Opinie wystawione przez użytkownika: Teresa_132

Pozytywnie

Asortyment spory, ceny do zaakceptowania. W Mało czytelne promocje, ceny na stoiskach i przy kasie często się różnią.Malo sprzedawców do obsługi na sali,nie było kogo zapytać o pomoc w znalezieniu artykułu.w tym sklepie często zmienia się załoga, ale ja zmieniłabym kierownictwo bo w tym chyba problem. Często robię tu zakupy i dostrzegam zmiany i myślę, że wiele zależy od dobrego zarządzania.

super

obsługa miła ale i super pomocna w dopasowaniu odpowiedniej ofert. Konsultant przedstawia ofertę w zrozumiały sposób, zachęca skutecznie do realizacji umowy. W salonie czysto i przyjemnie.

Super

Obsługa miła, sprzedawcy doradza w fachowy sposób. Doradcy na stoisku kredytowym spokojnie i fachowo doradza sposób zapłaty. W salonie czysto i przyjemnie.

super

Zakupy w tym salonie to przyjemność. Obsługa zna się na sprzęcie, doradzi fachowo. Sprzedawcy mili i otwarci na klientów. Czysto i fajnie tam robić zakupy.

super

Wizyta w tym salonie należy do udanych. Doradcy są mili, znają się w tematyce książek. Zakupy to przyjemność. W salonie czysto i szkoda wychodzić.

Słabo

Podczas mojej wizyty w tym sklepie nie byłam zadowolona. W sklepie ciasno, brak komfortu zakupu, ponieważ przechodzący klienci utrudniają zakupy przy małej odległości między stoiskami. Panie zmywały podłogę i było bardzo ślisko. Przed sklepem przy schodach brudno, śmierdzi moczem.

Raczej nie.

Wizyta w tym salonie, raczej do udanych nie należy. Konsultantka po moim wejściu przywitała mnie, zapytała w czym może mi pomóc, ale cała reszta usługi słaba. Stałam całą wizytę, Konsultantka raczej odpowiadała na moje pytania bo brak było inicjatywy z jej strony. Musiałam o wszystko pytać. Raczej nie zdecydowałabym się u tej konsultantki na żaden produkt.

Dobrze.

Często robię zakupy w tej drogerii. Szeroki zakres asortymentu. Wpadam po jedną rzecz, ale zawsze mi dłużej zejdzie ponieważ lubię tu robić zakupy. Obsługa miła, sprzedawcy zawsze doradza. Znają się na zapachach i są miłe przy pomocy w doradzaniu. W salonie czysto. Ceny są też odpowiednie.Polecam.

Słabo.

Często robię zakupy w tym supermarkecie. Często jest brudno i pozastawiane paletami. Czasem trzeba się natrudzić, żeby dojść do celu. Często zmienia się załoga, ale chyba nie na lepsze. Bardzo trzeba być uważnym i sprawdzać ceny na stoisku i przy kasie, ponieważ różnią się.

Nie zawsze dobrze.

Często robię zakupy w Empiku. Zawsze w salonie jest kilka osób z obsługi. Lubię takie sytuacje, gdzie pracownicy sami dostrzegają klienta i z zaangażowaniem pomagają. Tak jest w tym salonie, bo obsługa jest miła. Są też wyjątki bo jedna ze sprzedawczyń wyjątkowo chyba nie zwraca uwagi na klientów. Już kilka razy tam by lam, za każdym razem sytuacja się powtarzała. Nie witała klientów, bez poproszenia nie pomogła. Być może ja akurat tak trafiłam.

Dobrze.

Wizyta w tym sklepie należy do udanych. Zawsze można zakupy zrobić w dobrych promocyjnych cenach. Obsługa miła. W salonie czysto i miło. Polecam.

Dobrze.

Wizyta w tym sklepie należy do udanych. Zawsze można zakupy zrobić w dobrych promocyjnych cenach. Obsługa miła. W salonie czysto i miło. Polecam.

Słabo

Podczas kilku wizyt zawsze w sklepie jest brudno. Stoisko wędliniarsko- mięsne omijam, ponieważ zawsze można trafić na nieświeże wyroby. Zakupy tylko trwałych artykułów polecam. Często zdarza się doliczanie dodatkowych pozycji do rachunku.

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 04.12.2018
Kik Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Wittchen Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Hebe Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Lewiatan Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 03.12.2018
Dbam o Zdrowie Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 03.12.2018
PGE Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 02.12.2018
Lavard Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem