Opinie wystawione przez użytkownika: Tomasz_2390

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 29.09.2019
UPC Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 21.09.2019
vivus.pl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 20.09.2019
Open Finance Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 19.09.2019
Play Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 18.09.2019
InPost Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 17.09.2019
PKO BP Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 12.09.2019
cinkciarz.pl Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 11.09.2019
PZU Inna forma kontaktu

Świetna pizzeria

Kupuje tam pizzę od czasu do czasu , skłoniło mnie to ze pizzeria lokalizuje się nieopodal mojego osiedla . Uważam ze jest to świetna pizzeria pod względem walorów smakowych pizzy oraz czasu jej przygotowania . Przyciągają również ceny , gdyż zawsze są zniżki oraz promocje w których ceny szybują grubo do dołu . Wnętrze lokalu niestety bardzo małe , pomieści zaledwie góra 6-8 osób , ale jeżeli ktoś decyduje się na pizzę bądź tez coś innego najlepiej w dostawie która jest punktualna .

Lidl jak to lidl

Robiłem zakupy w tym markecie , dobrze prosperujący lecz należy zwrócić uwagę na wieczne kolejki do kasy pomimo większości otwartych , wieczorem trudno o większość asortymentu zwłaszcza warzywa i owoce . Pani ekspedientka miła ale nie wyróżniająca się spośród innych , zostałem zapytany i zachęcony do założenia karty lidl plus . Na zawnętrz trochę brudno może dlatego , ze sąsiaduje z MC Donaldem .

Profesjonalna obsluga

Pan na infolinii bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy , był bardzo elokwentny i służył pomocą

Ocena z dnia: 07.05.2019
Play Infolinia

Bardzo profesjonalna obsługa

Kupowaliśmy obrączki ślubne , Pani z obsługi bardzo pomocna i wyrozumiała .

Ocena z dnia: 11.04.2019
Apart Inna forma kontaktu

Sklep schludny oraz nie najgorzej zaopatrzony

Sklep schludny oraz nie najgorzej zaopatrzony . Jakość obsługi uważam na poziomie dobrym , pomocna i miła, oraz służąca pomocą . Sporadyczne kolejki

Bardzo duże kolejki do kas

Bardzo duże kolejki do kas , na ogół większość czynnych . Kasjerzy w większości uprzejmi , uśmiechnięci choć zdarzają się również nie mili . Przy ostatniej wizycie zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie , zapytano mnie czy posiadam kartę lojalnosciową oraz czy zbieram naklejki . Oceniam wizytę na 4 z plusem .

Kolejek do kasy raczej nie ma za dużych

Kolejek do kasy raczej nie ma za dużych , na ogół działa jedna kasa , czasami przy większym ruchu dwie . Kasjerzy na ogół neutralni nie wyróżniający się spośród innych dyskontów choć zdarzają się wyjątki . Rzadko pytają o kartę lojalnosciową. Podsumowując wizytę w tym sklepie oceniam na 3 plus .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem