Opinie wystawione przez użytkownika: anustmir

Jestem bardzo zadowolona z obsługi

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, ktoś zawsze jest chętny z pomocą czy to w nalaniu paliwa czy doboru towaru z oferty. Do innej stacji paliw mam bliżej jednak wolę podjechać trochę dalej by zobaczyć uśmiech zamiast smutnych min.

Ciekawa kolekcja

Ciekawa kolekcja, urozmaicone kolory i fasony. Można się ubrać zarówno na eleganckie przyjęcie, do biura jak i na imprezę. Profesjonalna obsługa, pomocna w doborze rozmiaru i fasonu. Atmosferę psuje długość oczekiwania na możliwość przymierzenia ubioru a także w kolejce do kasy. Jednak kolekcja rekompensuje niedogodności.

Bardzo miła

Bardzo miła,doświadczona,sprytna obsługa.Starają się pomóc w każdej potrzebie klienta. Marka House jest moją ulubioną ponieważ mają świetne kolekcje odzieżowe jak zarówno obuwnicze,są zawsze na topie.Wiedzą co najchętniej noszą nastolatkowie lecz nie tylko oni.Mam nadzieję,że ten sklep zostanie z nami jeszcze na bardzo długo.

Bardzo duża możliwość skorzystania z promocyjnych zakupów

Bardzo duża możliwość skorzystania z promocyjnych zakupów kosmetyków, zarówno z niższą ceną jak i dodatkiem do zakupionego towaru. Miła i profesjonalna obsługa, pomagająca dopasować odpowiedni produkt do potrzeb klientów. Mankamentem są bardzo duże kolejki do kas. Moja ulubiona perfumeria do której bardzo często zaglądam.

Kręgielnia

Kręgielnia- kameralne, fajne miejsce. Bar mógłby być lepiej zaopatrzony i sprzęt w lepszej formie ale cena jak na stolicę rewelacyjna. Muzyka grająca w tle nie zagłusza rozmów więc do 7 club można przyjść z dzieciakami. Fajna obsługa, bardzo pomocna. Wczoraj byłam tam pierwszy ale na pewno nie ostatni raz.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem