Opinie wystawione przez użytkownika: ZEUS

W dniu dzisiejszym korzystałem z usług PKP Intercity

W dniu dzisiejszym korzystałem z usług PKP Intercity. Kilka minut przed odjazdem zająłem miejsce w podstawionym pociągu. Przedział był szczelnie zamknięty a ogrzewanie działało. Na zewnątrz mróz i śnieg a w środku ciepło. Pociąg odjechał zgodnie z planem i zgodnie z planem dojechałem do celu, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Ocena z dnia: 30.11.2010
PKP Intercity Inna forma kontaktu

W dniu wczorajszym zaatakowała zima

W dniu wczorajszym zaatakowała zima. W związku z tym zmuszony byłem skorzystać z usług Przewozów Regionalnych. Jednostka elektryczna podstawiona była kilkanaście minut przed odjazdem. Zadowolony że spędzę kilka minut w ciepłym pomieszczeniu ruszyłem do środka. Jakież było moje zdziwienie gdy stwierdziłem, że cały skład jest nieogrzewany. Za oknem śnieg i mróz a wewnątrz mróz i śnieg (który dostawał się przez nieszczelne okna). W połowie podróży coś zaskoczyło i zrobiło się nawet ciepło. Pociąg odjechał kilka minut opóźniony ale do stacji końcowej przybył punktualnie. I to jedyna ale za to najważniejsza zaleta.

Portal studentpotrafi

Portal studentpotrafi.pl wbrew nazwie nie dotyczy osiągnięć naukowych naszej młodzieży. Znaleźć możemy zachowania studentów podczas szarych dni rzeczywistości studenckiej przed, w trakcie i po sesji. Tu możemy spotkać choinkę bożonarodzeniową z butelek po piwie, studencki GPS z globusa czy nowatorskie wykorzystanie czajnika elektrycznego. Rzeczy o którym się fizjologom nie śniło...

Ocena z dnia: 30.11.2010
StudentPotrafi.pl Kontakt online

Demotywatory

Demotywatory.pl to portal internetowy dla ludzi z poczuciem humoru. Zamieszczone są tam zdjęcia i ich opisy. Poruszane tematy wszelkich meandrów życia poczynając od polityki i sportu przez sprawy sercowych na sytuacji pogodowej kończąc. Zdjęcia nie zawierają pornografii ani scen przemocy chociaż bliska jest ich granica.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Demotywatory.pl Oddział

Sklep rudefood

Sklep rudefood.pl reklamowany jako najlepszy market z prezentami na niecodzienne uroczystości. Tutaj możemy zaopatrzyć się w gadżety na wieczór kawalerski, osiemnastkę lub imprezę walentynkową. Zainstalowana wyszukiwarka pozwala nam szybko odszukać dany artykuł. Ceny obowiązujące są naprawdę okazjonalne a dodatkowo są jeszcze ofert promocyjne.

Ocena z dnia: 30.11.2010
rudefood.pl Kontakt online

Gitgift

Gitgift.pl kolejny sklep ze śmiesznymi rzeczami. I niestety kolejne rozczarowanie. Krzykliwa grafika w kolorach żółto - czerwonym i wyszukiwarka z podziałem na zakres cenowy. Po otwarciu danego zakresu ukazują się produkty oferowane przez sklep. Zdjęcia produktów przypominają fotki robione słabej jakości telefonem komórkowym. Ceny niskie ale czy o to chodzi?

Ocena z dnia: 30.11.2010
gitgift.pl Oddział

Sklep smiesznerzeczy

Sklep smiesznerzeczy.pl oferuje prezenty dla ludzi którzy patrzą optymistycznie na świat. Tu możemy znaleźć prezent dla każdego i na każdą okazję. Dla żony jest fartuszek - gorset a dla znajomego - okulary piwne. Pomysł prowadzenia sklepu jest bardzo dobry jednak oferta jest zdecydowanie za mała. Ceny również nieco za wysokie.

Ocena z dnia: 30.11.2010

Sklep internetowy spod lady przeznaczony dla osób

Sklep internetowy spod lady przeznaczony dla osób tęskniących za PRL lub mających poczucie humoru. Po wejściu na główną stronę odnajdujemy się w minionej epoce. Aczkolwiek tu akurat mam duży wybór asortymentu. Znaleźć można kultowe gadżety (miniaturka misia), kalendarz robotniczy na rok 2011 lub gumy kulki. Ceny równie atrakcyjne jak produkty. Rewelacja!!

Ocena z dnia: 30.11.2010
Spod Lady Oddział

Rockserwis

Rockserwis.pl to typowy sklep dla miłośników mocnego grania. W ofercie sklepu mnóstwo wykonawców z całego świata. Nawigacja po stronie bardzo przyjazna. Oprócz tradycyjnej wyszukiwarki. umieszczone jeszcze wyszukiwanie alfabetyczne oraz dodatkowo z podziałem tematycznym. Wszystkie oferowane produkty posiadają zdjęcia i ceny.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Rockserwis.pl Kontakt online

Folk24

Folk24.pl to portal poświęcony muzyce folkowej.Niebieskie tło strony tytułowej oraz białe elementy ułatwiają nawigację. Proponowana muzyka podzielona tematycznie na rodzaj muzyki (spokojna lub żywa) oraz gatunki: celtycka. marynistyczna i ludowa. Proponowana muzyka jest zapisana w formacie mp3 co czyni albumy tańsze ale dostępne w formie elektronicznej

Ocena z dnia: 30.11.2010
folk24.pl Kontakt online

Agencja muzyczna Lira oferuje na swoje stronie wszystko co

Agencja muzyczna Lira oferuje na swoje stronie wszystko co związane jest z muzyką. Jasnozielona kolorystyka szaty graficznej czyni stronę przyjazną dla oka. Poczynając od gotowej muzyki, poprzez instrumenty na akcesoriach muzycznych kończąc. Każdy artykuł jest profesjonalnie opisany, umieszczone jest jego zdjęcie oraz krótka charakterystyka oraz cena.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Lira Kontakt online

Psychodelicje

Psychodelicje.pl sklep muzyczny dla fascynatów niecodziennych brzmień. Sklep płytowy założony przez amatorów industrialu i psychodelii. W ofercie wyłącznie muzyka dla osób zainteresowanych takimi gatunkami muzyki jak garage, mainstream rock czy industrial. W ofercie można znaleźć muzyką na różnych nośnikach cd, dvd oraz na płytach winylowych.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Psychodelicje.pl Kontakt online

Magiamusica

Magiamusica.com jest sklepem muzycznym dla koneserów. Oferowane tutaj płyty podzielone są na działy tematyczne takie jak: muzyka dawna, klasyka czy opera i balet. Działy zawierają dodatkowo podzielone podziały które ułatwiają poszukiwanie. Wśród oferty znaleźć można takie propozycje jak "Pożegnanie Ojczyzny" w z muzyką poważną na płycie pokrytej 24 - karatowym złotem.

Ocena z dnia: 30.11.2010
magiamusica.com Kontakt online

Trafic

Trafic-club.pl sklep prowadzący wysyłkową sprzedaż książek. muzyki oraz multimediów. Profesjonalnie przygotowana szata graficzna w kolorze czerwieni. Wyszukiwarka po wpisaniu słów kluczowych odnajduje nam wszystkie produkty. Każdy produkt prawidłowo wyeksponowany, zawarty jest krótki opis i cena. Asortyment i ceny podobne do innych sklepów internetowych.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Trafic-club.pl Oddział

Alohamana

Alohamana.pl jest to bardzo charakterystyczny sklep do pasjonatów i miłośników kultury hawajskiej. Po otwarciu głównej strony wita nas bardzo kolorowa szata graficzna. Oferowane produkty dotyczą wysp hawajskich a są to ubrania, muzyka kalendarze a nawet kawa. Wszystkie artykuły czytelnie opisane. Brak jest jedynie melodii hawajskie w tle...

Ocena z dnia: 30.11.2010
alohamana.pl Kontakt online

Lideria

Lideria.pl to kolejny sklep internetowy mający w swojej ofercie książki, płyty oraz inne multimedia. Cały asortyment podzielony na działy. Wyszukiwarka znacznie ułatwia odnalezienie artykułu którym jesteśmy zainteresowani. Po wpisaniu słów kluczowych otrzymujemy pełną ofertę sklepu zawierająca w nazwie wpisane przez nas hasło. Wychwycenie wśród ofert naszego produktu nie sprawia trudności. Ceny i asortyment porównywalny do innych sklepów.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Lideria.pl Oddział

Sklep muzyka

Sklep muzyka-cd.pl odwiedziłem w poszukiwaniu płyty pewnego polskiego zespołu. Bardzo przyjazna dla oka kolorystyka strony głównej oraz dobra nawigacja pozwalają szybko zlokalizować szukany produkt. Po użyciu wyszukiwarki otwierają się zasoby sklepu. Asortyment nie odbiega od innych sklepów. Porównywalne są również ceny.

Ocena z dnia: 30.11.2010
muzyka-cd.pl Kontakt online

Wyspa krokodyla ma w swojej ofercie zabawki dla dzieci

Wyspa krokodyla ma w swojej ofercie zabawki dla dzieci. Sympatycznie wyglądająca strona główna i dobra wyszukiwarka to jedyne zalety tego sklepu. Siermiężny wygląd prezentowanych produktów oraz skomplikowany system informacji znacznie utrudnia wyszukiwanie produktów. Ponadto ceny proponowane przez sklep również nie należąc do najniższych.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Wyspa krokodyla Kontakt online

W poszukiwaniu określonego produktu trafiłem do

W poszukiwaniu określonego produktu trafiłem do sklep-zabawki.pl. Animowana strona wita nas tuż po wejściu. Aby zapoznać się z ofertą sklepu należy wybrać opcję zakupy on-line. Podczas przeglądania wciąż towarzyszą nam odgłosy lasu. Niestety ten sklep nie oferuje zabawki lokomotywy Tomek której poszukiwałem.

Ocena z dnia: 30.11.2010
sklep-zabawki.pl Kontakt online

Fajnezabawki

Fajnezabawki.pl kolejny sklep w którym usiłowałem odnaleźć lokomotywę Tomek. Wszystkie artykuły podzielone na kilka kategorii. Po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa klucza otrzymałem jedna ofertę w mocno zawyżonej cenie. Aby otrzymać dodatkowe informacje należy konsekwentnie klikać na właściwe miejsca. Komunikacja na stronie jest utrudniona.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Fajnezabawki.pl Kontakt online

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem