Opinie wystawione przez użytkownika: ZEUS

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Krochmalnej to dawna

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Krochmalnej to dawna stacja sieci Bliska. Gdy podjechałem do dystrybutora natychmiast pojawił się pracownik stacji, w pełnym stroju służbowym i zaproponował pomoc przy tankowaniu paliwa. Ponieważ z reguły lubię ten obowiązek sam spełniać odmówiłem pomocy. Po zatankowaniu skierowałem się do budynku stacji. Bardzo miła pracownica sprawnie przeprowadziła pełna transakcję. N zewnątrz oraz wewnątrz panował ład i porządek. Stacja godna polecenia.

W dniu 04

W dniu 04.05.2014 roku odwiedziłem stację paliw "Orlen" w Garwolinie. Po wjeździe na teren stacji podjechałem pod dystrybutor i rozpocząłem tankowanie paliwa. Teren stacji był posprzątany. Po zakończeniu tankowania udałem się do kasy. Wewnątrz przyjemna atmosfera i przyjemny zapach kawy. Obsługa w kasie sympatyczna i profesjonalna. Sprawnie odliczona reszta i życzenia miłej podróży na pożegnanie.

W centrum Rewala jest ulica Westerplatte

W centrum Rewala jest ulica Westerplatte. Tuż za rondem widać ogromną kolejkę. Jest godzina 17:00. Lekko licząc stoi około 50 osób. Za czym kolejka ta stoi? Za kebabem! W barze "REKIN" jest chyba rewelacyjny kebab. Lubię taki rodzaj jedzenia więc chętnie skorzystałem z zaproszenia. Po długim oczekiwaniu dotarłem do okienka. Zamówiłem jedna porcję. Otrzymałem bułkę. Spróbowałem ... no cóż surówka ok ale za czym takie poruszenie? Po chwili dotarłem do sedna. To mięso! Idealnie upieczone i doprawione! Zazwyczaj kebab to bułka z niewielką zawartością mięsa i dużą surówką - tu odwrotnie niewielka ilość warzyw przykrywa mięsna ucztę!!! Prawdziwa rewelacja i przysłowiowe - niebo w gębie!!!

OK.

OK.

Ocena z dnia: 26.03.2013
PEPCO Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.03.2013
Ambra Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 26.03.2013
BP Tour Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem