Opinie wystawione przez użytkownika: Szymon_400

Niezły poziom informacji i obsługi

Uzyskanie informacji wymagała sporo oczekiwania. Ostatecznie jednak otrzymaliśmy w miarę pełną informacje o usłudze telefonicznej i poczcie głosowej.

Ocena z dnia: 28.02.2020
Plush Kontakt online

sprawnie i dość tanio

Asortyment np. działu owoce , warzywa tego dnia był dobrze zapatrzony. Liczne promocje . dogodna lokalizacja na jednym z katowickich osiedli. Minusem pewne kolejki i mniejsza ilość kas czynnych, które tego dnia mogłyby być otwarte. Ogólnie jednak pozytywna ocena.

Sprawna obsługa ale długie oczekiwanie

W sprawie informacji odnośnie telefonu stacjonarnego zostaliśmy obsłużeni na infolinii sprawie i w mirę pełną informację uzyskaliśmy.Spory minus to długi czas oczekiwania bez informacji na ten temat.

Ocena z dnia: 21.02.2020
Orange Infolinia

Spory wybór produktów

Przejrzysta strona internetowa oraz ciekawe promocje.

Ocena z dnia: 17.02.2020
zabka.pl Oddział

niezły kontakt telefoniczny

Na infolinii można uzyskać poradę ale trzeba sporo czekać w różnych godzinach dłużej czasem krócej.

Ocena z dnia: 12.02.2020
Play Infolinia

Miła i szybka obsługa

W tej księgarni jest bogaty wybór tytułów,miła i szybka obsługa oraz możliwość odbioru zamówień internetowych.

Udzielono informacji zwykły poziom usług

Na infolinii często długo czeka się na połączenie. Z reguły gdy już się połączyłem z obsługą klienta to uzyskałem kompletną informacje w danej sprawie. Na minus poza długim czasem oczekiwania słaba jakość połączenia.

Ocena z dnia: 10.02.2020
UPC Infolinia

Sprawna obsługa

Obsługa na infolinii jest na dobrym poziomie. Minusem spore oczekiwanie na połączenie z konsultantką.

Dobra obsługa i atrakcyjne towary

W tym hipermarkecie jest spory wybór towarów, częste promocje. Czasem zdarzy się sytuacja ,że trzeba szukać pracowników na sklepie by czegoś poszukać czy zapytać o towary w promocji. Stoiska raczej czyste . W godzinach popołudniowych duże kolejki do kas zwłaszcza w soboty. Sklep przy DTŚ. Posiada spry parking podziemny i obok hipermarketu. W miarę ok.

Obsługa spełniająca dobre standardy

Ten sklep ma bogatą ofertę i dobra obsługę,minus to długi czas oczekiwania przy kasie na obsługę ale to dziś norma. Lokalizacja w dzielnicy Załęże.

Ocena z dnia: 04.02.2020
Biedronka Oddział

W miarę przyzwoita obsługa

W tym sklepie jakość towaru jest dobra ceny wyższe na pewne produkty. Sklep w sam raz na małe zakupy, dość blisko pałacu młodzieży i urzędu skarbowego np.. Jest w centrum miasta. Obsługa na standardowym poziomie.

Spokojna atmosfera i sprawna w miarę obsługa

W tym punkcie usług Orange zostaliśmy obsłużeni sprawnie i w miarę pełne informacje zostały nam udzielone na temat usług telewizji i internetu.

Dobra obsługa

Polecam tę placówkę agencji Banku PKO BP. Wysoka kultura osobista obsługi. Minusem są występujące czasami spore kolejki i czas oczekiwania na obsługę gdy np. zamiast 3 są czynne 2 stanowiska.

Kontakt z firmą wymagał długiego oczekiwania

UPC w kontakcie mailowym odpowiedziało mi kompleksowo na moje zapytanie, ale po czasie bodaj 3 miesięcy i po przypomnieniu. Jednak być może tę sprawę udało by się załatwić szybciej telefonicznie.

Ocena z dnia: 27.01.2020
UPC Kontakt online

W miarę dobra obsługa kilenta

Na infolinii obsługi klienta uzyskałem informacje której szukałem. Obsługa jest miła, minusem spory czas oczekiwania na połączenie z konsultantem.

Ocena z dnia: 27.01.2020
Orange Infolinia

Sklep z dobrą obsługą i towarami

Sklep ten,hipermarket ma rzetelną i kompetentną obsługę oraz szeroki wybór towarów i w mirę dobre ceny produktów np. spożywczych. Są kasy samoobsługowe więc gdy ilość towarów jest mniejsza w koszyku sprawniej się je kasuje i rozładowuje to cześć kolejek do kas. Sklep przy trasie szybkiego ruchu droga na Bielsko, Katowice. Dogodny dojazd samochodem.

Kompetentna i rzeczowa wiedza

W tej aptece personel jest miły i ma rzetelną farmaceutyczną wiedzę. Nawet przy dłuższej kolejce obsługa radzi sobie sprawnie. Ceny leków różne ale to reguluje głownie wolny rynek.

Pełen Profesjonalizm na infolinii

Uzyskałem szybką i pełną informację ,nie musząc długo czekać na zgłoszenie się konsultanta. Miła i kulturalna rozmowa.

Ocena z dnia: 20.01.2020
ING Bank Śląski Infolinia

Solidny poziom obsługi, małe problemy z dużą kolejką.

Na tej stacji panuje solidny porządek i dość dogodne ceny paliwa i produktów w sklepie,.Byliśmy tam już jakiś czas temu . Poziom obsługi zadowalający, tylko gdy było więcej osób i jednak kasa czynna trzeba było dość długo czekać na obsługę w niej. Jedna osoba nie podołała szybkiej obsłudze klientów. Stacja położona w dogodnej lokalizacji blisko dróg tzw.przelotowych np. Autostrady A4 czy ul. Kochłowickiej.

Miła obsługa i szybki odbiór zamówień

W tym salonie bonito obsługa jest miła. Można także nabyć na miejscu liczne publikacje książkowe, multimedialne i nie tylko. Odbiór zamówienia internetowego odbywa się sprawnie i szybko,czas oczekiwanie na ten odbiór to 7 dni,jest możliwość płatności kartą czy gotówką ale tez zamówienia do domu etc. Placówka w dogodnej lokalizacji blisko Katowickiego Rynku.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem