Opinie wystawione przez użytkownika: Tomasz_2384

Obsługa super

Obsługa super, bardzo duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Miła

Miła, rzetelna, uczciwa i profesjonalną obsługa.

Pomimo częstych i nieustannych wizyt starszych osób

Pomimo częstych i nieustannych wizyt starszych osób , które gubią się trochę w tematach bankowych (co wielokrotnie skutkuję dużymi kolejkami w już i tak małym oddziale) obsługa zachowuje powagę oraz profesjonalne podejście do klientów.

Pomocna obsługa

Pomocna obsługa, dużą zaletą są kasy samoobsługowe dzięki którym idzie ominąć ogromną kolejkę do kas. Sklep ma szeroki asortyment co sprawia że nie trzeba chodzić na zakupy do innych sklepów i tracić czas.

Pracownicy podchodzą profesjonalnie do swojego zawodu

Pracownicy podchodzą profesjonalnie do swojego zawodu. Ceny może nie należą do najniższych ale staranność o zadowolenie klienta jest na bardzo wysokim poziomie.

Panie pracujące w szatni przesympatyczne

Panie pracujące w szatni przesympatyczne. Basen ten ma już swoje lata świetności za sobą, ale jest wystarczający dla ludzi chcących sobie popływać lub skorzystać z sauny. Pływania jest super. Szatnie i prysznice to nie najnowszy krzyk mody ale wystarczające. Sauna czynna w wybranych godzinach. Ceny naprawdę bardzo przystępne.

Najlepszy dentysta u jakiego byłem

Najlepszy dentysta u jakiego byłem. Na fotelu dentystycznym czułem się wyluzowany i świadomy tego, że zostanę obsłużony na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam, bo nie dość że jest tam bardzo miła obsługa to jeszcze bardzo tanio.

Rewelacyjna sieć

Rewelacyjna sieć komórkowa.

Ocena z dnia: 19.09.2018
Lajt Mobile Kontakt online

Najlepsze lody w mieście

Najlepsze lody w mieście. Ogromny wybór i oryginalne smaki. Obsługa traci koncentracje gdy ruch jest mały. Raz mi się zdarzyło prosząc o rozdzielenie jednej gałki dla dziecka na dwa wafelki usłyszeć odpowiedź że nie mogą tego zrobić.

W sklepie zapach oferowanych produktów nie był bardzo

W sklepie zapach oferowanych produktów nie był bardzo wyczuwalny co ma miejsce w wielu innych sklepach tej branży. Obsługa starannie i z życzliwością mnie obsłużyła.

transakcja przebiegła bez zarzutu

transakcja przebiegła bez zarzutu.

Ocena z dnia: 19.09.2018
dobrystanik.com Kontakt online

Pomocna i sympatyczna załoga nastawiona na zdobycie

Pomocna i sympatyczna załoga nastawiona na zdobycie klienta. Jednak czasami jest niezły bałagan i rozgardiasz na przestrzeni sklepowej, ale nie ma się czemu dziwić, skoro codziennie duża liczba klientów przewija się przez sklep.

nie wiem czy mam pecha ale nie rzadko kontaktując się z

nie wiem czy mam pecha ale nie rzadko kontaktując się z konsultantem okazuje się on/ona być niekompetentny. Natomiast czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się ciągnąć w nieskończoność.

Ocena z dnia: 13.09.2018
Netia Infolinia

Czas oczekiwania na zamówienie nie przekracza 20 minut

Czas oczekiwania na zamówienie nie przekracza 20 minut. Obsługa miła, życzliwa i pomocna. Samo jedzenie smaczne, dobrze podane i w odpowiedniej ilości. Czasem przeszkadza zbyt głośna muzyka w lokalu.

Każdy kto tam pracuje zawsze postara się pomóc klientowi w

Każdy kto tam pracuje zawsze postara się pomóc klientowi w znalezieniu wybranego produktu. Panie w kasach są miłe i sympatyczne.

Niestety mała ilość personelu przekłada się na duże kolejki

Niestety mała ilość personelu przekłada się na duże kolejki oraz pełno towaru na środku sklepu co może doprowadzić do dużego Niebezpieczeństwa podczas zakupów z dzieckiem. Często trzeba szukać wybranego produktu po całym sklepie.

Choć to typowa masówka i kiedyś zdarzyło się zamówienie nie

Choć to typowa masówka i kiedyś zdarzyło się zamówienie nie z takimi sosami jak chciałem to jednak ogólnie mam pozytywne odczucia względem tego lokalu.

Szybka i miła obsługa i co ważne prawie zawsze otwarte

Szybka i miła obsługa i co ważne prawie zawsze otwarte wszystkie stanowiska sprzedaży.

Pracownicy często mają za dużo klientów do obsługi lecz

Pracownicy często mają za dużo klientów do obsługi lecz starają się podejść rzetelnie do swoich obowiązków. Nie nakłaniają na zakup produktu za wszelką cenę jeżeli wiedzą że zakup tego produktu będzie niepotrzebny lub zły.

zarejestrowałem się telefonicznie na wyznaczony dzień ale

zarejestrowałem się telefonicznie na wyznaczony dzień ale kiedy przyszedłem nie było mnie na liście! (dodam tylko że bardzo się spieszyłem tego dnia)

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem