Opinie wystawione przez użytkownika: Sylwia_1287

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Sklep jest świetną i zdrowszą alternatywą dla kosmetyków

Sklep jest świetną i zdrowszą alternatywą dla kosmetyków kupowanych w drogeriach. Posiada naturalne produkty wysokiej jakości, których można używać do codziennej pielęgnacji. Oleje, masła, algi, glinki, bazy do samodzielnej produkcji kremów i balsamów. Asortyment bardzo szeroki, szybka realizacja.

Ocena z dnia: 18.03.2015
ECOSPA.pl Kontakt online

Bardzo fajny sklep ekologiczny

Bardzo fajny sklep ekologiczny, który posiada wyjątkowy klimat. Sklepik nieduży, kameralny, pachnący całą gamą ziół. Dość duży asortyment, dużo ziół i herbat, dużo rożnych kosmetyków, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Sklep posiada także dość dużo książek o tematyce zdrowego żywienia, o ziołach, o zdrowym trybie życia. Panie tam pracujące są jak najbardziej kompetentne i przemiłe. Potrafią udzielić informacji o produkcie, doradzić.

Sklep jest zbyt mały

Sklep jest zbyt mały, żeby można było swobodnie się w nim poruszać. Wąskie alejki, trudno się tam minąć z innymi klientami, nie mówiąc już o spokojnym przyjrzeniu się produktom na półkach. Miejsce kolejki do kas też pomyślane dziwnie - nie wiadomo jak stanąć, a gdziekolwiek się nie stanie to i tak przeszkadza się osobom przechodzącym. Wszędzie ciasno. Asortyment dość szeroki, niektóre produkty są w konkurencyjnych cenach.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 28.02.2015
Jean Louis David Oddział

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 28.02.2015
Hana Sushi Oddział

OK.

OK.

Ocena z dnia: 28.02.2015
Vision Express Oddział

Zakupy w tej drogerii podobały mi się przede wszystkim ze

Zakupy w tej drogerii podobały mi się przede wszystkim ze względu na obsługę. Gdy szukałam kremu, podeszła do mnie pani oferując pomoc. Poświęciła mi dużo czasu proponując różne, odpowiednie dla mnie produkty, porównując ich składy oraz ceny. Wykazała się profesjonalizmem i kompetencją. Zauważyłam również sporo ciekawych promocji.

To apteka

To apteka, do której chce się wracać. Największym plusem tego miejsca są rozstawione na całej powierzchni regały, gdzie każdy produkt można wziąć do ręki, obejrzeć, sprawdzić cenę. Nie trzeba pytać farmaceuty o każdy krem czy zestaw witamin. Kolejny plus to dużo promocji. Personel sympatyczny i pomocny. Wizyta w tej aptece to sama przyjemność.

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 20.02.2015
GUMTREE Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem