość, uprzejmość. ....super. Zaznaczę że tego dnia odwiedziłem sklepy z biżuterią we wszystkich toruńskich galeriach i nigdzie nie zostałem tak obsłużony jak tu. Gratulacje. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Rewelacja. Super jedzenie. Przemiła obsługa. Świetna wiedza o sprzedawanych daniach, czysto, schludnie. SERDECZNIE POLECAM. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem