Opinie wystawione przez użytkownika: Teresa_132

OK.

OK.

Ocena z dnia: 03.12.2021
Gomez.pl Inna forma kontaktu

OK.

OK.

Ocena z dnia: 03.12.2021
DeeZee.pl Inna forma kontaktu

OK.

OK.

Ocena z dnia: 03.12.2021
zalando.pl Inna forma kontaktu

W sklepie brudno, ...

W sklepie brudno, pozastawiane stoiska paletami z towarem i pustymi opakowaniami. Utrudniony dostęp do produktów. Obsługa niemiła i wręcz wulgarna. Pracownik jadący z towarem wąskim przejściem nie zwraca uwagi na klientów, trzeba wręcz uciekać by nie rozjechał, nie ma słowa przepraszam. Zdecydowanie nie polecam.

Dobrze

W sklepie czysto. Miła obsługa. Świeże wyroby mięsno- wędliniarskie. Zaopatrzenie jest dobre, polecam. Ten sklep wyróżnia się wśród innych sklepów tej marki na plus.

Słabo

W sklepie brudna podłoga. Kolejki do kasy, czynna jest jedna kasa na życzenie klienta zostaje otwarta kolejna. Stoisko z wędlinami i mięsem omijam bo zdarzyło się kupić nieświeże produkty. Pomidory wymieszane gatunkowo z pózniej na kasie kasjer zgaduje cenę. Raczej nie polecam. Kupuję tu głównie wodę, pieczywo i polecam ciasto.

Słabo

W sklepie stoją palety z towarem i pustymi opakowaniami. w czasie gdy jest więcej klientów jest to duże utrudnienie w robieniu zakupów. Zwykle jest czynna jedna kasa i duża kolejka. Są kasy samoobsługowe, ale nie każdy potrafi obsługiwać. Często przy kasie samoobsługowej trzeba czekać na pracownika, bo są jakieś problemy. Na sali prawie nie widać pracowników.

Dobrze

Obsługa miła. To mały punkt pocztowy, ale obsługa jest szybka i sprawna. Pracownicy w miły sposób obsługują i udzielają cennych rad.

Super

W sklepie czysto, obsługa miła. Zawsze świeże produkty i duży wybór. Zawsze można kupić coś smacznego, świeżego. Polecam.

Dobrze

W sklepie czysto. Alejki oznaczone. Świeże warzywa i owoce. Stoisko z rybami świeże i dobrze zatowarowane. Sporo promocji. Obsługa miła. Polecam.

Dobrze

Zakupy w dniu dzisiejszym były zaliczone do udanych. Alejki oznaczone w sposób czytelny, można bez trudu odszukać produkt, który nas interesuje. W sklepie czysto, obsługa miła. Można liczyć na miła i fachowa pomoc. Duży wybór fajnych produktów, po które wracam.

Dobrze

W sklepie czysto, obsługa miła, ale mało sprzedawców. Sporo promocji. Dobrze sprawdzają się kasy samoobsługowe. W sklepie towar tak ułożony, ze nie trzeba szukać, można bez trudności trafić do odpowiedniej alejki i półki.

Słabo

W sklepie ciasno, ponieważ przejścia są zastawione paletami i towarem. Mało czytelne ceny, ponieważ są zastawione przez towar. Ceny często nie odpowiadają asortymentowi, który tam jest na stoisku. Porażką jest kolejka do kasy, zazwyczaj jest czynna jedna. Są kasy samoobsługowe, ale wciąż trzeba prosić o pomoc, ponieważ są problemy przy skanowaniu. Sala sprzedaży brudna.

Dobrze

W sklepie czysto miło. Obsługa bardzo miła. W tym sklepie zapach jest świeży i przyjemny jak na sklep rybny. Zawsze są świeże ryby i sałatki. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.

dostatecznie

W sklepie mało klientów. Środki do dezynfekcji mało widoczne, brak rękawic. Mało promocji. Na stoisku mięsno- wędliniarskim i rybnym produkty mało świeże. Mało jest tam produktów, które mogłabym zakupić jako świeże. Mało klientów i dlatego produkty są takiej jakości.

żle

po wejściu do salonu zauważyłam jednego pracownika, który obsługiwał klienta. Pracownik nie zareagował na innych klientów. Salon duży, czynne jedno stanowisko, trzy wolne. Czekałam około 20 minut. Chciałam tylko zapytać o przedłużenie umowy na kartę, ponieważ zmieniły się zasady. W poprzednim roku byłam w salonie i konsultant mi przedłużył na kolejny rok. Teraz otrzymałam sms, ze mam wysłać informacje na start i ponoszę opłatę 6zł. Chciałam zapytać czy to prawda, konsultant nie zaprosił mnie do stanowiska, tylko zapytał czy niby on ma zapłacić za mnie 6zł za przedłużenie na kolejny rok. Wystarczy by wytłumaczył, ze zmieniły się zasady. Nie polecam tego konsultanta.

Tak sobie

Sklep dopiero nowy, otwarty od kilu dni. Wybrałam się na zakupy, ale zawiodłam się, ceny wyższe niż w innych sklepach, poza małymi wyjątkami. Kupiłam kabanosy drobiowe i wieprzowe, niestety nie nadawały się do jedzenia, były stare, miały niedobry aromat i smak. Surówka była dobra. Ogólnie w sklepie mało miejsca, ciasno, jedna kasa. Jak na nowy sklep to porażka.

Dobrze

W sklepie miło i czysto, obsługa uprzejma i zawsze pomocna przy wyborze dobrej książki lub innego produktu. Oczywiście widać akcenty Walentynkowe nie tylko w postaci reklamy ale są również książki. Wybrałam taką owianą nutą miłości , " Kuchnia miłosna", będzie dla syna bo lubi gotować i eksperymentować. Polecam wszystkim, bo można kupić prezenty na Walentynki dla każdej osoby.

Dostatecznie

Walentynkowy czas trwa, zatem trzeba coś kupić. W markecie mogą być słodkości Gotowych wyrobów w postaci czekoladek, serduszek jest do wyboru. Są też wyroby cukiernicze z akcentem serduszkowym. Ogólnie w sklepie mało obsługi. Stoisko mięsne omijam, bo raczej widok nie zachęca do zakupów. Mało jest też innych klientów przy tym stoisku. Polecam ciasta walentynkowe..

Dobrze

Spar to dawny sklep Piotr i Paweł. Zdecydowanie wolę obecne zaopatrzenie. Oczywiście na Walentynki zakupiłam Praliny LIND, serca, bedzie dla mnie i koleżanki do raczenia się smakiem przy kawie. Nie mogło do pary zabraknąć truskawek , bo czasem trzeba sobie osłodzić życie.Ogólnie w sklepie czysto i miła obsługa. Sporo różnych promocji, dlatego wrócę na kolejne zakupy.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem