Opinie wystawione przez użytkownika: Teresa_132

Super

Lubię robić zakupy w tym sklepie. Zawsze czysto, obsługa miła. Alejki oznaczone i bez trudu można udać się po taki artykuł jaki nas interesuje, bez zbędnego szukania. Częste promocje i szeroki wybór. Polecam

Dobrze

Sklep jest po zmianie nazwy, ale nieco też zmian w sklepie. Ceny podobne jak poprzednio, obsługa miła. W sklepie czytelne oznaczenie produktów i stoisk. Klient nie szuka po całym sklepie bo są widoczne oznaczenia. W sklepie czysto.

Dobrze

Oceniam szczególnie stoisko z rybami. Zawsze można wybrać coś smacznego. Ryby są w dużym wyborze, zawsze wyeksponowane i zadbane stoisko. Obsługa miła.w pozostałym obszarze stoiska też czyste i zatowarowane. Polecam.

Super

Polecam ten sklep. Wyjątkowo w tym sklepie pachnie, chociaż to sklep rybny. Zaopatrzenie super, zawsze można kupić świeże produkty. Obsługa miła. W sklepie zawsze czysto. Czasem wchodzę tylko po to by sprawdzić zapach, który mnie inspiruje bo to sklep rybny a super pachnie świeżością.

Dobrze.

Wcześniejsze zakupy były przyjemniejsze. W dobie dzisiejszych zmian klient ma utrudnione zakupy. Mniej klientów ale czas oczekiwania jest długi. Oczywiście dezynfekcja rak, rekawiczki obowiązkowe. Widać wiecej obsługi. Niestety zaopatrzenie uległo pogorszeniu. Znacznie mniej ryb, wręcz mało. Inne produkty tez w mniejszej ilości, niestety ceny wyższe.

Super

Sklep dobrze zaopatrzony. wszystko dobrze oznaczone i czytelny układ stoisk. W sklepie czysto. Miła obsługa. Dokonałam szybko i sprawnie zakupów. Polecam

Dobrze.

Przed wejściem jest płyn do dezynfekcji rąk i rękawiczki. W sklepie czysto. Alejki prawidłowo oznaczone i zawsze pracownicy pomagają jeśli się poprosi. Pięknie wyeksponowane kwiaty.Obsługa przy kasach sprawna i miła.

Dobrze.

W sklepie przed wejściem płyn do dezynfekcji rak i rękawiczki. Klient może używać tylko duże wózki. Dla mnie i wielu klientów to kłopot bo robię małe zakupy i muszę brać wielki wózek. Dodatkowo dużym wózkiem ciężko jest manewrować, bo w sklepie stoją dodatkowe sterty towaru. Na stoisku z warzywami i owocami nieco brudno. Stoiska mięsno- wędliniarskiego nie polecam, często produkty są nieświeże.

Dobrze.

W sklepie czysto. Przed wejściem płyn do dezynfekcji rąk. W sklepie wszystko oznaczone i poukładane, bez trudności można zlokalizować alejkę i zakupić co nas interesuje bez zbędnego chodzenia po sklepie. Obsługa miła.

Dobrze.

Wejście do sklepu tylko przez jedne drzwi. Przy stoliczku płyn dezynfekujący ręce i rękawiczki. W sklepie nie ma kolejki, mało klientów. Sprzedawcy mili, chętnie służą pomocą. Dostępne są wszystkie potrzebne kosmetyki, czysto i przejrzyście. Alejki oznaczone, bez trudności można od razu trafić do odpowiedniego stoiska.

Dobrze

Obsługa miła. Oferty też do zaakceptowania.

Ocena z dnia: 21.02.2020
Aviva Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Obsługa miła. Asortyment do zaakceptowania.

Ocena z dnia: 21.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Ok.

Obsługa miła.Oferty nie w pełni dobre.

Ocena z dnia: 21.02.2020
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Ogólnie miła obsługa, oferty tez dobre.

Ocena z dnia: 21.02.2020
Allianz Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze

Ocena z dnia: 21.02.2020
COMPENSA Inna forma kontaktu

Dobrze.

Czysto, miło, asortyment w dużym wyborze, ceny tez. Dużym plusem jest wprowadzenie w życie kas samoobsługowych. Podczas mojego pobytu w sklepie przez około 15 minut nie było obecnego pracownika na sali, co jest minusem obsługi. Kasy samoobsługowe sa dobre, ale nie dla wszystkich klientów.

słabo!

W sklepie totalnie bałagan, wszystko zastawione i towar porozstawiany po sklepie. Niektóre kartoniki stojące na brudnej podłodze są rozerwane a tortilla, sery, wędliny są zwyczajne na podłodze. W życiu bym nie kupiła czegoś takiego, to dla mnie szok. Często takie widoki to normalne są w tym sklepie. Personelu mało, ale chyba kierownik ma za słabą wolę.

Dobrze

może zwiększyc ilość asortymentu.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Bardzo dobrze.

Lubie tu robić zakupy.

Ok.

Kosmetyki drogie, a nie zawsze są takie eko.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem