Opinie wystawione przez użytkownika: jULKA_6

Dla mnie bomba

Castorama w Zgorzelcu znajduje się przy zjeździe z obwodnicy miasta. Łatwo do niej trafić i dojechać. Parking jest wystarczająco dużo, żeby znaleźć miejsce. Market dość dobrze zaopatrzony, a w razie potrzeby sporo towarów, można zamówić. Jestem też pod wrażeniem obsługi, która posiada dość fachową wiedzę w swoim dziale. Widać nowe twarze, a sporo pracowników, pracuje tu od lat. Nie ma też problemów ze zwrotami. Dla mnie bomba.

Wszędzie gdzie go potrzebuję

Od kilku lat jestem użytkownikiem internetu mobilnego sieci T-Mobile. Towarzyszy mi wszędzie gdzie go potrzebuję, w domu, na plaży i na wsi u znajomych. Router jest maleńki, a zasieg naprawdę dobry. Jednocześnie za niewielkie pieniądze. ANI MYŚLĘ GO ZMIENIAĆ.

obsługa pod psem

Sklep firmowy 4F w Zgorzelcu znajduje się w Galerii Słowiańskiej. Dojazd jest dogodny, a miejsc do zaparkowania sporo. Wchodząc do sklepu nie zastałam od razu obsługi. Panie pojawiły się po dłuższej chwili. Poproszone o pomoc w poszukiwaniu rozmiaru zaangażowały się trochę... , ale nie długo, bo zaraz przyszli znajomi w odwiedziny i zajęły się pogawędką. Chociaż rzeczy są ładne i sporo jest przecenionych. Polecam, ale" samodzielnym" klientom.

Warto zaglądać

Delikatesy Centrum w Zgorzelcu znajdują się na ulicy Poniatowskiego, przy niewielkim parkingu. Sklep nie jest duży, ale można kupić podstawowe produkty. Mogliby zadbać trochę o świeżość warzyw i owoców. Chociaż często są w bardzo dobrych cenach. Z kartą sieci zawsze jakieś produkty wyznaczone są w mega cenach. Obsługa też miła.Osobiście lubię przed pracą zajrzeć...

Ten sklep nie potrzebuje reklamy

Lidl w Zgorzelcu znajduje się w pobliżu szpitala. Posiada spory parking. Zawsze jest tam czysto i nie brakuje towaru na półkach. Bułeczki są najlepsze w mieście!!!! Spora gama produktów BIO, mega duży wybór mięs i ryb, które zawsze są naprawdę świeże. W koszach można wygrzebać ciekawe i wysokiej jakości artykuły przemysłowe w dość niskich cenach. Teraz jeszcze jest sklep internetowy LIdla i sporo artykułów przemysłowych czy odzieży można zamówić online. Z aplikacją jest dużo taniej. Obsługa przy kasie jest bardzo sprawna. Dla mnie to Lidl to firma, której nie trzeba reklamować.

Jesteśmy tego warte

Sklep Rossman w Zgorzelcu znajduje się w dwóch lokalizacjach. Ten w Centrum Plaza jest dogodniej położony, ponieważ jest tuż przy rondzie przy wjeździe do miasta oraz ma mega duży parking. Wejście do sklepu jest tuż przy wejściu do centrum handlowego, obiekt jest klimatyzowany, więc z przyjemnością robi się w nim zakupy. Towar jest ładnie ułożony markami. Zawsze są jakieś promocje na poszczególne towary. Posiadając aplikację Rossman nie tylko ma się dostęp do informacji o przecenionych towarach, ale też gwarantowane zniżki . Obsługa jest naprawdę miła i pomocna, chociaż trzeba Panie zagadnąć jak się ma problem, bo same raczej nie podchodzą. Nikt nie mierzy i nie ocenia jak w innych drogeriach. Przy kasie zazwyczaj też nie ma kolejek, ponieważ w razie potrzeby są uruchamiane kolejne kasy. Duży wybór. Dla mnie to wszystko co jest potrzebne w drogerii, a my jesteśmy tego warte.

Jak remont - tylko tutaj

Castorama w Zgorzelcu znajduje się przy zjeździe z obwodnicy, więc mega dogodna lokalizacja. Parking jest bardzo duży. Zaopatrzenie jest baardzo duże i wiele artykułów można zamówić. Wrażenie robi też fachowa wiedza większości sprzedawców. Obsługa przy kasie bardzo sprawna. Ceny są przystępne. W razie potrzeby można zamówić dostawę do domu. Można bez problemu dokonywać zwrotów, nawet otwartej paczki. Sieć posiada też sklep internetowy i można zbierać w nim punkty Payback.

Tu się ubierzesz na pewno

Orsay w Zgorzelcu mieści się w Galerii Słowiańskiej. Parking jest dość duży. Sklep znajduje się na pasażu. Zawsze są jakieś przeceny. Towar jest ładnie ułożony. Jak nie ma jakiegoś rozmiaru Panie sprzedawczynie, pomagają szybko zamówić odpowiedni. Ceny są przystępne. Dużo przymierzalni. Obsługa generalnie ok.

Ocena z dnia: 24.05.2019
Orsay Oddział

szybko ruszaj w drogę

Stacja BP w Zgorzelcu mieści się blisko zjazdu z ronda i głównej, drogi, więc nie trzeba gdzieś specjalnie jej szukać. Kilka stanowisk, myjnia, odkurzacz, pompowanie kół. Dodatkowo bardzo dobrze zaopatrzony sklep i smaczne ciepłe przekąski. Jest stolik, więc można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą i szybko ruszać w drogę. Obsługa szybka i sprawna. Można zbierać punkty Payback . Dla mnie ??? WYSOKI POZIOM

Tu się chce robić zakupy

Sklep jest w centrum miasta z bardzo dużym parkingiem. Jest czysto i raczej nie brakuje towarów na półkach. Owoce i warzywa są świeże, a te, które prezentują niższą jakość są przeceniane. Można kupić towary różnych marek i ceny są naprawdę przystępne. Dostępu do towarów nie utrudniają żadne palety. Obsługa też jest miła i bardzo sprawna. Mega atutem jest program Payback i inne programy sieci. Dla mnie najlepszy w naszym mieście.

Salon serwis Inter Car jest dobrze oznakowany i

Salon/serwis Inter Car jest dobrze oznakowany i zlokalizowany. Wnętrze jest czyste, jasne i przyjazne dla klienta. Są sofy dla oczekujących na wykonanie usługi, dystrybutor z wodą i automat z napojami. Od razu jest sklep, więc części są od razu dostępne. Panowie obsługujący cechują się niezwykłą fachowością, szczególnie Pan Rafał. Nawet kobieta z reguły będąca przedstawicielką płci nie wiele znającą się na mechanice, jest obsłużona profesjonalnie i bez naciągania.

Parking przed sklepem był czysty

Parking przed sklepem był czysty, a koszyki były poustawiane w równych rzędach. Plakaty przed dyskontem były bieżace. Ale w sklepie jak zwykle, była przeraźliwie brudna podłoga, miejscami aż czarna, chociaż na dworze było sucho i pogodnie. Towar dobrze wyeksponowany, poza artykułami w koszach, które były trochę pomieszane i nie do wszytskich były widoczne ceny. Była czynna tylko jedna kasa, chociaż ustawiło się ponad 10 klientów. Po 6 dzwonku pani kasjerki, przyszła druga. Potem już poszło sprawnie. Pani kasjerka oczywiście wypowiedziała stałą formułkę :dzień dobry, a potem do widzenia i zapraszamy ponownie.

Wejście do sklepu mięsnego Zyguła poprzedzają bardzo

Wejście do sklepu mięsnego Zyguła poprzedzają bardzo sliskie schody. Ale wewnątrz już jest bardziej przyjaśxnie. Pani kierownik powitała mnie od samego wejścia. Obsłużyła mnie bardzo miło i sprawnie. Nie było akurat innych klientów, więc uciełyśmy sobie miłą pogawedkę. Wędliny i mięso jest świeże i naprawdę dobre. Osobiście to szczerze polecam

Przed bankiem znajduje sie niewielki parking

Przed bankiem znajduje sie niewielki parking, na którym jak zwykle nie było wolnych miejsc, co zmusiło mnie do poszukiwania miejsca parkingowego gdzieś dalej. Wejście przed bankiem było czyste. "Na dole" panie obsługujące nawet nie podniosły głowy i nie powiedziały zwykłego dzień dobry. Obsługiwały bardzo długo ( a jedna z nich była bardzo niedyskretna i cała rozmowa z kleintką była słyszana przez wszytskich siedzących na sali operacyjnej), więc po pół godzinie poszłam stanąć w kolejce kasowej. Tam były czynne tylko dwie kasy, a w kolejce stanęło kilkanaście osób. Tempo było bardzo powolne. Obsługa jest coraz gorsza, a panie coraz mniej kompetentne.... Po godzinie i 10 minutach zostałam dopiero obsłużona. Czas chyba na zmianę banku...

Sklep miesci się w centrum handlowym

Sklep miesci się w centrum handlowym. Wejście było czyste, a wystawa informowała o przecenach. Od razu zostałam powitana słowami "dzień dobry' przez panie obsługujące, chociaż były zajęte układaniem i prasowaniem towaru. Trochę niebezpieczne było , że "żelazko" stało na sali sprzedaży. Jedna z pań poproszona o pomoc chetnie pomogła mi. Najpierw zapytała dokładnie czego poszukuję , a później właśnie takie rzezcy wyciągała i zachęcała do mierzenia, a później doradzała. Potem skasowała zakupione rzeczy i zachęciła do zakupu dodatków, ponieważ są mocno przecenione. Na koniec pani mile się pożeganała i zaprosiła ponownie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem