Opinie wystawione przez użytkownika: Szymon_400

Poziom obsługi na dobrym poziomie.

Normalna , standardowa restauracja położona w centrum handlowym. w sąsiedztwie również inne sieci nie tylko typu fast-food. Obsługa na standardowym, dobrym poziomie jak i oferta.

Duży wybór, szybki odbiór.

W księgarni internetowej bonito.pl zawiadomienie głównie książki. Jest i szeroki wybór, różnej tematyce. Czas i możliwość odbioru stacjonarnego jest dogodna. Niedługo czas oczekiwania.

obsługa kompetentna

W tej osiedlowej aptece sieciowej można otrzymać większość leków. w przypadku ich braku można je zamówić.Obsługa sprawna. Kolejki występują, ale to zależy od pory dnia np.

obsługa kompetentna

W tej osiedlowej aptece sieciowej można otrzymać większość leków. w przypadku ich braku można je zamówić.Obsługa sprawna. Kolejki występują, ale to zależy od pory dnia np.

normalny poziomo obsługi

Obsługa na normalnym poziomie.Lokalizacja w centrum.Blisko dworca.

szybka forma kontaktu

Na portalu kontaktowałem się w sprawie pewnego ogłoszenia,informację uzyskałem szybko. Jednak w innej sprawie zgłoszenia pewnego nadużycia sprawa była weryfikowana trochę za długo.

Ocena z dnia: 26.05.2020
olx.pl Kontakt online

Ceny promocyjne

Na zakupione obuwie są spore oferty promocyjne, szybka obsługa.

Duże promocje i szybka obsługa

W sklepie można znaleźć duży asortyment z typowymi promocjami oraz atrakcyjne oferty. Sklep blisko osiedla Kukuczki oraz z dużym parkingiem. Obsługa na solidnym poziomie.

Sprawna obsługa

W tym osiedlowym sklepie obsługa jest sprawna i spory asortyment.Ceny niektórych produktów bardzo wysokie. Ogólnie pozytywna ocena.

Dibra obsluga zamówienia ze sklepu internetowego

Sklep internetowy zrealizował szybko i sprawnie zamówione buty na prezent. cena bardzo promocyjna. dostawa towaru również szybka.

Ocena z dnia: 21.05.2020
VENEZIA Kontakt online

Średni poziom obsługi

Informacje jakie zostały przekazane były niepełne na plus głównie szybki czas obsługi.

Ocena z dnia: 20.05.2020
Multimedia Polska Infolinia

Obsługa na dobrym poziomie

W banku przedstawiono mi ofertę pełną wraz z dogodnymi opcjami konta.

Sprawna i konkretna odpowiedź

Na zadanie pytanie otrzymaliśmy jasna i konkretną odpowiedź. Wmiarę szybko również.

Ocena z dnia: 18.05.2020
gerlach.pl Kontakt online

Miła obsługa, dobra kawa

Obsługa miła plus szybko podana kawa dawniej tak bywało.

Sprawna i konkretna obsługa

Na zadanie pytanie uzyskaliśmy szybką odpowiedź dotyczącą usługi telefonicznej.

Ocena z dnia: 15.05.2020
Orange Kontakt online

Restautacja z dobrym regionalnym jedzeniem

Restauracja po programie kuchenne rewolucje bardzo dużo zyskała. Dania śląskiej kuchni smaczne. Położenie blisko jeziora Paprocieńskiego. Obsługa miła tylko gdy jest większy ruch gości nie sposób zjeść bez rezerwacji, oczekiwanie na 2 dania długie czasem i ponad godzinę. Trochę doskwiera brak organizacji pracy kelnerów. Całość rekompensacją smaczne dania np. Rolada Śląska czy zupa wodzionka i desery. Opinia odnosi się do 2019 roku,w poprzednich latach było znacznie sprawniej.

Sklep w dogodnej lokalizacji

Sklep położony w galerii Katowickiej. Dobra obsługa, ceny rożne.,czasem bywają kolejki.

Sklep z dobrymi ofertami promocyjnymi

W tym sklepie RTV AGD oferta i obsługa na dobrym poziomie, na plus spore promocje. Dobrym i dogodnym wariantem jest wersja online sklepu oraz możliwość różnych opcji przy odbiorze na przykład sprzętu komputerowego zamówionego w sklepie czy przez internet. Położenie w centrum przy ul.Piotra Skargi, w centrum handlowym Supersam.

Sklep w sam raz na drobne zakupy.

Sklep w sam raz na drobne zakupy, zlokalizowany w centrum osiedla Witosa. Obsługa miła. Ceny dość wysokie.

informacje spełniające oczekiwania

Po dość krótkim oczekiwaniu na połączenie na info linii uzyskałem pełną informację na temat opcji konta bankowego. Jednak poziom obsługi mógłby być ciut milszy. Sam proces wersyfikacji klienta zbliżony do kontaktu z automatem anie żywym człowieczkiem. Ale reszta w miarę ok. Przygotowanie merytoryczne pracownika na dobrym poziomie pod kątem informacji o ofercie banku.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem