Opinie wystawione przez użytkownika: Teresa_132

Dobrze.

Czysto, miło, asortyment w dużym wyborze, ceny tez. Dużym plusem jest wprowadzenie w życie kas samoobsługowych. Podczas mojego pobytu w sklepie przez około 15 minut nie było obecnego pracownika na sali, co jest minusem obsługi. Kasy samoobsługowe sa dobre, ale nie dla wszystkich klientów.

słabo!

W sklepie totalnie bałagan, wszystko zastawione i towar porozstawiany po sklepie. Niektóre kartoniki stojące na brudnej podłodze są rozerwane a tortilla, sery, wędliny są zwyczajne na podłodze. W życiu bym nie kupiła czegoś takiego, to dla mnie szok. Często takie widoki to normalne są w tym sklepie. Personelu mało, ale chyba kierownik ma za słabą wolę.

Słabo

Czasem robię tu zakupy, ale tylko niektórych artykułów. W sklepie brudno, pozastawiane przejścia. Często są to tylko opakowanie, które można usunąć bez większego trudu. Ceny na stoisku i przy kasie odbiegają od siebie. Uważam,że nieco lepszej organizacji i poprawić można dużo.

Słabo

Do sklepu często wpadam, ale zakupy raczej niewielkie, to co niezbędne. Stoisko mięsno-wędliniarskie mało zachęcające do zakupów, raczej widać nieświeże produkty. Dzisiaj nie zgadzały misie ceny produktów na stoisku i przy kasie.Obsługa też nie zawsze miła. Przy kasie kolejka, ponieważ jest zazwyczaj czynna jedna kasa. Sprzedawca zajad kanapkę na sali sprzedażowej i rozmawia z innym pracownikiem, a przy kasie brak obsługi. Taka sytuacja zdarzyła sie juz wiele razy.

Dobrze

Obsługa miła, w biurze obsługi czysto. Uzyskałam fachowa i miła pomoc. Zachęca to do dalszej wizyt w tym biurze. Z całego serca polecam.

Słabo

zakupy w tym sklepie to wyzwanie. Ceny na półce a na kasie często nie zgadzają się. Trzeba być uważnym i sprawdzać swoje paragony. Ogólnie w sklepie brudno i bałagan. Rozumiem, ze może być czasem jakies utrudnienie, ale to zawsze jest pozastawiane towarem, często sa to puste opakowania, więc nie zgodzę się że nie ma czasu na niektóre rzeczy. W dużej mierze ogranizacja pracy to juz sukces. Nie zawsze jest dużo klientów, bo raczej tak nie ma, zatem można poprawić jakość. Ogólnie trzeba być czujnym na terminy przydatności. Brak czytnika w sklepie. Myśle , ze mozna poprawić jakość bez wiekszego trudu, wiecej chęci.

Super

Czesto robie tu zakupy. W sklepie miła obsługa, zawsze świeży i pachnący asortyment. Nie można wyjść ze sklepu nie kupując nic, poniewaz tak pachnie, ze należy coś kupić. Ktoś powie w sklepie rybnym pachnie? tak w tym tak. Polecam.

super

Korzystałam ostatnio dwa razy z usługi E-paki. Obsługa miła, mogłam liczyć na pomoc . Przesyłki dotarły szybk, w nienaruszonym stanie. Polecam.

Super

Często robię zakupy w tym sklepie. Zawsze miła obsługa, można uzyskać fachowa pomoc w zakupach. Asortyment też w dużej ilości, zawsze można kupić w dobrych cenach, dobre produkty. Polecam.

Dobrze

Obsługa miła, fachowa porada, właściwe podejście do potrzeb klienta. Przy zakupie laptopa otrzymałam wszystkie niezbędne informacje. W sposób jasny i czytelny sprzedawcy pomagają by podjąc właściwa decyzje.

super

Lubię robić tu zakupy. W salonie czysto i miło. Produkty sa super i zawsze wracam po swoje stałe sprawdzone kosmetyki.

Słabo

Sklep nie przypomina dawnego sklepu. Pusto i słabe zatowarowanie. Przy kasach pusto, trudno spotkać pracownika na sali. Ostatnie tchnienie chyba. Ceny na stoiskach wedlin i serów wysokie. Kupiłam ser z kozieradka, który nie nadaje sie do jedzenia, cuchnie starością, nie kozieradka.

Źle.

Źle.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo.

Ocena z dnia: 01.11.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Bardzo źle.

Ocena z dnia: 01.11.2019
Żabka Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo.

Ocena z dnia: 29.10.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Bardzo źle.

Ocena z dnia: 23.10.2019
Polo Market Inna forma kontaktu

Bardzo źle.

Bardzo źle.

Ocena z dnia: 23.10.2019
Mila Inna forma kontaktu

Słabo.

Słabo.

Ocena z dnia: 21.10.2019
Kaufland Inna forma kontaktu

Źle.

Źle.

Ocena z dnia: 21.10.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem