Opinie wystawione przez użytkownika: Stanisław_76

Niech nikogo nir zmyli nazwa ośrodka

Niech nikogo nir zmyli nazwa ośrodka. Czasy świetności ten obiekt ma na pewno za sobą. Moloch potrafiący jednorazowo przyjąć ponad 300 osób nie sprzyja wypoczynkowi i nabieraniu sił. Pokoje zaprezentowane w ofertach tak naprawdę są w znikomej ilości, a na pokój jednoosobowy praktycznie nie ma co liczyć. Od wielu, wielu miesięcy w ośrodku trwa remont, którego końca nie widać. Atutem ośrodka jest dobra baza zabiegowa i basen solankowy, a także przyzwoite wyżywienie. Dobra jest różnież lokalizacja - okolica spokojna, blisko morza i latarni. Pokoje zdecydowanie warto wybrać na wyższych piętrach, od strony ogrodu. Ogólnie jednak, przy pobytyach komerycyjnych, są lepsze miejsca w Kołobrzegu.

Wiele narzeka się na funkcjonowanie komunikacji miejskiej

Wiele narzeka się na funkcjonowanie komunikacji miejskiej, ale chyba nie w Bielsku. Korzystam z wielu linii autobusowych prawie każdego dnia i spóźnienia, zresztą niewielkie, zdarzają się sporadycznie. Co warto zauważyć bielskie autobusy miejskie to zdecydowanie nowy tabor. Utrzymywane w ładzie i czystości. Tabliczki przystankowe są aktualne i czytelne. Jedyny mankament to wiaty przystankowe, które są moim zdaniem po prostu brzydkie, a oznaczenie przystanków wprost fatalne! Brakuje mi też, wzorem innych miast, zamiast biletu całodziennego - biletu ważnego przez 24 godziny, który byłby lepszym rozwiązaniem.

Po raz kolejny skorzystałem z oferty Alior Banku

Po raz kolejny skorzystałem z oferty Alior Banku - rachunki bez opłat. Usługa cieszy się sporym powodzeniem klientów, zwłaszcza starszych. Wprawdzie zawsze jest kilka osób do osobnego stanowiska realizującego tę usługę, ale w tym banku nie stoi się w kolejce, a czeka się siedząc na wygodnych fotelach, słuchając delikatnej muzyki. W tej placówce jest zawsze schludnie, estetycznie i miło, więc oczekiwanie na swoją kolej wcale się nie dłuży, a oferta zero opłat jest dostępna dla każdego.

Nie mam szczęścia do odwiedzin w tej placówce PKO BP

Nie mam szczęścia do odwiedzin w tej placówce PKO BP. Zawsze duża kolejka oczekujących. Tym razem załatwienie prostej sprawy zajęło mi aż 25 minut. Obsługa wydaje się niekompetentna, jakby jej nie zależało na obsłudze i zadowoleniu klientów. Najgorsze, że za dużo czasu się traci próbując cokolwiek załatwić w tym banku.

Zachęcony reklamami z nową

Zachęcony reklamami z nową, uśmiechniętą biedronką, zajrzałem do Biedronku w Bielsku. Sklep czysty, a klientów witają prospekty reklamowe z propozycjami zakupów. Towar w dużych ilościach poukładany równo i estetycznie. Ceny uwidocznione przy każdym artykule. Mimoi dość sporego ruchu w sklepie, kolejka do kasy krótka, a uśmiechnięte kasjerki bardzo sprawnie obsługujące. Mankamentem Biedronek jest brak możliwości płacenia kartą płatniczą, ale za to na terenie sklepu dostępny bankomat. Zakupy przebiegły miło, sprawnie, a i rachunek do przyjęcia za podstawowe artykuły. Wyszedłem uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno wrócę do Biedronki.

Od grudnia Bielsko

Od grudnia Bielsko - Biała posiada nowy market z sieci Piotr i Paweł. Market w formie delikatesów, z szerokim wyborem towarów, bardzo mi odpowiada. Towar estetycznie wyłożony, ceny czytelne, wybór bardzo duży. Gazetka tygodniowa oferuje znaczne promocje. Wygodne koszyki, małe kolejki do kas, darmowe reklamówki, a co ważne, także darmowe, ekologiczne torby papierowe dostępne przy kasach. Zakupy robię tam raz w tygodniu i na pewno nie przestanę, bo naprawdę warto, choć nie wszystko tak tanie, jak gdzie indziej!

Wiele razy korzystam z usług przewozu busami na trasie

Wiele razy korzystam z usług przewozu busami na trasie Bielsko - Kraków - Bielsko, jednak busy firmy Interpalm najbardziej mi odpowiadają. Zawsze punktualnie, zawsze uprzejmie, zawsze komfortowo, a co najważniejsze zgodnie z rozkładem jazdy i zasadami bezpieczeństwa. Wobec tego, co słyszy się o zachowaniu niektórych busiarzy, te busy, jako regularnia linia, naprawdę się sprawdzają. Cena też bardzo przystępna.

Wybrałem się na przedmieścia Bielska

Wybrałem się na przedmieścia Bielska, by poszukać klosza do lampy stojącej. Zachęcony reklamą w internecie, wybrałem firmę Karel 2. Niestety, czas poświecony na wyszukanie sklepu, dojazd i oczekiwania uznaję za zupełnie stracony. Mimo braku klientów w salonie, nikt z trzech siedzących za ladami pracowników, nawet na mnie nie zwrócił uwagi, bo byli zajęci wpatrywaniem się w monitory komputerów. Po zapytaniu jednego z pracowników o klosz, otrzymałem lakoniczne stwiedzenie, bym poszukał sobie sam!. Krązyłem po salonie blisko 20 minut. Nikt z pracowników mi nie pomógł, nikt o nic nie zapytał, poczułem się bezradny, zagubiony, niepotrzebny w tym salonie. Opuściłem to miejsce w poczuciu zażenowania, że tak traktuje się tutak klienta. Nigdy więcej nie zawitam do tego salonu.

Bardzo miłe podejście do klienta

Bardzo miłe podejście do klienta. Pełna profesjonalność personelu bankowego. Doradca umówiony oczekiwał na klienta w drzwiach. Fachowa obsługa w komfortowych warunkach. Bardzo przystępne i rzeczowe przedstawienie oferty bankowej. Doradca przypomina o następnej wizycie, zapowiadając ją dzień wcześniej.

Ocena z dnia: 13.01.2012

Przweóz osób na trasie Katowice

Przweóz osób na trasie Katowice - Żywiec zupełnie nie odpowiada ofercie opublikowanej w rozkładacj jazdy. Czas jazdy wynosi prawie dwie godziny (ponad 45 minut więcej niż czas deklarowany w rozkładzie jazdy!). Bus w Katowicach podjeżdża pod różne firmy, oczekując tam na paserów, a na całej trasie ma 8 - 9 przystanków (na rozkładzie jazdy zaznaczony jest jako kurs bezpośredni Katowice - Bielsko). Jedynym atutem firmy są mili i uprzejmi kierowcy, ale to nie przesłoni faktu, że bus ogłaszany w ofercie jako regularny kus liniowy jest przewozem pracowniczym.

Bardzo profesjonalne i przyjazne klientowi Biuro Podróży

Bardzo profesjonalne i przyjazne klientowi Biuro Podróży. Zarówno w kontakcie osobistym, jak i przez internet - bardzo przyjemna, kompetentna i fachowa obsługa klienta. Zróżnicowana oferta, liczne promocje oraz bonusy dla stałych klientów sprawiają, że chętnie zamawia się wczasy i wycieczki w tym właśnie biurze. I co bardzo ważne, w sprawach pilnych kontakt z kierownikiem biura niemal o każdej porze!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem