Opinie wystawione przez użytkownika: Sylwia_1122

Fatalny parking i ciasnota

Zdażyło mi się skorzystać z placowki w Białych Błotach. Niestety zaparkowanie przed sklepem graniczyvz cudem.Strasznie ciasno i bardzo trudno wyjechać...sama placówka mała, obsługa niezbyt pomocna.ogólnie duże rozczarowanie.

Ocena z dnia: 19.07.2020
Rossmann Oddział

Bardzo dobry sklep

Rossmann w Szubinie to moja ulubiona drogeria. Bardzo dobrze robi się tam zakupy, nie ma tłoku, bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Duży parking gwarantuje swobodne parkowanie. Centrum Szubina. Polecam

Ocena z dnia: 19.07.2020
Rossmann Oddział

Rzadko robię zakupy w tej placówce

Rzadko robię zakupy w tej placówce..Mało w niej miejsca, czesto brak koszyków do ręki,towar na warzywach-owocach często nieświeży i bardzo drogi...Ogólnie ceny są wysokie a asortyment nie jest bogaty, miedzy alejkami często ustawione stoja palety z towarem co utrudnia poruszanie się.Głownie korzystam tam z zakupów na stoisku wędliniarsko-mięsnym.Jednak obsługa jest tam bardzo powolna,często tracę tam około pół godziny czasu mimo że obsługują 2 panie, nie znają swojego asortymentu,towar często jest nieświeży szczególnie wędliny. Wiele do życzenia pozostawia również obsługa kas- często czynna jest tylko jedna bądź 2 kasy a klientów jest wielu i robi się tłok .Kasjerki powolne, bez uśmiechu na twarzy..często nie mają drobnych pienędzy by wydać np. ze 100zł przez co przedłuża się czas oczekiwania przy kasie...Jest to bardzo denerwujące.Ogólnie nie polecam tej placówki.

Bardzo lubię robić zakupy w tej placówce

Bardzo lubię robić zakupy w tej placówce,chociaż parking jest tam zdecydowanie za mały jak na takie natężenie klientów. Jest czysto, towar bardzo ładnie wyeksponowany, ceny są aktualne,nigdy mi się nie zdarzyło by nie zgadzała się cena przy kasie z tą na stoisku.Warzywa i owoce zawsze świeże i ładnie wyeksponowane.Asortyment w miarę ubogi jeśli chodzi o wybór. Przy kasie jedynie co mnie denerwuje to mało miejsca gdy jest kolejka do kasy....Kasjerzy i kasjerki zawsze witają mnie "Dzień Dobry" i pytają o reklamówkę, nie zapominają też o ponownym mnie zaproszeniu do sklepu. Ubrani czysto i uśmiechnięci.Sklep ogólnie czysto utrzymany.Jedynie czasami brak towarów z promocyjnej oferty.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem