Opinie wystawione przez użytkownika: Siwo

Słabo.

Pracownik nie miał odpowiedniej wiedzy, nie poinformował, że jak podaję kod z smsa to jednoznaczne z podpisaniem umowy, z którą nie miałam okazji się zapoznać.

Ocena z dnia: 04.03.2019
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Dwa lata temu przeniosłam konto do Credit Agricole i jestem bardzo zadowolna. NIe żałuję.

Ocena z dnia: 01.03.2019
Credit Agricole Inna forma kontaktu

Świetnie.

Załatwiłam sprawy na infolini i wszytsko było ok. Jeden tylko minus za długi czas na oczekiwanie na e-mail po złożeniu zapytania.

Ocena z dnia: 01.03.2019
Alior Bank Inna forma kontaktu

Super

Super. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 05.05.2017
Castorama Inna forma kontaktu

Super

Super. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 05.05.2017
Bricomarche Inna forma kontaktu

OK

OK. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Ocena z dnia: 05.05.2017
H&M Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 05.05.2017
PEPCO Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Orange Inna forma kontaktu

Czesto robie tam zakupy

Czesto robie tam zakupy, szczegolnie ubrania dla dziecka, jestem bardzo zadowolona

W dniu 04

W dniu 04.10.2015 w okolicach godziny 16.30 weszłam do sklepu intimissimi w Silesii na ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.Gdy tylko zaczęłam oglądać bieliznę podeszła do mnie ekspedientka, żeby zapytać czy może mi w czymś pomóc.Z tego co zauważyłam to nie miałą plakietki z imieniem. Mam nietypowe wymiary, więc po przedstawieniu czego szukam, zostałam zmierzona i otrzymałam 3 biustonosze do przymierzenia. W przemierzalni było czysto, jednak nie zdecydowałam się na zaków ze względu na brak mojego rozmiaru.

W dniu 4

W dniu 4.10.2015 o godzinie 15.33 zamówiłam McWrap'a w restauracji McDonald's w Silesii przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. Zostałam zaproszona do pierwszej kasy przez dzwieczynę o imieniu Karolina, Gdy złożyłam zamówienie na kanapkę dostałam propozycję zakupu zestawu, jednak podziękowałam. Po zapłacie otrzymałamparagon wraz z informacją, gdzie i na jakiej zasadzie mogę odebrać zamówienie. Czekałam około 3 minut za swoje zamówienie na wynos. W okolicy restauracji było czysto i jeden z menagerów pilnował porządku przed kasami.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem