Opinie wystawione przez użytkownika: Rafał_1103

usłyszałem ze jest to restauracja na poziomie

usłyszałem ze jest to restauracja na poziomie, zatem poszedłem z dziewczyna w dniu jej urodzin. Sobota, więc klientów było jak na weekend przystało, lecz kelnerka jedna. Szacując zatem ilość zainteresowanych spodziewalismy się tego że nasze zamowienie nie zostanie szybko przyjęte. Tak też się stało, po 10 minutach kelnerka przyjęła zamówienie. Sztućce położyła bezpośrednio na obrusie, bez żadnej serwetki, koszyczka... to wywołało u nas znaczny niesmak, ale nie chcąc psuć sobie dnia, zjedlismy, zapłailismy wychodząc i szybko zmieniliśmy lokal.

Ocena z dnia: 23.03.2015
Portofino Infolinia

Sklep internetowy

Sklep internetowy, którego cechują korzystne ceny w stosunku do konkurencji. Obsługa przez telefon a dobrym poziomie, indywidualne podejście do klienta. Minusem jest to, że pomimo podania numeru vin nie możemy mieć pewności, że dana część będzie pasowała do auta. Zwrot towaru... bez problemu, nie licząc tego, że dwukrotny... odsyłając towar za pobraniem dowiedziałem się mailowo ze tak nie przyjmują, musiałem poczekać na zwrot i odesłać ponownie na swój koszt. polecam tylko przy prostych zamowieniach gdzie ciezko o pomyłkę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem