Opinie wystawione przez użytkownika: ZEUS

Sklep Biedronka zlokalizowany przy ulicy Diamentowe

Sklep Biedronka zlokalizowany przy ulicy Diamentowe. Duży parking ułatwia zakupy dla osób zmotoryzowanych. Szerokie alejki pozwalają na swobodne przemieszczanie się po sklepie. Asortyment równo ułożony na półkach, ceny widoczne prawidłowo przyporządkowane. Na środku znajdują się artykuły promocyjne. Obsługa szybka, miła i sympatyczna.

W związku z pożyczką zaciągniętą w GetinBanku zmuszony

W związku z pożyczką zaciągniętą w GetinBanku zmuszony byłem do kontaktu przez infolinię. Po wybraniu numeru zostałem powitany przez mechaniczny głos kobiet, która pokierowała mnie przez wszystkie zawiłości aż do upragnionego kontaktu z pracownicą infolinii. Po przedstawieniu mojego problemu sprawnie udzielono mi wyczerpujących informacji. Dziękuje że nie traciłem czasu na słuchanie niepoważnej muzyki poważnej!!!

Ocena z dnia: 12.10.2012
GETIN BANK Oddział

Sklep Lidl posiada duży parking gdzie można łatwo odnaleźć

Sklep Lidl posiada duży parking gdzie można łatwo odnaleźć miejsce. Tuż po wejściu widać gazetki reklamowe. Wewnątrz artykułu profesjonalnie wyeksponowane na pólkach. Wszystkie produkty prawidłowo opisane. Ceny atrakcyjne. Na środku umieszczone stoiska z aktualnie obowiązującymi promocjami. Pracownica poproszona o pomoc udzieliła wyczerpujących informacji. Obsługa w kasie sprawna bez zbędnego oczekiwania.

Korzystałem z usług Intercity

Korzystałem z usług Intercity. Podróż z Lublina do Pilawy. Zgodnie z rozkładem przybyłem na dworzec w Lublinie. Na miejscu dowiedziałem się że w dniu dzisiejszym pociąg ma 35 minut opóźnienia. W miarę upływu czasu - opóźnienia wzrastało. Po 45 minutach przyjechał oczekiwany pociąg. Następnie w ogrzewanym wagonie podróż minęła bez przygód. Komfort jazdy dostateczny. Końcowe opóźnienie 40 minut. Przy całej podróży 1:20 to znaczne opóźnienie.

Ocena z dnia: 12.10.2012
PKP Intercity Inna forma kontaktu

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Lotniczej

Stacja Orlen zlokalizowana przy ulicy Lotniczej, w wyglądu przypomina stacje z lat 80. Zużyte dystrybutory w których słychać każdy litr przelewającego się paliwa, brudne wyświetlacze oraz kolorowy kołowrotek. Sympatyczna pani w okienku nie zmienia wizerunku stacji rodem z serialu "Zmiennicy". Ceny paliwa nie odbiegają od standardów Orlen.

Ocena z dnia: 12.10.2012
ORLEN Oddział

Sklep Ryjek znajduje si

Sklep Ryjek znajduje si.ę przy ulicy Nałkowskich. Wewnątrz znajduje się stoisko mięsne oraz wędliniarskie. Asortyment umiarkowany, wybór wędlin dość ubogi a ceny dość wygórowane. Obsługa przebiega sprawnie jednak brak jest zaangażowania pracownic. Nie proponują niczego poza produktami o które zostaną poproszone. Czasem klient nie jest do końca zdecydowany ....

Sklep Mercury znajduje się w centrum osiedla

Sklep Mercury znajduje się w centrum osiedla. Duży niebieski napis z daleka informuje nas gdzie sklep się znajduje. Wewnątrz szeroki asortyment artykułów spożywczych (również dział mięsny) i przemysłowych oraz dodatkowe stoisko owocowo-warzywne. Ceny atrakcyjne. Produkty równo ułożone na pólkach. Ogólnie panuje ład i porządek. Obsługa miła i sympatyczna.

Restauracja Cleopatra mieści się w CH Tesco

Restauracja Cleopatra mieści się w CH Tesco. Wystrój standardowy nawiązujący stylistyką do sieci restauracji. Kelnerka natychmiast po zajęciu miejsca przyniosła nam karty dań. Po zamówieniu pizzy dokonaliśmy wyboru napojów. Po kilkunastu minutach otrzymaliśmy wybrane zamówienie. Po skończonej konsumpcji otrzymaliśmy rachunek oraz ...mleczne cukierki. Obsługa sympatyczna i sprawna. Ceny umiarkowane a wybór dość szeroki.

Placówka Raiffeisen Bank miesić się w pasażu handlowym przy

Placówka Raiffeisen Bank miesić się w pasażu handlowym przy ulicy Zana. Mnogość punktów usługowych i niewielki parking to problem dla zmotoryzowanego klienta. Po wejściu pracownica banku przywitała mnie miłym uśmiechem i zaproponowała pomoc. Po przedstawieniu mojego problemu pracownica skonsultowała się ze swoim przełożonym i w kilka minut wyjaśniliśmy całą sytuację. Po dokonaniu odpowiednich procedur pożegnałem się i wyszedłem. Pani Agata - pracownica banku wykazała dużą inicjatywę i zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Służyła pomocą podczas dokonywania transakcji. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Sklep Viamod jest sklepem patronackim firmy Triumph

Sklep Viamod jest sklepem patronackim firmy Triumph. Przed wejściem umieszczony dużu baner reklamowy. Wewnątrz bielizna umieszczona na specjalnych statywach. Elegancko oświetlona i profesjonalnie wyeksponowana. Wyraźne informacje dotyczące promocyjnych obniżek. Pracownica sympatyczna wykazała nie lada cierpliwość tłumacząc różne zawiłości i wyjaśniając różnice dotyczące damskiej bielizny. Po dokonaniu wyboru otrzymałem dodatkowy rabat. Ceny są wysokie ale jakość idzie w parze.

Strona internetowa Infopasażer to możliwość sprawdzenia

Strona internetowa Infopasażer to możliwość sprawdzenia pociągu którym będziemy podróżować. Z dużym wyprzedzeniem zamieszczane są informacje o aktualnej trasie pociągu, ewentualnych opóźnieniach oraz godzinach przybycia i odjazdu z danej stacji. Sytuacja na bieżąco monitorowana i aktualizowana w oparciu o kolejowy system informacyjny. Wygląd atrakcyjny i prosty sposób wyszukiwania.

Ocena z dnia: 10.10.2012
PKP Intercity Kontakt online

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy Skłodowskiej w kamienicy. Wejście do budynku po rozmowie przez domofon. Na tablicy wejściowej umieszczona informacja o godzinach otwarcia 8 -17. Niestety będąc o godzin 16:45 zastałem zamknięte drzwi i brak było możliwości do przeprowadzenia jakiejkolwiek rozmowy. Pracownicy bardzo skrupulatnie pilnujący czasu pracy.

Sklep JYSK zlokalizowany jest w pasaży handlowym

Sklep JYSK zlokalizowany jest w pasaży handlowym. Duży napis reklamowy z daleka informuje gdzie mamy się kierować. Szeroki asortyment wyposażenia mieszkania i atrakcyjne ceny zachęcają do zakupów. Artykuły profesjonalnie wyeksponowane. Obsługa chętnie udziela informacji dotyczących produktów oraz cen. W sklepie swobodne przemieszczanie się pomiędzy regałami.

Sklep Pepco umieszczony w pasażu handlowym przy Carrefour

Sklep Pepco umieszczony w pasażu handlowym przy Carrefour. Wewnątrz znajduje się szeroka gama produktów przemysłowych i ubrań. Ceny bardzo atrakcyjne jednakże jakość artykułów jest proporcjonalna do ich ceny. Wąskie przejścia i duże nagromadzenie artykułów do sprzedaży utrudnia a czasem wręcz uniemożliwia swobodne poruszanie się po sklepie. Obsługa miła i sympatyczna za wyjątkiem pani posiadającej perlisty głos jak niemiecki żołnierz w filmie wojennym.

Sklep Carrefour Express znajduje się poza dużym centrum

Sklep Carrefour Express znajduje się poza dużym centrum handlowym. Przed sklepem sporych rozmiarów parking. Wewnątrz szerokie alejki pozwalają na swobodne przemieszczenia się pomiędzy regałami. Szeroka gama oferowanych produktów profesjonalnie ułożona na pólkach. Przed wejściem umieszczone aktualne gazetki reklamowe. Obsługa miła i kompetentna. Ceny umiarkowane.

Sklep LIDL posiada duży i przestronny parking

Sklep "LIDL" posiada duży i przestronny parking. Przed wejściem umieszczone wózki sklepowe. Po wejściu do wewnątrz widać szeroką gamę produktów prawidłowo wyeksponowanych na półkach. Z daleka widoczne informacje obowiązujących promocjach. Pracownica poproszona o pomoc udzieliła pełnych informacji. Obsługa w kasie sprawna i miła.

Stacja Orlen znajduje się w centrum miasta

Stacja Orlen znajduje się w centrum miasta. Teren stacji czysty i zadbany. Po dotarciu do dystrybutora, zatankowałem paliwo. Następnie skorzystałem ze specjalnie umieszczonej szczotki w celu umycia szyb w samochodzie. Po zakończeniu tej czynności udałem się do kasy. Sprawnie przeprowadzona transakcja i miła obsługa.

Ocena z dnia: 09.03.2012
ORLEN Oddział

W dniu 8 marca przeprowadziłem rozmowę z konsultantem

W dniu 8 marca przeprowadziłem rozmowę z konsultantem infolinii T-Mobile. Konsultant zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy abonenckiej. Bardzo konkretnie przedstawił warunki nowej umowy, zwracając uwagę na pozytywne różnice porównując do aktualnie obowiązującej umowy. Również prezentacja aparatów telefonicznych przebiegła bardzo sprawnie. Na zakończenie otrzymałem dodatkowy pakiet minut do wykorzystania.

Ocena z dnia: 09.03.2012
T-Mobile Oddział

W dniu 07 marca odwiedziłem sklep sieci Tesco w Rykach

W dniu 07 marca odwiedziłem sklep sieci Tesco w Rykach. Przed wejściem zlokalizowany niewielki parking. Teren przy wejściu posprzątany. Wewnątrz również panował porządek. Artykuły prawidłowo wyeksponowane na pólkach. Pracownica poproszona o pomoc chętnie udzieliła wyczerpujących informacji. Obsługa w kasie sprawna. Mankamentem był brak gotówki w kasie co sprawiło problem z wyliczeniem reszty.

Stacja paliw Lotos zlokalizowana tuż obok sklepu Biedronki

Stacja paliw Lotos zlokalizowana tuż obok sklepu Biedronki. Na terenie stacji panuje porządek. Przy dystrybutorze jednorazowe rękawiczki i czysta woda do mycia szyb. Po zakończeniu tankowania skierowałem się do kasy. Miła i szybka obsługa przez pracownika stacji. Zaproponowano mi dodatkowo skorzystanie z usług myjni lub zakup produktów spożywczych. Ceny paliw jednak wyższe niż w stacjach konkurencyjnych.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem