Opinie wystawione przez użytkownika: ZEUS

Rewelacja

W dniu wczorajszym tj. 6.11.2019 wraz ze znajomymi skorzystaliśmy z basenu należącego do hotelu Korona. Tuz po wejściu przywitała nas bardzo miła obsługa. Pracownica szczegółowo poinformowała nas o atrakcjach oraz kolejnych krokach w celu skorzystania z basenów. Po przebraniu się weszliśmy na basen. Basen jes nieduży ale z kilkoma atrakcjami (bicze wodne, masażery), jacuzzi oraz dwie sauny. Wszędzie panował porządek. Jedyne zastrzeżenie do ...ilości chloru, czasem zapach był dość intensywny. Ogólnie bardzo miło spędzony czas.

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Krochmalnej to dawna

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Krochmalnej to dawna stacja sieci Bliska. Gdy podjechałem do dystrybutora natychmiast pojawił się pracownik stacji, w pełnym stroju służbowym i zaproponował pomoc przy tankowaniu paliwa. Ponieważ z reguły lubię ten obowiązek sam spełniać odmówiłem pomocy. Po zatankowaniu skierowałem się do budynku stacji. Bardzo miła pracownica sprawnie przeprowadziła pełna transakcję. N zewnątrz oraz wewnątrz panował ład i porządek. Stacja godna polecenia.

W dniu 04

W dniu 04.05.2014 roku odwiedziłem stację paliw "Orlen" w Garwolinie. Po wjeździe na teren stacji podjechałem pod dystrybutor i rozpocząłem tankowanie paliwa. Teren stacji był posprzątany. Po zakończeniu tankowania udałem się do kasy. Wewnątrz przyjemna atmosfera i przyjemny zapach kawy. Obsługa w kasie sympatyczna i profesjonalna. Sprawnie odliczona reszta i życzenia miłej podróży na pożegnanie.

OK.

OK.

Ocena z dnia: 26.03.2013
PEPCO Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 26.03.2013
BP Tour Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 20.03.2013
Mix electronics Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 20.03.2013
Media Markt Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem