Opinie wystawione przez użytkownika: awokado

Zle

nie polecam, dietetyczka nie ma fachowej wiedzy o przemianach zachodzacych w organizmie.

Ocena z dnia: 14.12.2018
Naturhouse Oddział

Obsługa na hali jest opryskliwa i niedoinformowana o

Obsługa na hali jest opryskliwa i niedoinformowana o położeniu produktów.

Kosmetyki w porządku

Kosmetyki w porządku, jednak opakowania są niskiej jakości

Ocena z dnia: 11.07.2018
AVON Inna forma kontaktu

Poprosiłam panią o tester perfum

Poprosiłam panią o tester perfum. -Nie ma testerów. Nie wiem jak pachnie hugo boss czy nowy Ck (bo rodzajów jest kilka), a zapłacić prawie 2stówy nie znając zapachu to troche słabo. No ale pani przyniosła zakrętki oryginałów żeby powąchać. Oryginałów! No i każdą jedna zakrętke trzymając w ręce dawała pod nos powąchać. Byłoby może spoko gdybym sama wąchała, a tak to każda zakrętka w jej rękach pachniała kremem do rąk :-/

Kawa pyszna

Kawa pyszna, panie są miłe i usmiechnięte. Nie rozumiem tylko dlaczego nie mozna kupić kapsułek do ekspresu na sztuki albo w ramach wypicia kawy w sklepie. Skąd mam wiedzieć jak smakuje kokosowa kawa albo z malinami? od razu musze kupić z 80 sztuk. Robię duże zakupy w tchibo i zrozumiałabym gdyby trzeba było otwierać opakowania, ale w momencie gdy znajduje sie ich pełno pojedynczo eksponowanych na sklepie i używanych do degustacji-promocji lokalu to jest już niezrozumiałe. Tak na prawde to jestem zdegustowana taką sytuacją.

Pani zwłaszcza w długich włosach

Pani zwłaszcza w długich włosach, pracuje ewidentnie za karę. Pogaduszki i śmieszki z kolezankami a klientki stoja i czekają aż podejdzie do kasy. Kompletny brak zainteresowania. Klieint np. ja czuje się, że przeszkadzam w tymże sklepie, dotykając wieszak od razu jest po mnie poprawiony. No porażka. Nie polecam!

Panie na kasie nie są miłe

Panie na kasie nie są miłe, zwłaszcza jeśli się zada pytanie odnośnie ceny. Nie pomogą w odnalezieniu czytnika cen ("proszę poszukać na sali") towar nie jest ułożony pod swoimi metkami, wiekszość produktów wala się po sklepie. Nie jest czysto, ubrania pomieszane z książkami, w miejscu konfitur są orzeszki i bakalie (nie jedna paczka), a przy koszykach z art. ogrodowymi są komputerowe bajery.

Panie nie są zainteresowane klientem

Panie nie są zainteresowane klientem. Można stać przy kasie i czekać kilka minut zanim ktoś podejdzie. To nie było jeden raz- opinia na podstawie 4 wizyt. Poza tym wprowadzają w błąd klienta porównując ich gumy do żucia z popularnymi na O**** twierdząc, że nie ma różnicy w smaku i że są bez cukru.

Obsługa ok

Obsługa ok, wiedza personelu o promocjach, asortymencie ok. Zachowanie personelu zależy od dnia i godziny. Raz super i bez zastrzeżeń, innym razem najlepiej nie wchodzić, nie pytać, nie mówić, nie dotykać.

Personel sam w sobie jest ok

Personel sam w sobie jest ok. Wiedza pań na stoiskach mięsnych średnia -np pochodzenie produktu. Denerwujące sa stojące na środku sklepu palety w weekend kiedy to ludzi jest mnóstwo. I największy minus za zatowarowanie w promocje jednodniowe: sklep otwarty od 7 a przed 9 nie ma już promocyjnego towaru, a gdzie tam do zakmnięcia (22.00)

Z zakupem biletu nie ma problemu wszystko fajnie

Z zakupem biletu nie ma problemu wszystko fajnie, sprawnie. Kino czyste, obsługa ok, klimatyzacja w porządku. Uważam, że głośność na sali jest zbyt duża, dużo za duża. Po seansie wychodzi się z sali wyjściem do jakiegos korytarza co mi się bardzo nie podoba, bo nie wszyscy znają te obejścia i można sie pogubić.

jakość obsługi

jakość obsługi - Dobrze.Szkoda, że dziewczynom które się uczą pracować w tym salonie zwraca się uwagę przy klientach. Zamiast podejść i powiedzieć po ludzku to pół sklepu słyszy komentarze, że coś robi źle.Poza w sklepie panuje dziwny zapach jakby ze szmatami, mimo że ubrania są czyste.

Na wielki MINUS sprzedawca

Na wielki MINUS sprzedawca, który chodzi za klientem i poprawia wieszaki. Kolejny minus jak sprzedawczyni od razu idzie do przymierzalni i odsuwa kotary, których klient nie odsłonił poprawnie. Rozumiem, że ma panować porządek w sklepie ale można poczekać aż osoba wyjdzie ze sklepu, bo człowiek czuje się jakby im tam zaburzał cały ład i skład :/

Panie przy kasach są bardzo

Panie przy kasach są bardzo ... powolne i opryskliwe. Część z pań żuje gumę przy obsłudze, część z nich ma czas na wszystko (np. oglądanie każdego kupowanego towaru, a między czasie gadanie o ostatniej ulewie czy upale), część z nich 'lustruje' kupującego -jak wygląda, co ma na sobie; WIELKIM minusem są nieświeże owoce/warzywa w normalnej cenie. Kolejny minus za ceny, które są dużo wyższe niż w innych marketach czy sklepach osiedlowych. Ponadto często brak asortymentu oferowanego w promocji, palety z towarem między alejkami, ususzone sery i wedliny.

Miłe i życzliwe panie! Nigdy nie odmówiły pomocy

Miłe i życzliwe panie! Nigdy nie odmówiły pomocy, nawet przy dużej ilości kliintów.Minusem są długie kolejki (jak to w sklepie)

Wystrój poprawił się po remontach jednak są wysokie ceny i

Wystrój poprawił się po remontach jednak są wysokie ceny i skromnie podane dania, które smakiem się nie bronią.

Ocena z dnia: 22.05.2018
Adria Oddział

panie są niemiłe

panie są niemiłe, opryskliwe, towar stary, suchy, ograniczony, zawsze w serze czy szynce znajdziesz złe kawałki, czy to mięso czy to chleb biorą bez rękawiczek :/

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem