Opinie wystawione przez użytkownika: Wojciech_76

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego sklepu jak i personelu

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego sklepu jak i personelu, który tam pracuje. Przyszedłem kiedyś do nich, właściwie bez konkretnego celu, chciałem tylko rozejrzeć się za dobrym laptopem. Od razu po wejściu zainteresował się mną jeden ze sprzedawców, który poświęcił mi naprawdę dużo czasu by doradzić mi w kupnie dobrego sprzętu. Byłem tak zakręcony przez niego, że omal nie kupiłem laptopa, wielki szacunek...

Z usług tej firmy korzystam od roku i podobnie jak wiele

Z usług tej firmy korzystam od roku i podobnie jak wiele osób jestem nią bardzo rozczarowany. Poziom usług i próbowanie naciągania abonentów zdarza się tam na każdym kroku, na szczęście jednak pracują tam też takie osoby, jak pani z infolinii, która po przedstawieniu mojej wersji o oszukanie mnie przez Orange obiecała mi rekompensatę strat, którą później też zrealizowała. Oby więcej takich kompetentnych osób

Ocena z dnia: 09.06.2011
Orange Oddział

Wybrałem się do tej szkoły

Wybrałem się do tej szkoły, ponieważ zainteresowałem się jednym z kierunków, które ów szkoła oferuje. Niestety panie w sekretariacie były bardzo nie miłe i mało kompetentnie przedstawiły mi swoją ofertę. Widać było, mimo iż byłem tam pierwszy raz, że w szkole panuje chaos i dezorganizacja, okazało się że kierunek który chciałem wybrać, został wycofany, nie polecam...

Na hali panował porządek

Na hali panował porządek. Można było bez trudu znaleźć i dojść do działu który był moim celem. Obsługa także była wyjątkowo miła. Panie przy kasie bardzo szybko i sprawnie wykonywały swoją pracę. Miłą niespodzianką były także niskie ceny w tym hipermarkecie.

Pojechałem po raz pierwszy do tego kościoła i jedyne czego

Pojechałem po raz pierwszy do tego kościoła i jedyne czego oczekiwałem, to to żeby msza się jak najszybciej zakończyła. Miałem obawy jaka atmosfera panuje w tym kościele oraz w jaki sposób jest przeprowadzana msza. Szybko jednak spostrzegłem że panuje świetna atmosfera, ludzie z ochotą słuchają księdza, który mówił krótko i na temat , a przy tym w sposób bardzo pouczający. Spodobało mi się również to w jaki sposób były śpiewane pieśni, które były bardzo liryczne i wykonywane przez fenomenalnie śpiewające chórzystki. Tak mi się podobało że zapomniałem już o tym że chciałem żeby się to szybko skończyło.

Poszedłem do oddziału banku

Poszedłem do oddziału banku, żeby odblokować dostęp do konta internetowego, które miałem tam założone. Nikogo nie było przy stanowisku obsługi klienta więc podszedłem i wyjaśniłem sprawę pani, która tam siedziała. Otrzymałem rzetelną i szybką pomoc, a cała sprawę załatwiłem szybko i bez zbędnych formalności. W dodatku pani która mnie obsługiwała była bardzo miła.

Podszedłem do pracownika

Podszedłem do pracownika, który już po chwili przyjął ode mnie zamówienie. Po chwili dał mi tackę z moim zamówieniem, był przy tym bardzo uprzejmy i nawiązywał kontakt wzrokowy. Kanapka, którą spożyłem była dobrej jakości, lecz brakowało na mojej tacce serwetki jaką powinienem otrzymać do swojej kanapki. Poza tym całą pracę tej restauracji oceniam jaką dobrą. Dbali zarówno o jak najszybszą obsługę, jak i o czystość przy stolikach.

Odwiedziłem centrum rozrywki w galerii gdzie można między

Odwiedziłem centrum rozrywki w galerii gdzie można między innymi pograć w bilard, kręgle lub napić się czegoś. Już na wejściu spotkałem się z bardzo niemiła reakcją ochroniarzy, którzy kazali mi oddać kurtkę do szatni, a ton ich głosu był bardzo nieprzyjemny. Poza tym incydentem cały pobyt uważam za udany, obsługa była miła a sprzęt wysokiej jakości.

Kiedy przyszedłem na stację

Kiedy przyszedłem na stację, po to tylko żeby kupić papierosy, od razu zauważyłem brak zainteresowania moją osobą ze strony pracowników. Dopiero po jakimś czasie jeden z nich zapytał w czym może pomóc. Pracownicy na stacji byli tak zajęci szkoleniem nowej osoby, która miała tam pracować że nawet nie patrzyli się w stronę klientów. Na plus można zaliczyć jedynie to, że cała obsługa trwała bardzo szybko.

Stałem w kolejce do autobusu

Stałem w kolejce do autobusu, którym chciałem jak co dzień dojechać do domu. Zauważyłem,że w środku był kierowca którego nigdy przedtem nie widziałem. Zanim pokazałem mu swój bilet miesięczny, już kilku pasażerów wdało się z nim w niepotrzebną dyskusję. Kiedy zobaczył mój bilet, który jak się później okazało uprawniał mnie do przejazdu tym autobusem, kazał mi wyjść z autobusu, a kiedy próbowałem mu wytłumaczyć, że na tym bilecie mogę jeździć tymi autobusami, zaczął się ze mną szarpać i wypchnął mnie z autobusu. Gdyby nie to że dyrektor PKS-u przepraszał mnie osobiście za to zajście, sprawa zakończyłaby się w sądzie.

Odbierając telefon usłyszałem miły głos dziewczyny w

Odbierając telefon usłyszałem miły głos dziewczyny w słuchawce. Pani się przedstawiła i zaczęła opowiadać mi o tym, że nabyłem prawo zakupu laptopa, później zaczęła wymieniać jego parametry i możliwości jakie dzięki niemu będą. Podziękowałem za ofertę ale pani w słuchawce nie dając za wygraną dalej mnie przekonywała. Nie pomagało to, że mówiłem iż jestem nie zainteresowany kupnem tego sprzętu i że nie mam czasu. Po długiej i męczącej rozmowie widząc, że nie będę mieć spokoju wyłączyłem telefon.

Ocena z dnia: 29.04.2009
CTDP Oddział

Po zakupie towaru

Po zakupie towaru, który po wielkich trudach w końcu udało mi się znaleźć, udałem się do kolejki, w której oczekiwało kilka osób. Pani kasjerka była wyjątkowo niemiła, a przy tym wykazała się ogromną niekompetencją i dezorganizacją przy obsłudze klienta. Nie potrafiła odczytać jakiegoś kodu i załatwienie tego problemu zajęło jej kilkanaście minut. Postanowiłem więc przenieść się do innej kolejki, ale i tam byłem dość długo obsługiwany bo kasjerka musiała pomagać poprzedniej kasjerce, która totalnie sobie nie radziła.

Wnętrze restauracji było utrzymane w całkowitym porządku

Wnętrze restauracji było utrzymane w całkowitym porządku, nie było nigdzie widać żadnych niepotrzebnie walających się śmieci. Po kilku minutach oczekiwania w kolejce zamówiłem pizze, na którą musiałem poczekać aż 25min. Pizza została podana na dużym półmisku wraz z talerzem i sztućcami. Pizza była smaczna ale mimo że była największa to nie można było się nią do końca najeść. Na minus trzeba też na pewno zaliczyć brak serwetek podawanych do zamówienia.

Kiedy poszedłem na stację aby uiścić opłatę za paliwo

Kiedy poszedłem na stację aby uiścić opłatę za paliwo spotkałem sympatycznego pana, który stał za ladą. Zaoferował mi udział w jakimś konkursie, który był organizowany przez tą stację. Bardzo szybko mnie obsłużył, a w dodatku potrafił doradzić w zakupie czegoś co ucieszyłoby moją dziewczynę. Rzadko na stacji można spotkać tak miłą obsługę.

Ocena z dnia: 28.04.2009
ORLEN Oddział

Wprowadzając zakłady na tej stronie zawsze można być pewnym

Wprowadzając zakłady na tej stronie zawsze można być pewnym że zostanie się uczciwie potraktowanym. Cały serwis ma ładną oprawę, wszystko jest jasne i klarownie opisane. Jedynym minusem jest to, że gdy chce się wpłacić jakąś sumę pieniędzy na swoje konto, to przeważnie trzeba czekać na wpłatę nawet kilka dni. Dobrą stroną jest także to, że w razie kłopotów zawsze można porozmawiać z kimś z obsługi technicznej który zawsze rozwiąże problem.

Ocena z dnia: 28.04.2009
SPORTINGBET Oddział

Po podjechaniu na stację zobaczyłem dość dużą kolejkę

Po podjechaniu na stację zobaczyłem dość dużą kolejkę oczekujących na możliwość zatankowania,jednak obsługa stacji dość sprawnie obsługiwała swoich klientów,czym sprawiała płynny przepływ samochodów na terenie stacji.Tankując paliwo zostałem zaczepiony przez pracownika który zaproponował mi pomoc.Był bardzo uprzejmy i sympatyczny.Po chwili oczekiwania w kolejce opuściłem stację.

Na umówione wcześniej spotkanie

Na umówione wcześniej spotkanie, przyjechałem 10 minut szybciej, ale jak się okazało doradca z tej firmy już na mnie czekał. Przywitał się z uśmiechem na twarzy i poprosił żebym usiadł. Zaproponował mi także coś do picia a po chwili przyniósł kawę. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, pracownik tej firmy , najpierw jak najdelikatniej potrafił wypytał mnie o moją sytuację a potem dopiero przedstawił swoje pomysły na pomoc. W naszej rozmowie nie było żadnego wciskania, widać było że doradca posiada już ogromną wiedzę na temat funduszy i doskonale wie co dla klienta będzie najlepsze. Zdecydowałem się skorzystać z usług tej firmy, bo wiedziałem jak trudno jest obecnie o dobrego doradcę.

W lokalu było bardzo elegancko

W lokalu było bardzo elegancko. Wrażenie robił także wygląd kelnerek, które wyglądały bardzo schludnie. Kawa i jedzenie w tej kawiarni była bardzo dobra i szybko przyrządzona, dzięki czemu nigdy nie musiałem za długo zwlekać na zamówienie. Minusami na pewno było to, że aby uregulować rachunek trzeba było udać się do baru oraz wysokie ceny jak za zwykłą kawę.

Wchodząc do tego marketu nie miałem w zamyśle kupowanie

Wchodząc do tego marketu nie miałem w zamyśle kupowanie czegoś konkretnego, chciałem się tylko rozejrzeć za różnymi rzeczami do swojego mieszkania. Chodziłem od działu do działu i oglądałem przeróżne przedmioty. Po pewnym czasie zauważyłem że ktoś przygląda się temu co robię. Gdy próbowałem wyjść ze sklepu kasjer przyglądał mi się podejrzliwie, a zaraz po wyjściu zostałem zatrzymany przez ochroniarzy pracujących w markecie. Nie pomogły moje tłumaczenia, że po prostu przyszedłem się porozglądać uznano mnie za złodzieja i przeszukano. Dopiero gdy zrozumieli że to pomyłka puścili mnie nawet nie przepraszając. Nie powinno się tak traktować klientów, jeżeli dba się o dobrą opinię.

Moja wizyta w salonie rozpoczęła się od rozmowy z

Moja wizyta w salonie rozpoczęła się od rozmowy z właścicielem, który mnie przywitał i poinformował o cenach za dane usługi. Podszedłem do jednej z pracownic i usiadłem na fotelu. Podobało mi się to, że zostałem obsłużony bardzo szybko i sprawnie, ale pracownica w ogóle nie utrzymywała ze mną kontaktu, tylko cały czas rozmawiała ze swoimi koleżankami, które cały czas stały przy nas. Czułem się z tym bardzo niekomfortowo i wręcz byłem zły, że takie jest w tym salonie podejście do klienta.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem