Opinie wystawione przez użytkownika: Wera_7

Przyjemnie robić zakupy w tym markecie

Przyjemnie robić zakupy w tym markecie, szczególnie polecam stoisko z wędlinami , panie zawsze uśmiechnięte. Nawet w niepogodę:)

Sympatyczna obsługa! i pomocna! produkty

Sympatyczna obsługa! i pomocna! produkty, których szukałam w cenie nieco wyższej, ale warte tej ceny. Polecam.

Porządek na każdym regale

Porządek na każdym regale, sympatyczna obsługa, ochroniarz na miejscu, spacerujący alejkami.

W markecie było mało klientów

W markecie było mało klientów, obsługa w kasie szybka, sprawna.Niestety kolejny raz zmieniono ustawienie produktów, więc dłużej trzeba spacerować po sklepie , aby poszukać potrzebny produkt.

Dawno nie byłam w tym sklepie

Dawno nie byłam w tym sklepie: przestronny, zadbany, z bardzo miłą i sprawną obsługą. Polecam !

Młoda pani przyjmująca sprzęt jakby z lat

Młoda pani przyjmująca sprzęt jakby z lat 70-tych...łaskawie zwróciła uwagę na moje wejście i oderwała wzrok od laptopa. Telefon przyjęła do naprawy. Gdy otrzymałam wiadomość o możliwości odebrania aparatu i zadzwoniłam, aby upewnić się, spytała o co mi chodzi, czy nie potrafię przeczytać treści esemesa??? Była naprawdę niegrzeczna.

Czy przed Świętami

Czy przed Świętami, czy po....zawsze sprawna i sympatyczna obsługa.

Wizytę w markecie ogólnie oceniam dobrze

Wizytę w markecie ogólnie oceniam dobrze, ale: reorganiazacja na stoisku ze słodyczami doprowadziła do formowania się kolejek...może wrócić do poprzedniego ustawiania??

Mimo kolejki do stoiska z mięsem i wędliną

Mimo kolejki do stoiska z mięsem i wędliną, szybka i sprawna obsługa. Panie jak zwykle sympatyczne i uśmiechnięte:)

Szukałam

Szukałam ( mając w ręku puste opakowanie) paluszków serowych. Dwie pracownice próbowały mi pomóc, ale bez skutku:((. Stwierdziły, że pewnie nie ma tego produktu w tym sklepie.W końcu, po dłuższej chwili, znalazłam sama....

Długie kolejki

Długie kolejki, kilka osób obsługujących a czas oczekiwania długi.

Spory ruch w sklepie

Spory ruch w sklepie, mimo, że niedzielne popołudnie. Świeże, ciepłe bułki, ładnie wyeksponowane kwiaty, szybka reakcja personelu na wydłużoną kolejkę w jednej z kas: uruchomiono kolejną kasę.

Sprawna i sympatyczna obsługa w kasach

Sprawna i sympatyczna obsługa w kasach, szeroki asortyment towarów.Wszystkie produkty z przygotowanej w domu listy, zostały zakupione:))

Łącznie badaniem wzroku poświęcono mi ponad godzinę

Łącznie badaniem wzroku poświęcono mi ponad godzinę. Obsługa z niekończącą się cierpliwością, życzliwością oraz uśmiechem.Polecam:)

Kolejna wizyta w sklepie i kolejny raz widzę nieporządek na

Kolejna wizyta w sklepie i kolejny raz widzę nieporządek na stoisku z owocami oraz porozrzucane materiały reklamowe, paragony. Jakby nie było gospodarza w tej Biedronce...

Drugi dzień po oczekiwanym otwarciu sklepu

Drugi dzień po oczekiwanym otwarciu sklepu,;nadal b.duży ruch, wygląd miejsca obsługi::paragony i gazetki reklamowe walające się na podłodze, na półce za linią kas, brudna podłoga na sali...przygnębiające...:(((((

Kolejny raz nie można tu kupić produktów z mojej listy

Kolejny raz nie można tu kupić produktów z mojej listy: brak pączków w małych opakowaniach , brak jakiegokolwiek pieczywa tostowego:((((Pani w kasie powiedziała, że kilka pączków mogę kupić w najbliższym stoisku cukierniczym.....

Chciałam kupić dwa produkty za sumę 4

Chciałam kupić dwa produkty za sumę 4,35 zł. Dałam pani ekspedientce 50 zł ( nie miałam innych pieniędzy).Pani wydała mi resztę dwuzłotówkami!!( bo nie ma drobnych).Zrezygnowałam z zakupu.

Na stoisku z owocami trochę zawirowań z cenami

Na stoisku z owocami trochę zawirowań z cenami: nie były tuż nad poszczególnymi produktami, a ceny brzoskwiń nie dopatrzyliśmy się....w kasie nam powiedziano . Połowa arbuza ( już w sklepie była zapakowana w woreczek foliowy) , którą dziś po południu kupiłam, po rozpakowaniu w domu nie nadawała się do spożycia . Moze w koszu leżała od wczoraj?? Za daleko , aby dokonać zwrotu :(((

Chciałam kupić większą ilość materiału na zasłony

Chciałam kupić większą ilość materiału na zasłony. Okazało się, że samoobsługa... .kilka osób w kolejce...Pracownica bardzo życzliwie czuwała i niektórym pomagała w tych pracach ręcznych:))

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem