Opinie wystawione przez użytkownika: generał102

Byłam dzisiaj w supermarkecie Pss Społem który znajduje się

Byłam dzisiaj w supermarkecie Pss Społem który znajduje się przy ulicy Wrocławskiej. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 6.00 do 22.00, w sobotę od 7.00 do 22.00 a w niedzielę od 8.30 do 20.30. Przed sklepem znajduje się parking a także bankomat Euro net. Po wejściu do sklepu można zauważyć duże wózki zakupowe. Natomiast podręczne koszyki znajdowały się przy kasach. Uważam, że wygodniej było by gdyby znajdowały się przy wejściu przy dużych wózkach. Tak jak na parkingu tak i w sklepie było czysto. Podłoga była czysta a asortyment na półkach był poukładany. Każdy produkt oprócz ceny zamieszczonej na listwie cenowej był oklejony metką z przypisaną mu ceną. W sklepie był szeroki wybór asortymentu. Promocje były oznaczone przy produktach czerwonymi plakietkami. Jednak uważam, że dużo artykułów miało wygórowane ceny np. Winiary Pomysł na... kosztował 3.49zł. Sklep posiadał oddzielny dział owoców i warzyw gdzie były wagi samoobsługowe, oraz działy z garmażerką i mięsem, ciastkarnią, dział z serami i alkoholem, które są obsługiwane przez ekspedientki. Apetycznie wyglądały świeże ryby i sałatki a także dania gotowe takie jak np. udka faszerowane lub serniczki. Na dziale owoców i warzyw znajdowały się świeże jak i nieświeże produkty np. marchew była zepsuta a natomiast pomidory były świeże i jędrne. Były w promocji duże główki kapusty młodej, które kosztowały ok. 1.30zł za sztukę natomiast papryka była droga ponieważ kosztowała 9.99zł za kilogram. Kiedy podeszłam do stoiska mięsnego szybko podeszła do mnie ekspedientka i zapytała co podać. Na koniec podziękowała mi i zaprosiła ponownie na zakupy.Zrobiła to z uśmiechem na twarzy patrząc cały czas na mnie. Na sklepie oprócz 3 ekspedientek była jeszcze pani sprzątająca. Wyróżniała się od personelu ponieważ była inaczej ubrana. Po zakończeniu robieniu zakupów podeszłam do kasy. Była otwarta tylko jedna kasa, ale nie było przy niej kolejki. Kasjerka na początku zapytała mnie czy chcę reklamówkę a następnie zeskanowała towar. Powiedziała ile wynosi kwota zakupów i podziękowała mi zapraszając mnie ponownie. Byłam zadowolona z zakupów i obsługi w tym sklepie.

W galerii Zielone Wzgórza jest naleśnikarnia

W galerii Zielone Wzgórza jest naleśnikarnia. która znajduje się w takim miejscu, że trudno nie zwrócić na nią uwagi i nie skusić się na jakieś danie. Po wejściu do lokalu przywitała mnie kelnerka podając mi kartę menu. Ceny nie były wygórowane i był duży wybór menu. Po chwili zamówiłam kawę i naleśniki. Bardzo szybko dostałam to co zamówiłam, a kelnerka życzyła mi smacznego. Naleśniki były bardzo smaczne natomiast kawa była bez cukru. Ponieważ lokal jest mały niestety było słychać rozmowę współpracowników. Wspomnę, że kelnerka była ubrana w spodenki, koszulkę sportową i fartuszek. Po wyjściu z lokalu nie pożegnano się ze mną.

Byłam dzisiaj ok

Byłam dzisiaj ok. godz. 20.00 na zakupach w Carrefourze. Na wszystkich działach sklepu było czysto i nie zauważyłam większych braków towarów. Swobodnie można było przemieszczać się między regałami. Nie dało się jednak przeoczyć leżących na półce strzępków folii po mleku, a na dziale owoców i warzyw nie można było znaleźć świeżych produktów.Nielicznie na półkach brakowało cen produktów. Na sklepie nie było żadnego pracownika oprócz stoisk gdzie towar podaje sprzedawca. Nie było także problemów z podejściem do kasy ponieważ nie było kolejek. Kasjerka, która mnie obsługiwała nie przywitała się ze mną, a następnie zeskanowała towar. Powiedziała ile wynosi kwota należna do zapłacenia. Zwróciła mi resztę do ręki i rozpoczęła skanowanie artykułów następnego klienta nie żegnając się ze mną ani też witając z następnym klientem. Przez cały proces obsługi kasjerka nie nawiązała kontaktu wzrokowego ze mną i miała niezadowalającą minę.

Korzystam z tej placówki od kilku miesięcy i jestem bardzo

Korzystam z tej placówki od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W samym budynku jest zawsze czysto i jest odpowiednia temperatura. W recepcji pracują miłe Panie, które zawsze służą pomocą. Nie ma problemów kontaktując się przez infolinię aby np. przełożyć wizytę. Udogodnieniem jest korzystanie z konta internetowego gdzie można zaplanować wizytę, dowiedzieć się w jakich dniach i godzinach pracują lekarze, sprawdzić wyniki badań oraz skontaktować się z lekarzem. Lekarz, który się mną zajmuje ma wzorowe podejście. Jest bardzo miły, kiedy wita się ze mną i żegna podaje mi rękę. Przy każdej rozmowie nawiązuje kontakt wzrokowy. Wizyta trwa bardzo szybko bez żadnej biurokracji.

Ocena z dnia: 12.07.2011
MEDICOVER Oddział

Robiąc zakupy w tym sklepie natknęłam się na ciekawą

Robiąc zakupy w tym sklepie natknęłam się na ciekawą obsługę... Po przejściu się między regałami sklepowymi na których nie było większego wyboru asortymentu i były wygórowane ceny nie wspominając o owocach i warzywach, które były zepsute podeszłam do stoiska mięsnego. Pani ekspedientka była miła uśmiechnięta i zadbana, ale prosząc ją o kawałek schabu dała mi karkówkę i nie wiedziała jak wygląda polędwica sopocka. Dodam tylko, że oprócz mnie był w sklepie jeszcze jeden klient i 3 pracowników sklepu. Nic dziwnego jeśli ceny są bardzo wysokie, mają nieświeże produkty a na dodatek można otrzymać inny produkt niż ten który chce otrzymać klient.Jedyny plus to brak kolejek przy kasie.Mają tam również duży parking ale jest w takim stanie że można szybko zawieszenie w samochodzie stracić.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem