Opinie wystawione przez użytkownika: ZEUS

Zabawki

Zabawki.pl to sklep oferujący szeroką gamę artykułów dziecięcych. Bardzo kolorowy wygląd strony. Wyszukiwarka ułatwiająca odnalezienie danego produktu. Po wyświetleniu się danego artykułu otrzymujemy podstawowe informacje dotyczące ceny i opisu danego przedmiotu. Zamieszczone zdjęcie pozwala na dokładne zapoznanie się z przedmiotem. Ceny konkurencyjne.

Ocena z dnia: 30.11.2010
zabawki.pl Oddział

Sklep internetowy zabawki

Sklep internetowy zabawki.pl odwiedziłem w celi odnalezienia zabawki z lokomotywą Tomkiem. Strona główna utrzymana w miłej tonacji zieleni. Po wpisaniu słów kluczowych do wyszukiwarki otrzymałem listę przedmiotów oferowanych przez sklep. Niewielkie zdjęcia towarów oraz krótki opis. Ceny oferowanych artykułów wyższe niż w innych sklepach.

Ocena z dnia: 30.11.2010
zabawki.pl Oddział

Ekstra Prezenty to sklep internetowy posiadający w swojej

Ekstra Prezenty to sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wyroby porcelanowe znanych firm takich jak Dunon, Churchil czy Ashdene. Wszystkie artykuły posegregowane w odpowiednie katalogi. Po wyświetleniu się danego artykułu widoczne informacje dotyczące produktu, ceny, producenta a ponadto duże wyraźne zdjęcie.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Ekstra Prezenty Kontakt online

Sklep internetowy Ella oferuje ozdoby wykonane z porcelany

Sklep internetowy Ella oferuje ozdoby wykonane z porcelany oraz innych trwałych materiałów. Ręcznie robione figurki i inne elementy dekoracyjne elegancko wyeksponowane. Po wyświetleniu się widać zdjęcie danego przedmiotu, jego cenę oraz krótki opis przedmiotu. Wszystkie oferowane produkty podzielone na bloki tematyczne.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Ella Kontakt online

Sklep inbook

Sklep inbook.pl oferuje pełną ofertę multimedialną. Znaleźć tutaj można książki, muzykę a nawet elementy dekoracyjne domu. Dobrze zrobiona wyszukiwarka oraz mama strony pozwala na swobodne poszukiwania danych produktów. Po odnalezieniu poszukiwanego wykonawcy ukazuje się zdjęcie płyty z ceną i krótką informacją o zawartości. Ceny wyższe niż w innych sklepach.

Ocena z dnia: 30.11.2010
inbook.pl Oddział

Szczeciński antykwariat znajduje się pod adresem

Szczeciński antykwariat znajduje się pod adresem www.antykwariat.szcz.pl. W swojej bogatej ofercie zawiera ponad 16 000 zbiorów literackich. Wszystkie pozycje podzielone na kategorie takie jak Historia i wojskowość polska czy varia. Wspomniana kategoria zawiera mnóstwo ciekawych pozycji w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednakże oferta dla wysublimowanej rzeszy czytelników.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Antykwariat Kontakt online

Sklep internetowy coolshop

Sklep internetowy coolshop.pl to specjalistyczny sklep oferujący multimedia katolickie. Bardzo dobrze zorganizowana wyszukiwarka z podziałem tematycznym na bloki takie jak książki, muzyka, film a nawet gadżety. Z zaintrygowaniem wszedłem w zakładkę gadżety, po otwarciu w ofercie można znaleźć kalendarze, gry oraz zawieszki do łańcuszka.

Ocena z dnia: 30.11.2010
coolshop.pl Kontakt online

Świat Książki to kolejny sklep internetowy w którym

Świat Książki to kolejny sklep internetowy w którym poszukiwałem książki pana Browna. Strona główna zawiera bardzo dużo informacji w małych okienkach co powoduje iż jest ona nieczytelna. Po wpisaniu autora w wyszukiwarce otrzymałem ofertę sklepu. Kilka pozycji w dwóch rzędach, każda zawiera zdjęcie, cenę oraz przydatne informacje.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Świat Książki Oddział

Sklep internetowy kolporter

Sklep internetowy kolporter.pl odwiedziłem w celu odnalezienia książki Dana Browna. Po wejściu na stronę główną odszukałem wyszukiwarkę i wpisałem dane autora. Po chwili otrzymałem kilkadziesiąt pozycji autora oraz książek dotyczących jego twórczości . Wszystkie pozycje ze zdjęciem oraz wyraźnie umieszczoną ceną. Ceny atrakcyjne, niższe niż w innych sklepach.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Kolporter Oddział

Klub dla Ciebie to sieć księgarń w Polsce

Klub dla Ciebie to sieć księgarń w Polsce. Proponują zakupy w sprzedaży wysyłkowej, sklepie internetowym a ponadto w lokalnych punktach sprzedaży. Odwiedzając sklep internetowy poszukiwałem płyty mojego ulubionego zespołu. W umieszczonej wyszukiwarce wpisałem nazwę i już po chwili miałem ofertę dotyczącą zespołu. Niestety proponowane są tylko ostatnie wydawnictwa a ceny wyższe niż w innych sklepach.

Ocena z dnia: 30.11.2010
kdc.pl Oddział

Tylkomuzyka

Tylkomuzyka.pl to sklep internetowy dla koneserów. Jasnobłękitna kolorystyka strony powoduje miłe wrażenie. Sklep proponuje nam wybór muzyki z takich kategorii jak folk, muzyka żydowska czy piosenki rosyjskie. Po wejściu w zakładkę danego artysty otwiera nami się spis piosenek. Ceny produktów atrakcyjne.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Tylkomuzyka.pl Kontakt online

Sklep internetowy Dalga

Sklep internetowy Dalga.pl oferuje szeroki wybór muzyki. Strona główna zawiera kilkanaście propozycji, równo ułożonych w rzędach. Powoduje to trochę problemów w poszukiwaniu. Po wpisaniu danego słowa w wyszukiwarce wyskakuje kilkadziesiąt propozycji zawierających dane słowo. Znacznie utrudnia to poszukiwania odpowiedniego artysty. Po kilku próbach zrezygnowałem z poszukiwań.

Ocena z dnia: 30.11.2010
Dalga.pl Kontakt online

Internetowy sklep Stereo

Internetowy sklep Stereo.pl ma przyjazne jasnobłękitne tło witryny. Strona główna zawiera najważniejsze informacje ze świata muzyki. Po lewej stronie umieszczona wyszukiwarka a także działy tematyczne (muzyka, książki, gry i inne). Po wpisaniu odpowiedniego słowa w wyszukiwarce wyświetla się pełna opcja dostępnych materiałów zawierających dane słowo, np. koszulki, znaczki, płyty. Ceny porównywalne do innych sklepów internetowych.

Ocena z dnia: 30.11.2010
stereo.pl Oddział

Internetowy sklep muzyczny FAN odwiedziłem w poszukiwaniach

Internetowy sklep muzyczny FAN odwiedziłem w poszukiwaniach pewnej płyty. Wita nas czarno - czerwona stylistyka strony. Do swobodnego odnalezienia płyty służy umieszczona wyszukiwarka. Po wpisania nazwy zespołu pojawiają się oferty sklepu. Niewielkie zdjęcie strony tytułowej, spis utworów, krótka charakterystyka płyty oraz cena pomaga podjąć decyzję o zakupie.

Ocena z dnia: 30.11.2010
FAN Kontakt online

Sklep Reserved oferuje ubrania męską i damskie

Sklep Reserved oferuje ubrania męską i damskie. Był to kolejny sklep w którym poszukiwałem koszuli w dużym rozmiarze. Gdy poprosiłem pracownicę o pomoc przedstawiła mi ofertę sklepu, dotycząca moich oczekiwań. Spośród kilku sztuk wybrała mi jedną koszulę. Była dla mnie idealna. Jedynie cena dość wysoka lecz jedynie w tym sklepie udało mi się odnaleźć odpowiedni rozmiar.

Delikatesy Alma oferują artykuły spożywczo

Delikatesy Alma oferują artykuły spożywczo-przemysłowe wiodących marek na rynku. Wewnątrz bardzo elegancko wyeksponowane wędliny i mięso. Czuć zapach świeżego pieczywa. Na stoisku alkoholowym można odszukać alkohol z bardzo wielu państw nie tylko europejskich. Obsługa bardzo kompetentna i miła. Niestety ale ceny wygórowane.

Restauracja Cleopatra znajduje się w nowej części Galerii

Restauracja Cleopatra znajduje się w nowej części Galerii Olimp. Z daleka duże widoczne logo. Wewnątrz lokal urządzony zgodnie z obowiązującymi standardami. Obsługujące kelnerki ubrane w stroje firmowe. W lokalu panuje miła atmosfera. Nie czuć żadnych niemiłych zapachów. Niestety wszystkie stoliki były zajęte więc pracownica poprosiła o ponowne przybycie za kilka minut.

Spacerując po Galerii Olimp zauważyłem informację o sklepie

Spacerując po Galerii Olimp zauważyłem informację o sklepie Madonna. Z ciekawością skierowałem się aby sprawdzić czy ubrania są firmowane przez gwiazdę muzyki. Jednak bardzo się rozczarowałem gdyż sklep i gwiazda nie mają nic wspólnego. Wewnątrz ubrania damskie rozwieszone niedbale na wieszakach. Pracownice miłe lekko zdziwione moją obecnością. Obniżki i promocje wyraźnie opisane.

Sklep Volcano odwiedziłem w poszukiwaniach męskiej koszuli

Sklep Volcano odwiedziłem w poszukiwaniach męskiej koszuli w dużym rozmiarze. Oferowane tam są artykuły odzieżowe damskie i męskie. Po wejściu sprecyzowałem pracownicy swoje oczekiwania. Podeszliśmy do odpowiedniego stoiska. Zaproponowano mi dwie koszule. Niestety jedna była zbyt kolorowa natomiast druga była zbyt wąska. Ceny zwłaszcza w promocji bardzo atrakcyjne.

Sklep Clarks oferuje obuwie męskie i damskie oraz

Sklep Clarks oferuje obuwie męskie i damskie oraz skórzane dodatki takie jak torby damskie. Wszystkie artykuły pochodzą z firmy Clarks. Wnętrze bardzo ciekawie zaaranżowane, jasne ściany kontrastują z czarnymi skórami na oferowanych produktach. Obsługa miła i profesjonalna. Ceny artykułów wysokie, gwarantujące jakość.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem