Opinie wystawione przez użytkownika: Wojtek_15

Przed sklepem znajduje się duży parking

Przed sklepem znajduje się duży parking. Na parkingu było czysto. Nie miałem problemów ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Na terenie sklepu było czysto. Pracownicy sklepu nosili uniformy firmowe. Czynne były 4 stanowiska kasowe. Do kas były długie kolejki. W kolejce spędziłem 10 minut. W związku z powyższym faktem udałem się po kupon rabatowy do POK. Obsługujące mnie pracownice były uprzejme i kompetentne.

Sklep jest dobrze oznakowany

Sklep jest dobrze oznakowany. Przed sklepem znajduje się parking na kilkadziesiąt samochodów. Na parkingu było czysto. W strefie wejściowej ustawione były czyste koszyki na zakupy. Warzywa i owoce oferowane w tej placówce handlowej były świeże i wyglądały apetycznie. Pracownicy sklepu ubrani byli w stroje firmowe. Czynne były 4 kasy.

Jest to bardzo dobrze zaopatrzony sklep

Jest to bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Na parkingu było czysto. Nie miałem problemów z pozostawieniem na nim samochodu. Na terenie sklepu panowała miła atmosfera. Klientów było kilkanaście osób. Pracownicy sklepu byli mili i chętnie pomagali klientom w zlokalizowaniu produktów. W sklepie jest duży wybór smacznych wędlin.

Na terenie sklepu było czysto

Na terenie sklepu było czysto. Przymierzalnie były czyste. Do przymierzalni nie było kolejki. W sklepie był mały wybór rowerów. Podczas wczorajszego dnia obowiązywała promocja polegająca na obniżce cen produktów o 20% na cały asortyment oprócz sprzętu narciarskiego i rowerów. Na te rowery i sprzęt narciarski obowiązywała promocja 10%. W sklepie było dużo kupujących. Czynne były 2 stanowiska kasowe. kasjerki były uprzejme i sprawnie obsługiwały klientów.

W tym sklepie byłem pierwszy raz

W tym sklepie byłem pierwszy raz. Jest on dobrze usytuowany i łatwo jest do niego trafić. Do sklepu prowadzą 2 wejścia. Na terenie sklepu było czysto. Pracownicy ubrani byli w stroje firmowe. Obsługujący mnie pracownik w dziale z obuwiem sportowym był osobą kompetentną i chętnie doradził mi przy wyborze butów. Kasjerka była bardzo miła i sprawnie obsługiwała klientów.

Stacja jest dobrze oznakowana

Stacja jest dobrze oznakowana. Widać ją z odległości kilkudziesięciu metrów. Ceny gazu LPG oferowanego na stacji są średnie. Obsługa była sprawna. Na terenie stacji można dokonać zakupu butli z gazem w cenie 53 zł. Na terenie stacji można również dokonać zakupu ekogroszku, jednak cena tego produktu jest wysoka i zakup jest nieopłacalny.

W sklepie było ciasno

W sklepie było ciasno. Znajdowało się tam czterech klientów. Miejsce pozostawione dla klientów pomiędzy ladą a półkami jest bardzo wąskie. Przejścia pomiędzy regałami były również wąskie. Ekspedientka ubrana była w czysty fartuch. Część produktów nie miała widocznych cenówek. W ladach chłodniczych było czysto.

Pomimo tego

Pomimo tego, że jest to sklep mięsny można w nim dokonać zakupu ryb mrożonych. Wybór jest dosyć duży. Ceny ryb są raczej wysokie. Na terenie sklepu było dwóch klientów. Obsługująca mnie ekspedientka była bardzo uprzejma. Bez problemu wydała mi należną resztę. Podłoga w sklepie była czysta. W sklepie wyczuwalny był zapach kurczaków z rożna.

Przed sklepem było brudno

Przed sklepem było brudno. Witryny sklepu były brudne. drzwi wejściowe były otwarte na cała szerokość. Drzwi podparte były gaśnica. Lady chłodnicze były brudne. Ekspedientki były uprzejme. czynne były dwa stanowiska kasowe. Większość produktów znajdujących się na półkach nie miała widocznych cenówek.

Ocena z dnia: 09.09.2012
ROLNIK Oddział

Przed sklepem było brudno

Przed sklepem było brudno. Witryny sklepu były brudne, a ekspozycja była nie zmieniana od dawna. Wejście do sklepu było wąskie, bo było zastawione kartonami z produktami. W sklepie dało się wyczuć zapach stęchlizny. W sklepie było dwóch klientów. Ekspedientka była uprzejma i sparwnie obsługiwała klientów.

Przed sklepem na parkingu było brudno

Przed sklepem na parkingu było brudno. Witryny sklepu były brudne. Reklama sklepu była czysta. Na drzwiach wejściowych umieszczone były informacje o aktualnych promocjach. Pracownica sklepu ubrana była w czysty fartuch. Była to osoba kompetentna. W sklepie można było dokonać zakupu świeżego mięsa drobiowego.

Przed sklepem na parkingu nie było wolnych miejsc

Przed sklepem na parkingu nie było wolnych miejsc parkingowych. Obok stojaka na rowery stała pusta butelka po wódce. Witryna sklepu znajdująca się z lewej strony wejścia była pęknięta. Drzwi wejściowe były czyste. W sklepie można dokonywać płatności kartami płatniczymi. Podłoga w sklepie była brudna. Leżały na niej papiery.

Ocena z dnia: 09.09.2012
ROLNIK Oddział

Sklep jest bardzo dobrze oznakowany

Sklep jest bardzo dobrze oznakowany. Znajduje się u wylotu z miasta w kierunku na Sieradz. Na parkingu było czysto. W rejonie sklepu również było czysto. Na witrynach sklepowych poprzyczepiane były plakaty informujące o aktualnych promocjach. Pracownicy sklepu zajęci byli rozkładaniem towarów na półkach. Ceny produktów będących w promocji były dobrze oznakowane, Obsługa była miła i kompetentna.

Przed sklepem na parkingu było jedno wolne miejsce

Przed sklepem na parkingu było jedno wolne miejsce parkingowe. Przed wejściem do sklepu było czysto. Witryny sklepu również były czyste. W sklepie było widno. Rolety opuszczone były do 1/3 wysokości. Pracownica sklepu była uprzejma i sprawnie obsługiwała klientów. Ubrana była w czysty fartuch. W sklepie był mały wybór pieczywa.

Sklep od pewnego czasu ma stała

Sklep od pewnego czasu ma stała, średnią jakość obsługi klientów. Przed sklepem znajdowała się tablica informacyjna na której poprzyczepiane były informacje o aktualnych promocjach obowiązujących w sklepie. W strefie wejściowej było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe. Przed kasami było czysto. Taśma od podajnika produktów była czysta. W sklepie można dokonywać płatności kartami płatniczymi.

Sklep jest dobrze oznakowany

Sklep jest dobrze oznakowany. Szyldy sklepu były czyste. Przed sklepem znajduje się stojak na rowery. W stojaku ustawionych było kilka jednośladów. Na terenie sklepu było czysto. Pracownice sklepu ubrane były w stroje firmowe. Produkty w dziale z nabiałem ładnie poukładane były w chłodniach. Ceny produktów były widoczne i nie miałem problemów z dopasowaniem ceny do produktu. W kolejce do kasy byłem czwarta osobą. kasjerka była osoba uprzejmą.

Sklep w dalszym ciągu robi na mnie pozytywne wrażenie

Sklep w dalszym ciągu robi na mnie pozytywne wrażenie. Zaskakuje mnie wygląd pracowników sklepu. Zawsze ich ubiór jest czysty i wyprasowany. W sklepie towary były ładnie ułożone na półce. Czynne były trzy kasy. Byłem druga osoba w kolejce. Kasjerka ubrana była w strój firmowy. Kasjerka byłą uprzejma i kompetentna.

Przed apteką było czysto

Przed apteką było czysto. Witryny lokalu również były czyste. W aptece było trzech klientów. Czynne były dwa stanowiska obsługi. farmaceutki ubrane były w stroje firmowe. Były to uprzejme i kompetentne panie. Klientów obsługiwały spawie. Ceny produktów wystawionych na półkach są mało widoczne. Apteka jest jednak warta polecenia ze względu na jakość obsługi oferowana prze pracownice.

Przed sklepem było czysto

Przed sklepem było czysto. W stojaku na rowery umieszczone były trzy rowery. Na terenie sklepu znajdowało się kilkudziesięciu klientów. Pracownicy sklepu zajęci byli rozkładaniem towaru. Artykuły będące w cenach promocyjnych były dobrze oznakowane. Stoisko z warzywami i owocami nie wyróżniało się wyglądem ani ułożeniem towaru. Ceny mogłem dopasować do produktów. Ogólne wrażenie sklep pozostawił na mnie średnie. Nie było w nim brudno, ale tez nie zachęcał jego wygląd do odwiedzenia tej placówki handlowej ponownie.

Przed apteką było czysto

Przed apteką było czysto. Drzwi do lokalu otwarte były na całą szerokość. W pomieszczeniu nie było klientów. Farmaceutka powitała mnie werbalnie. Była to osoba miła i kompetentna. Za zakupione leki chciałem zapłacić karta płatniczą. Niestety podczas obsługi terminala płatniczego okazał się, że jest on niesprawny.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem