Opinie wystawione przez użytkownika: chmura

Wyjątkowo krótki czas ...

Wyjątkowo krótki czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Telefon odbiera kompetentna osoba, którą rozwiązała mi problem w czasie jednej, trzy minutowej rozmowy. Jeśli wszyscy konsultanci są tak kompetentni, to szacun dla operatora. Na podstawie dzisiejszej rozmowy zdecydowane 5 gwiazdek ode mnie. Oby tak było zawsze.

Ocena z dnia: 11.01.2022
Play infolinia

Szybka obsługa. Miła ...

Szybka obsługa. Miła atmosfera. Szeroki wybór prasy. Polecam.

Niespotykanie miła obsługa ...

Niespotykanie miła obsługa i pyszne przekąski serwowane przez pracowników to standard na tej stacji paliw. Nigdy nie tankuję na innej, gdyż do tych pracowników i na tę stację po prostu chce się wracać. Dodatkowym aspektem jest fakt, że ceny paliw są niższe niż na innych stacjach paliw w Tarnobrzegu, niższe nawet niż na innych stacjach Orlen w mieście. Zdecydowanie polecam każdemu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 02.03.2020
COMPENSA Inna forma kontaktu
Ocena z dnia: 02.03.2020
Aviva Inna forma kontaktu

Fatalanie.

Drogo i tandetnie

Ocena z dnia: 02.03.2020
Link4 Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Dosyć drogo i licho z zakresem ubezpieczenia

Ocena z dnia: 02.03.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Szybko tanio solidnie

Ocena z dnia: 02.03.2020
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 17.01.2020

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 17.01.2020

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Orange Inna forma kontaktu

Źle

Źle. Na plus: Wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 27.03.2017
Play Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus:Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Oferta,cena,asortyment.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Play Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus:Wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Zachowanie personelu.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Orange Inna forma kontaktu

Bardzo źle

Bardzo źle. Na minus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
RTV EURO AGD Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 28.10.2016
NEONET Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu,oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: Zachowanie personelu.

Ocena z dnia: 28.10.2016
Media Expert Inna forma kontaktu

Będąc na urlopie w Ustce udałem się na zakupy do Biedronki

Będąc na urlopie w Ustce udałem się na zakupy do Biedronki. Już przy wejściu wiedziałem że odwiedzam sklep jakiego jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Już przed samym wejściem panował nieporządek. Ale to co zastałem w środku po prostu nie mieściło mi się w głowie. W każdej alejce sklepu na podłodze było jedno wielkie śmietnisko. Na ziemi leżały towary które powinny stać na półkach. Znalazłemem tam między innymi napoje, puste kartony, folię, stłuczony słoik w ogórkami oraz wiele innych artykułów. Na półkach sklepowych nie było lepiej. Na każdym regale jeden wielki nieporządek. Nigdy wcześniej czegoś jakiego nie widziałem a byłem już w nie jednej Biedronce. Generalnie odechciało mi się robić zakupy. Na sali sprzedaży widziałem jednego pracownika który jak by nigdy nic wykładał sobie towar do chłodni. Generalnie po wczorajszej wizycie nie polecam nikomu zakupów w tym sklepie.

Udałem się dziś na zakupy do Fraca

Udałem się dziś na zakupy do Fraca. I jak zwykle przy zakupach w tym miejscu - wszystko przebiegło tak jak powinno. Nie będę rozpisywał się o tym, że podłoga na całej powierzchni sklepu była czyściutka, bo to już standard we Fracu. Na stoisku mięso wędliny - wszystkie towary świeżutkie, elegancko wyeksponowane. Aż chce się robić zakupy w takim miejscu. Ekspedientki szybciutko obsługujące - zero zbędnego czekania przed lodówką. Na stoisku z pieczywem - cieplutkie bułeczki, pomimo popołudniowej pory. W innych sklepach świeże bułki można kupić tylko z samego rana. Tu jak widać o każdej porze bułki są cieplutkie i świeże. W kolejce do kasy tak samo - praktycznie zero czekania. Obsługa sprawna i błyskawiczna. Nie mogę nic innego jak tylko polecać zakupy w tym sklepie.

Udałem się na stację zatankować gaz

Udałem się na stację zatankować gaz. Na placu nie było aut. Podjechałem pod dystrybutor. Z budynku stacji wyszedł pan, który zatankował mi auto. Przy kasie obsługa była miła. Pani standardowo zaproponowała zakup hot-doga. W budynku stacji było czysto. Stacja wyglądała na zadbaną. Ogólnie odniosłem pozytywne wrażenie. Myślę, że jeszcze tu wrócę.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem