Opinie wystawione przez użytkownika: Stanisław_76

Brudno!!!

Chcę zwrócić uwagę na bałagan panujący w markecie Kaufland w Bielsku-Białej, który odwiedzam niemal codziennie. Po pierwsze, nawet gdy jestem na zakupach tuż po otwarciu, znajduję bardzo brudne i zaniedbane kosze na zakupy. Nie dość, że pełno w nich papierów, folii czy innych śmieci, to wiele koszy jest obrzydliwie brudnych. Po drugie nie jest sprzątany teren przed wejściem do marketu, a kosz na ew. papiery czy śmieci znajduje się bardzo daleko od wejścia. Brak koszy przy wejściu czy w przedsionku powoduje, że paragony i inne śmieci stale leżą przed wejściem, co nie jest dobrą wizytówką Marketu. Inne sklepy radzą sobie z tym o wiele lepiej. I po trzecie. Przypadkowo przeglądając produkty w koszach metalowych z artykułami przemysłowymi, schyliłem się, by podnieść produkt i zamarłem z przerażenia. Takie brudu, śmieci, kurzu, wręcz syfu pod koszami metalowymi nie widziałem już dawno. Czy ktoś to kiedykolwiek sprząta. Poważnie się zastanawiam, czy sprawy takiego zaniedbania nie zgłosić do stacji sanepidu.

Nowy sklep bez szału

Zakupy w nowej placówce Lidl na terenie Bielska-Białej nie napawają jakimś szczególnym optymizmem. Sklep duży, nowoczesny, a oferta artykułów przemysłowych, zwłaszcza promocyjnych, niestety, niewielka. Na szansę zakupu nie ma co liczyć nawet tuż po otwarciu sklepu. Zdarza się, że sklep otwierany jest rano z opóźnieniem. Może 3 - 4 minuty dla personelu nie robią różnicy, ale już dla klientów oczekujących na zewnątrz na pewno tak. Często otwarta jest tylko jedna kasa, a na sali sprzedaży trudno spotkać kogoś z obsługi. Nowy sklep, ale zasady jakby stare, niedostosowane pod klienta. Nie polecam!

Dział owoce - porażka

Wizyta w Kauflandzie w sobotę 28 grudnia była bardzo nieciekawa. Już nie jeden raz zaobserwowałem w markecie, że obsługa nie za bardzo troszczy się o stoiska warzywa-owoce, ale to, co zobaczyłem w sobotni poranek bardzo mnie przeraziło. W centralnym punkcie, tuż przy wejściu, ustawione były pojemniki z pomarańczami, oznaczone jako promocje. Niestety jakość oferowanych owoców była porażająca. Owoce były zepsute, spleśniałe, gnijące. Każdy kto przechodził od razu odwracał głowę, by na to nie patrzeć. Zgłoszona uwaga w punkcie obsługi nie przyniosła żadnego rezultatu, gdyż przez 20 minut na stoisku nie pojawił się nikt z personelu. Zgłoszenie sprawy na portalu społecznościowym Kauflandu (wraz ze zdjęciem) spotkało się tylko z odpowiedzią "dziękujemy za zgłoszoną uwagę". No cóż, można i tak. Nie polecam!

Dużo, tanio...

Każda wizyta w tej Biedronce to okazja do dobrych zakupów. Liczne promocje zachęcają do częstych odwiedzin. I choć nie zawsze łatwo udaje mi się znaleźć w markecie, to czego potrzebuję, lub tego, co jest promowane w gazetce, z reguły wychodzę ze sklepu zadowolony. Szkoda tylko, że nie zawsze przy artykułach są odpowiednie oznaczenia cenowe, a kosze z artykułami przemysłowymi to jeden wielki galimatias. Kiedyś było tu lepiej. Życzę Biedronce zawsze zadowolonych klientów, szczególnie tych, którzy muszą stać do często jednej otwartej kasy. Życzę, by w nowym roku nie zabrakło ciekawych promocji, które przyciągną klientów, a personelowi Biedronki, by firma zatrudniła nieco więcej personelu, wtedy na pewno praca tutaj będzie nieco łatwiejsza. Zawsze tak, by było "blisko, tanio i po ludzku".

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 03.11.2019
DECATHLON Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
IKEA Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Kiepsko! Słabe zaopatrzenie, kolejki do kas, obsługa mało życzliwa.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Intermarche Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Delikatesy Centrum Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 01.11.2019
kik Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Biedronka zmienia się na niekorzyść dla klienta. Duża oferta towarów, ale wieczny bałagan, kolejki do kas, nieuprzejmy personel.

Ocena z dnia: 31.10.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 30.10.2019
Leroy Merlin Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Lavard Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 29.10.2019
TAURON Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 29.10.2019
LG Electronics Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 29.10.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Gatta Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 28.10.2019
Drogerie Natura Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem