Opinie wystawione przez użytkownika: Szymon_400

Dobry i szybki odbiór zamówienia ze sklepu internetowego

Zakupiłem towar na empik.com. Szybkość i łatwość zamówienia oceniam dobrze. Towar otrzymałem szybko i sprawnie.Zapłaciłem i odebrałem zamówienie w stacjonarnym sklepie empik bez kolejki,sam tylko musiałem poprosić o kartę mój Empik, gdyż pracownik zapomniałem o nią spytać przy obsłudze.

W miarę godna polecenia obsługa

Obsługa w tym sklepie na dobrym poziomie jak si już znajdzie doradcę. Gdy byłem w sklepie chciałem zapytać o pewną rzecz z działu komputerowego, chwile naszukałem się samego doradcy,w tym czasie nie było za dużo osób w sklepie. Sam doradca fachowy i pomocny. Ogólnie w porządku.

Solidna obsługa i oferta handlowa

W tym markecie zostałem obsłużony sprawnie i solidnie. Nie było tez zbyt dużej kolejki ,liczba kas wystarczająca do obsługi bieżącej. Wybór towarów spory jak na mniejszy market. Lokalizacja sklepu dość dogodna ,obok duży ale często zatłoczony parking.

W miarę rzetelna forma kontaktu

Pracownik infolinii udzielił mi konkretnych informacji o ofercie internetu. Krótko zwięźle i dość konkretnie.Nawet szybki czas oczekiwania na połączenie. W miarę pełna informacja.

Ocena z dnia: 27.12.2019
Vectra Infolinia

Przyjemna atmosfera i szybka obsługa

W tej pizzeri zamówione dania w tym pizzę otrzymaliśmy szybko.Obsługa sprawna nie tylko z racji niewielkiej ilości gości w tym czasie. Pizza amerykańska smaczna, w miarę bogaty zestaw dodatków i przystawek w karcie menu. Jest tez opcja zamówień na wynos. Pizzeria położona w dość dogodnej lokalizacji niedaleko ronda katowickiego i blisko budynku ,,Altusa" i hotelu Katowice, też trochę na uboczu. Sala spora, może pomieścić sporo gości. Typowe miejsce jak na taka pizzerię, ale wrażenia pozytywne.

Profesjonalna obsługa odbioru zamówień internetowych i sklep

W tym sklepie w sposób wygodny i szybki odbiera się odbiera się z możliwością np. zapłaty na miejscu karta bądź gotówką produkt zamówiony na bonito.pl. Jest także sklep i księgarnia stacjonarna. Miła obsługa, dogodna lokalizacja w centrum oraz szeroki asortyment m.in.książkowy z dobrymi cenami czynią to miejsce atrakcyjnym. Kolejki bywają rzadko. Polecam to miejsce.

Jedzenie smaczne aczkolwiek dośc długie oczekiwanie na dania

W restauracji jedzenie ,które zamówiliśmy było smaczne,dobre. potrawy regionalne, kuchnia Śląska: takie jak zupa wodzionka wyrazista i dobra w smaku, podobnie drugie danie oraz wyśmienite desery. Oczekiwanie na podanie dańi zamówienie dosyc długie, mimo,że nie byo az tak dużo osób w restauracji. Byc możepomogłaby lepszaorganizacja pracy i rejonizacja dla kelnerów. Wystrój lokalu ładny ,choć być może zyskana po progrmie kuchenne rewolucjei słusznie duża renoma czasmi ustępuje miejsca rutynie i bazowaniu na dobrych opiniach odkilku już lat. Ogólnie jednak polecam choć bez rezerwacji w weekendy trudno znaleźć tam miejsce wolne.

Obsługa miła i sprawna

W tym sklepie Krakoskigo Kredensu zostałem obsłużony sprawnie,miło i bardzo rzetelnie. Zbajduje się on na tak zwanej ,,wyspie" więcjest to tylko zwykłe stoisko sprzedażowe. Wybór spory i zanlazłem tak produkt,którego w innych sklepach Krakowskiego Kredensu od dawna nie było. Tu miłe zaskoczenie. Znajduje się w galerii handlowej, skąd bardzo blisko do innych sklepów czy punktów usługowych,kawiarnii etc.

Bardzo dobra i miła obsługa

W sklepie zostałem obsłużony sprawnie i bardzo dobrze. otwarta byłatakże spora cześć kas. Znajduje się on w dośc dogodnym położeniu. Asortyment także był w czasie mojej wizyty, zakupów w sklepie spory wręcz bogaty.

Dobrze, mimo licznych kolejek dokas sprawna obsługa

Obsługa wtym sklepie jest sprawna i dobrze zorganizowana. Znajduje się on w pobliskiej galerii handlowej, stąd blisko do różnych sklepów czy punktów usługowo-gastronomicznych. nieopodal jest tez dworzec PKP i autobusowy. W sklepie bywają czasami spore kolejki.

Dobra i kulturalna obsługa klienta

W tym salonie zostałem obsłużony w sposób uprzejmy i szybki. Pani konsultantka nie wskazałami tylko szukanej gazety codziennej, gdyż nie rozłożyłajej jeszcze wtedy na półce.

Obsaługa sklepu na normalnym poziomie.

Sklep z tradycyjną dość szybką obsługą na tradycyjnym ale dobrym poziomie. Miła obsługa. Znajduje się nieopodal przystanku autobusowego kilku linii. W sam raz na szybkie i sprawne zakupy. Jest tam taż Cafe.

Dobry poziom obslugi klienta

W tym salonie sieci empik obsługa jest na dobrym poziomie. Zazwyczaj sprawnie przebiega obsluga wkasie i odbiór przesyłek ze sklepu intenetowego. Czasami gdy jest większa kolejka pracownicy wołaja innych do pomocy w kasie, gdyż z reguły przy kasie zanajduje się jeden ,góra dwóch pracowników.

Sprawna i uprzejma obsługa klienta

W kasie sklepu zostałem szybko i sprawnie obsłużony. W sklepie bywa bogaty wybór asortymentu i dużo promcji.

Dobra obsługa w kasie banku

Zostałem w tej placówce szybko i sprawnie obsłużony w kasie. Jakość i uprzejmość pracownika banku na dobrym, solidnym poziomie. Nie daję jednak pięciu gwiazdek tylko dlatego, że kolejny raz w ING Banku Śląskim elektroniczny system bankowy nie zadziałał od razu tylko po pewnej chwili, jednak pracownik tej placówki banku wyjaśnił ,że trzeba chwilę poczekać.

Zostałem sprawnie obsłużony.

W tej placówce zostałem sprawnie i miło obsłużony, Pani odpowiedziła także na moje wątpliwości dotyczące opłat za prowdzenie rachunku. Dobra jakość obsługi jak na polskie standardy.

Obsługa ogólnie miła

Ogólnie oceniam jakość i szybkoścćobsługi w tym sklepie na dobrym poziomie. Nie ma tamdużych kolejek tylko wygląd i stan czystości przed samym sklepem czasami pozostwia trochę do życzenia, jest trochę śmieci. Sam sklep to jedna z typowych placówek sieci i jako placówka pocztowa może dziłać w niedzilę bez handlu. To dla części osób pewne udogodnienie.

Dobra ,szybka obsługa

Jestem mile zaskoczony szybkością i profesjonalizmem obsługi w tym sklepie,nie było tylko hot dogów,polecam ten sklep przy Żwirki i Wigury 13.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 03.11.2019
AVON Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Orsay Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem