Opinie wystawione przez użytkownika: Weronika_132

Do SO!COFFEE wybrałam się przypadkiem

Do SO!COFFEE wybrałam się przypadkiem. Potrzebowałam czegoś ciepłego do picia i nie chciałam zbyt długo chodzić po galerii. Natknęłam się na SO!COFFEE. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona obsługą oraz produktem. Niełatwo było się ze mną tego dnia porozumieć, ponieważ czułam się chora i nie potrafiłam na nic się zdecydować. Poprosiłam kasjerkę o coś z czekoladą. Dziewczyna wymieniła mi dosłownie wszystko, co w ich ofercie zawiera czekoladę. Wybrałam kawę z czekoladą i cynamonem (Cinnamon Delhi). Kasjerka zaproponowała ciastko do kawy, a także poinformowała o możliwości zakupu za punkty Payback (dzięki temu trafiła mi się kawa bez wydawania pieniędzy). Sama kawa została przyrządzona szybko, z profesjonalnym wzorkiem na piance, kubek na wynos został podany z wieczkiem do zakrycia obok. Dzięki temu mogłam zobaczyć, że kubek był wypełniony kawą po brzegi, a także wygodnie posłodzić kawę. Kawa była wyjątkowo pyszna! Serdecznie polecam to miejsce, szczególnie tym, którzy zbierają punkty Payback!

Jak każda kobieta lubię łazić za butami

Jak każda kobieta lubię łazić za butami. Aga to sieć sklepów obuwniczych, w Kielcach mają kilka sklepów, w tym jeden na Warszawskiej. Buty mają bardzo ładne, elegancki asortyment butów skórzanych za ceny ok. 100 zł, ale też trochę tańszych, a równie gustownych butów też się znajdzie. Obok kasy jest wystawiony pojemnik ze skarpetkami jednorazowymi, więc nie trzeba się martwić, że nie będzie jak buta przymierzyć. jedyne co mnie uderza w tym miejscu, to obsługa. Ilekroć tam nie zajdę, panie sprawiają wrażenie znudzonych, a nabijając na kasę zakupione buty ziewają, piszą smsy pod ladą, nie utrzymują w ogóle kontaktu wzrokowego z klientkami. Żenujące! Mimo to warto iść tam po buty, bo jest w czym wybrać.

W wolny dzień wybrałam się na obiad do miasta

W wolny dzień wybrałam się na obiad do miasta. Restaurację Royal pamiętałam jeszcze sprzed kilku lat z przepysznych opiekanych pierogów. I tym razem miałam szczęście zjeść coś pysznego. Pierś z żurawiną rozpływała się w ustach, w życiu nie czułam tak wyraźnie smaku masła. Ciekawe okazało się dla mnie również połączenie marchewki z brzoskwinią w sałatce. Kelner szybko i sprawnie obsługiwał stoliki, nie opuszczał bez powodu sali, obserwował i starał się odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Ceny przystępne, można za niecałe 15 zł zjeść porządny zestaw obiadowy. Polecam!

Chciałam dodać opinię na temat tego hipermarketu

Chciałam dodać opinię na temat tego hipermarketu, ponieważ bardzo mi się podoba, że każda kasjerka pyta tam, czy zakupy się udały. Daje to świadomość, że (przynajmniej teoretycznie) pracownicy troszczą się o dobro klienta. W taki sposób można też z paniami przy kasie miło porozmawiać. Lubię ten sklep, bo warzywa i owoce zawsze są świeże, a ceny przystępne. Porównywalnie można wydać za te same zakupy o 10-20 zł mniej niż np. w Realu. Tylko panie na stoisku z wędlinami mają kiepskie humory i się nie uśmiechają...

Miejsce spokojne

Miejsce spokojne, czyste. Może troszkę za ciasne, ale w miarę zorganizowane. Panie zajmujące się obsługą klienta od razu zauważają wchodzące osoby i zapraszają do biurka. Jasno i zwięźle wyjaśniają i udzielają potrzebnych informacji. Nie wyczuwa się atmosfery pośpiechu czy pretensji ze strony obsługi na zasadzie "po co pan tu przyszedł, tylko zajmuje pan czas". Byłam w tym banku pierwszy raz, nie w swojej sprawie, nie znam zatem oferty tego banku, ale po tym co w nim zobaczyłam, byłabym skłonna się z nią zapoznać i może wybrać coś dla siebie.

Wchodząc do tego sklepu od razu widać

Wchodząc do tego sklepu od razu widać, że jest to miejsce, gdzie można wybrać dobrej jakości towar i spotkać kompetentne do obsługi klienta osoby. Ekspozycja towaru na wysokim poziomie, zauważalny ład i porządek. Ceny jasno sprecyzowane i widoczne. Sprzedawczyni była miła, życzliwa, uśmiechnięta i przystępna. Przywitała mnie już przy wejściu. Potem przy kasie zapytała, czy wszystko pasuje w wybranym przeze mnie towarze, czy pomóc w doborze dodatków. Założyła kartę stałego klienta, życzyła miłego dnia. Obsługa sprawna, udzielono mi wszelkich niezbędnych informacji na temat reklamacji oraz udziału w programie stałego klienta. Ceny również przystępne, szczególnie w okresie promocji można wybrać fajną rzecz w niskiej cenie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem