Opinie wystawione przez użytkownika: WymagającaKlientka

Rzetelna pomoc

Dziś miałam przyjemność skorzystać z infolinii Proamy. Moja nieśmiałość i obawy przed skontaktowaniem szybko zostały rozwiane, pani konsultantka była bardzo uprzejma i wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania, dodatkowo rozwiewając wszelkie moje wątpliwości i spokojnie wyjaśniając, jeżeli czegoś nie zrozumiałam. Dzięki pomocy udało mi się rozwiązać mój problem.

Ocena z dnia: 11.04.2019
Proama Infolinia

Zawsze zadowolona

Często wracam na tę stację, ponieważ zawsze czeka tutaj miła obsługa, dzięki której dobrze się czuje wychodząc ze sklepu. Na tym droższym paliwie silnik rzeczywiście lepiej działa, a do myjni automatycznej nie można mieć zarzutów. Gdy tylko pojawi się jakiś problem obsługa stacji zawsze stara się pomóc. Zawsze jest porzadek w kazdym miejscu, co cieszy oko.

Średnie wrażenia

Ogólnie rzecz biorąc byłam zadowolona z wielkości placu i ilości miejsc parkingowych, na placu było schludnie, o porządek troszczył się placowy. W sklepie duży zasób asortymentu, znalazlam to, co chciałam, a jeżeli nie znalazłam, to miła ekspedientka pomogła mi odnaleźć to, czego szukałam. Cieszę się, że była bogata oferta jedzenia na ciepło, a samo przygotowanie nie zajelo zbyt dużo czasu; toaleta również była schludnie utrzymana, a to, co mnie zaskoczyło to wieszak na kask motocyklowy, na duży plus. Jedynie niemiły i pretensjonalny ton jednej z kasjerek mnie zaraził, była niewyrozumiala i poczułam sie traktowana z góry, przez co nie wspominam tej wizyty dobrze.

Świetna obsługa

Korzystam z banku BGŻ już od paru lat i zmiennie I wciąż jestem bardzo zadowolona z usług. Strona internetowa jak i obie aplikacje mobilne są bardzo intuicyjne i zawierają wszystko co najpotrzebniejsze. Jestem również bardzo zadowolona z głównej siedziby banku w Gorzowie (ul. Wlaczaka) - obsługa zawsze jest gotowa do pomocy, a w dodatku panie zawsze sa w stanie poprawic humor i nie zrazaja sie uszczypliwosciami klientow, czego niestety nie jestem w stanie powiedziec o zaangazowaniu pracownikow w siedzibie na ul. Sikorskiego.

Ocena z dnia: 10.04.2019
BGŻ Optima Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem