Opinie wystawione przez użytkownika: Zuzia_4

Potrzebowałam zamówić tort

Potrzebowałam zamówić tort. Pani pokazała nam na ekranie propozycje cukierni. Zapytała o potrzebną ilość tortu i który nam się podoba. Wtedy też zaproponowała przerobienie jednego z nich na nasze potrzeby. Po odbiorze okazało się, że tort jest super-pyszny i piękny. Pani była miła, uśmiechnięta, bardzo sympatyczna i kompetentna. Gratuluję firmie takiego pracownika.

Obsługa w tym sklepie była zwyczajnie nijaka

Obsługa w tym sklepie była zwyczajnie nijaka. Niby Panie powitały z wejścia ale na tym koniec. Jednak była przy kasie (stała i obserwowała klientów), druga krzątała się między wieszakami poprawiając ubrania. Zero większego zainteresowania.

Bardzo mile zaskoczyła mnie obsługa w tym sklepie

Bardzo mile zaskoczyła mnie obsługa w tym sklepie. Na wejściu Pani nas powitała, po chwili poinformowała o aktualnej akcji promocyjnej. Dała mi czas na obejrzenie asortymentu, wybraniu paru ubrań do przymierzenia. Podeszła do mnie i wypytała jakiego ubrania szukam, na jaką okazję itp. Zaproponowała mi od siebie kilka ubrań. Jak je przymierzałam pytała się co i jak. Na koniec pomogła mi znaleźć marynarkę do kompletu. Pani dzielnie i z pełną cierpliwością znosiła moje marudzenie. Na koniec zaproponowała kartę stałego klienta wyjaśniając przy tym jakie będę miała korzyści z jej posiadania. Chyba zacznę regularnie robić zakupy w tym sklepie.

Obsługa bez większych zastrzeżeń

Obsługa bez większych zastrzeżeń. Panie nie narzucały się, pozwoliły zapoznać się z asortymentem. Na sklepie czysto, ubrania na bieżąco były układane. Oby nadal sklep był tak obsługiwany to będzie naprawdę dobrze.

Obsługa w tym sklepie=brak obsługi

Obsługa w tym sklepie=brak obsługi. Zaszłam do sklepu w poszukiwaniu sukienki. Na sklepie były dwie Panie, chyba obie z obsługi sklepu, przynajmniej takie sprawiały wrażenie (przez cały czas dyskutowały między sobą, razem chodziły na zaplecze i rozmawiały o odłożonych dla siebie ubraniach). Nikt się nie zainteresował mną jako klientką. Sama wybrałam chyba z 7 sukienek do przymierzenia. Jak mierzyłam ostatnią to jedna z Pań się zapytała czy coś wybrałam i kupuję. Nie zdecydowałam się na żadną, pomimo tego, że asortyment ubrań jest całkiem fajny, jednak nad obsługą klientów powinni trochę popracować.I jeszcze jedno-czystość-zdecydowanie do poprawy. W przymierzalni było po prostu brudno. Na podłodze było pełno kłaczków z kurzu-odrzucało to trochę mnie jako klientkę. Obawiałam się, ze pobrudzę tam swoje ubrania.

Pomijając fakt

Pomijając fakt, że na sklepie panował bałagan ( w koszach był inny towar niż na etykietach na nich powieszonych) to i obsługa pozostawiała do życzenia. Poszukiwałam konkretnych klocków z LEGO znajdujących się w aktualnej gazetce. Ponieważ nie byłam w stanie ich znaleść poprosiłam Panią, która akurat kręciła się po dziale z zabawkami. Pani wydała się bardzo zdziwiona moim pytanie, a jej mina mówiła CZEGO TY KOBIETO ODE MNIE CHCESZ. Pokazała mi zupełnie inny zestaw niż ja jej pokazałam w gazetce i uznała że temat jest zakończony. Zwróciłam jej uwagę, że to coś zupełnie innego, ale Pani tylko odrzekła, że ONA NIE WIE GDZIE ON STOI, ŻEBYM SAMA POSZUKAŁA. Tą obsługę pozostawię bez dalszego komentarza.

Na zakupy wybrałam się wyjątkowo wcześnie

Na zakupy wybrałam się wyjątkowo wcześnie-około 10 rano. Idąc przez centrum handlowe postanowiłam wstąpić do sklepu z obuwiem. W sklepie klientów jak na lekarstwo, ale sprzedawców-sporo. Szkoda tylko, że na sklepie, do dyspozycji klientów była aż cała jedna Pani (Pani była obecna tylko ciałem bo duchem to była gdzieś indziej, lub spała na stojąco-przynajmniej sprawiała nieobecnej). Pozostali pracownicy tłumnie zgromadzili się wokół kasy. Dwie Panie były tak zmęczona na początku pracy, że aż leżały na tej kasie i zawzięcie dyskutowały o swoich prywatnych sprawach ich rozmowę było idealnie słychać na sklepie, bez większego wysiłku). Nie wyglądało to efektownie ani z pozycji sklepu, ani dla klientów którzy szli korytarzem galerii (niektórzy nawet z zaciekawieniem wpatrywali się w witrynę z zaciekawieniem co tam się dzieje na sklepie-na 100% nie oglądali wystawki).Buty wybrałam sama, rozmiar znalazłam sama, kupiłam, zapłaciłam i wyszłam.Ok-tylko skoro klient robi wszystko sam to po co sprzedawcy? Nawet ozdobą nie są zbyt ładną.....

Jestem sporadycznie w tej galerii

Jestem sporadycznie w tej galerii, ale jak już zajechałam to postanowiłam zajrzeć do obuwniczego w poszukiwaniu czegoś fajnego. Zresztą mam kartę klubu CCC i regularnie przychodzą sms z zaproszeniami i ofertami. Jednak ten konkretnie sklep rozczarował mnie. Na sklepie panował bałagan, nie wiem chyba byli pod dostawie. Buty były powystawiane w rządkach pomiędzy regałami-utrudniając przy tym przemieszczanie się swobodne po sklepie.Nie dałam rady znaleść konkretnego rozmiaru, więc poprosiłam o pomoc sprzedawczynię-Pani z wielkim bólem poszła ze mną (przerwałam jej plotki z koleżanką z tego samego sklepu). Pani ta nawet się nie natrudziła-poinformowała mnie tylko, że nie ma i nie będzie, nie powie mi czy w innym sklepie CCC jeszcze dostanę ten model i szybciutko powróciła do swojego ciężkiego zajęcia=plotek.Asortyment w sklepie-OK, jednak obsługa i wygląd sklepu-do zdecydowanej poprawy. Ja rozumiem, dostawa, trzeba coś przełożyć, przestawić, dostawić, ale powinno się to zrobić szybko, sprawnie i z jak najmniejszą szkodą dla klienta, a ploteczki-w wolnej chwili, po wykonanym zadaniu.

Wybrałam się tam po spodnie i byłam miło zaskoczona

Wybrałam się tam po spodnie i byłam miło zaskoczona. Trafiłam na dobrą promocję. Poza tym Pani z obsługi pomimo tego, że była zajęta (dostawa, wywieszanie towaru, metkowanie) z uśmiechem wyjaśniła mi zasady aktualnej promocji nie stwarzając przy tym żadnych problemów.Będę tam chyba częściej zaglądała na zakupy-polecam sklep i obsługę.

Zajechałam z mężem do tego sklepu w celu obejrzenia

Zajechałam z mężem do tego sklepu w celu obejrzenia konkretnego modelu zegarka. Pan w sklepie był bardzo miły i pomocny. Miał ten model, jednak w innym kolorze, jednak sprawdził nam w którym innym salonie dostanę wybrany przez siebie model.Poza tym Pan zadał nam kilka pytań dotyczących naszego wyboru-kryteria jakimi się kierowaliśmy, itp. Dzięki temu mógł nam zaproponować jeszcze inne modele, nawet z zupełnie innej serii zegarków, które także będą spełniały nasze oczekiwania.Następnym razem jak będę potrzebowała zegarka to udam się znowu do tego sklepu.

Rozczarowała mnie obsługa w tym sklepie

Rozczarowała mnie obsługa w tym sklepie. Zajechałam tam w celu obejrzenia i możliwe, że wybrania i zakupu wózka. Chodziło mi o konkretną firmę (Emmaljung). Krążyłam dość długo wokół wszystkich wózków i nie dałam rady znaleść nic dla siebie, nawet konkretnej marki. Zauważyłam przy fotelikach Pana z obsługi. Zapytałam się go o te wózki, a on szorstko mi tylko pokazał w którą stronę mam iść i za wózkami jakiej firmy stoją te które mnie interesują. Szczerze mówiąc jego informacja na zbyt wiele mi się nie zdała i po przejściu jeszcze parę razy zauważyłam produkty tej firmy. Szału nie było. Chciałam dopytać się o inne modele, jednak Pan z obsługi nie miał dla mnie czasu. Skoro tak to po prostu wyszłam.Na sklepie nie było nie wiadomo jakiej ilości osób i spokojnie ktoś mógł odpowiedzieć na moje pytania, wątpliwości. Cóż asortyment w sklepie jest zadowalający, ale obsługa według mnie do totalnej poprawy.

Ta lodziarnia to tragedia!!!Lody smakowały jak margaryna

Ta lodziarnia to tragedia!!!Lody smakowały jak margaryna, smak czekoladowy bardziej przypominał kakaowy, a śmietankowy to był taki chyba tylko z nazwy. Najgorsze lody jakie kiedykolwiek jadłam.Pani która sprzedaje te lody wygląda na głęboko przestraszoną.Poza tym zachowanie właścicieli-pozostawię do oceny własnej. Przed lodziarnią jest postawiony stolik z parasolem i krzesełka. Niestety nie jest to dostępne dla klientów, ponieważ miejsce to okupują właściciele wraz ze swoimi znajomymi, nie zważając na to, że w kolejce i prze lokalem stoją ludzie z dziećmi czy kobiety w ciąży. Poza tym pewna dziewczynka z tego towarzystwa pozwalała sobie na to, aby klienci stali i czekali w kolejce ponieważ ona musi przygotować lody swoim znajomym czekającym na krzesełku pod parasolem. No i oczywiście Pani ta usiadła przy automacie do lodów w ubraniu takim jak stała, łamiąc chyba wszystkie możliwe przepisy sanepidu, BHP i wszystkie inne.Pierwszy i ostatni raz poszłam tam na lody!!!

Poszukiwałam z mężem spodni konkretnej marki

Poszukiwałam z mężem spodni konkretnej marki, którą można było zakupić w tej sieci. Niestety Pani poinformowała nas, że juz nie współpracują z tą firmą. Przykro nam sie zrobiło. Sprzedawczyni próbowała nas nakłonić na wypróbowanie innej, rzekomo świetnej marki z którą mój mąż ma nie najlepsze wspomnienia. Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na zakupy, aczkolwiek muszę przyznać, że Pani była wyjątkowo cierpliwa i sympatyczna.

Bardzo sympatyczne Panie tam pracują

Bardzo sympatyczne Panie tam pracują. Zawsze pomogą. Pomimo wczesnej pory moich zakupów, Panie były sympatyczne, a Pani siedząca przy kasie numer 1 nawet zabawna. mam nadzieję, że jakość obsługi w tym sklepie nie ulegnie zmianie.

Uwielbiam ten sklep

Uwielbiam ten sklep. Pracownicy są tam bardzo mili i pomocni. Nigdy nie spotkałam się tam z odmową pomocy czy chamstwem. Może wynika to z faktu, że jestem kobietą, nie ważne. Ważne, że pracownicy są naprawdę sympatyczni i zawsze mi pomagają. Tak było i podczas ostatniej wizyty. pan z działu ogrodniczego szybko i fachowo udzielił mi informacji, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo swojego czasu. Dziękuję

Według mnie w przypadku tego sklepu nie można mówić o

Według mnie w przypadku tego sklepu nie można mówić o jakości obsługi, wogóle nie mozna mówić o obsłudze. Zaszłam do tego sklepu w poszukiwaniu butów wiosennych. W sklepie panował wszechobecny bałagan. Panie układały bty w regałach, jednak robiły to też w sosób bardzo chaotyczny. Przejścia pomiędzy regałami były pozastawiane przez nie butami, przez alejki tez nie można było przejść, ponieważ Panie spzedawczynie się tam porozsiadały i powiedzmy że pracowały. Dwie Panie poprostu schowały się w za regałem i poprostu plotkowały. Totalna maskara. Może i buty mają fajne ale standard obsługi do niczego!!! Nie polecam przynajmniej tej lokalizacji.

Polecam ten sklep

Polecam ten sklep. Buty może nie należą do najtańszych ale są bardzo dobre jakościowo a nawet jak się coś stanie to miło, prawie bezstresowo i przyjemnie można załatwić reklamację. Firma jest otwarta na klienta, a Panie służą pomocą. polecam wszystkim ten sklep.

Ocena z dnia: 30.04.2013
HD Oddział

Obsługiwała mnie taka bardzo sympatyczna Pani

Obsługiwała mnie taka bardzo sympatyczna Pani (miała rude włosy, nie wiem niestety jak miała na imię). Cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze i najdziwniejsze. Pani była bardzo profesjonalna. Bardzo dobrze mi doradziła. Mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupów. Polecam ten sklep.

Ocena z dnia: 30.04.2013
SWALEN Oddział

Obsługa klientów godna polecenia

Obsługa klientów godna polecenia. Wybrałam się po prezent urodzinowy dla siostrzeńca. W sklepie doradzała mi Pani-taka w średnim wieku. Była bardzo sympatyczna, okazało się, że ma wnuka w podobnym wieku co mój siostrzeniec. Pani bezbłednie pomogła mi w doborze prezentu, a radość Malca z prezentu-bezcenna. Dziękuję tej Pani za pomoc i doradzenie mi. Co do samego sklepu-duży wybór, czysto, może trochę drogo, ale bez przesady.

Bardzo fajny sklep i obsługa godna polecenia

Bardzo fajny sklep i obsługa godna polecenia. Pani która mnie obsługiwała była bardzo sympatyczna, chętnie mi pomogła jak ją o to poprosiłam, wydawała się szczera. Na sklepie też było OK-czysto, ubrania ładnie poukładane. Polecam ten sklep każdemu-ze względu na asotyment jak i obsługę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem