Opinie wystawione przez użytkownika: dgornioc

najpiękniejsza burgerownia!

W dniu dzisiejszym udałam się do burgerowni Pasibus. Wnętrze zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Lokal usytuowany jest w starym dworcu i taki ma też klimat. Na piętrze wisi ogromny żyrandol a lada do zamawiania znajduje się tuż pod nim. Menu jest różnorodne, znajdują się również opcje wege. Zamawia się i odbiera przy barze. Obsługa miła i uprzejma, potrafi doradzić niezdecydowanym gościom. Jeżeli chodzi o samo zamówienie to bułka chrupiąca i świeża, mięso doprawione. W toalecie jak i na sali panuje czystość. Słomki oraz dodatkowe sosy są regularnie uzupełniane. Polecam zajrzeć i samemu sięprzekonać, że wystrój też ma znaczenie!

Ocena z dnia: 28.02.2020
Pasibus Oddział

szybko i smacznie!

Wnętrze lokalu komfortowe i klimatyczne. Na sali panuje czystość a obsługa jest dobrze przeszkolona. Czas oczekiwania na burgery średnio wysmażone to jakieś 10 minut. Wszystkie składniki świeże a burgery podane estetycznie. Na pewno tu jeszcze wrócę!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem