Opinie wystawione przez użytkownika: Zbyszek_5

Porazka

Biedronka w Radomiu przy ul Zolkiewskiego to totalna pomylka! Nie wiem jak mozna pozowlic tak funkcjonowac. Na wejsciu zaczyna sie chlew i bród... wiecznie zalane czyms podlogi ktorych nie ma czasu kto umyc. Brak personelu pokazuje ze nie ma kto ogarniac sklepu nie wspominajac juz o metrowych kolejkach do kasy!. Totalna porazka! Mozna stac tam po 40 min w kolejce bo nie maja ludzi do obslugi. Ponadto warzywa i owoce sa czewco nie swieze. Widac ze lataja nad nimi muchy i nie ma kto sie tym zajac aby wyrzucic stare i splesniale. Jest to jedna z wiekszych biedronek w Radomiu przy glownej trasie gdzie czesto widac grupy ukraincow robiace tam zakupy zatem tymbardziej w takiej lokalizacji powinna byc podwojona liczba personelu!

Ocena z dnia: 16.06.2019
Biedronka Oddział

Dramat

Ludzie za co Wy płacicie. Krzywo. Pielęgnacja ściema. Włosy się elektryzują. Jak można wypuścić klienta z taką fryzuą Uczesanie Pani obok tragedia. Niestety szkolenie by się przydało. Włosy wszędzie. Lustra, fotele, itd. Psik psik na maszynkę i jedziemy dalej, następnego. Fuj. Estetyki brak. Uszkodzone meble. A i z mokrymi włosami wyszłam.

Bardzo dobra obsługa

Bardzo dobra obsługa, świetna wiedza na temat asortymentu. Sprzedawcy zawsze "pod ręką" i co się rzadko zdarza nie są napastliwi. Kupiłem tam pierścionek z brylantem. Byłem w wielu miejscach jednak sposób w jaki zostałem obsłużony najbardziej podoba mi się w tym miejscu. Polecam ten sklep ponieważ jest bardzo dobrze zaopatrzony.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem