Opinie wystawione przez użytkownika: klientka_7

Szybka wizyta

Często odwiedzam tę stację paliw, ponieważ mam ją najbliżej domu i w drodze do pracy lub na zakupy podjeżdżam tu zatankować. Stacja ma korzystne ceny paliw oraz myjnię, z której też czasem korzystam. Podczas ostatniej wizyty udało mi sie szybko zatankować, ponieważ nie było kolejki aut na podjeździe. Również do kasy nie czekali klienci. Obsługa była szybka i uprzejma, otrzymałam paragon i miło mnie pożegnano. Na stacji było czysto. Chętnie wrócę tu przy następnej potrzebie zatankowania.

odbiór zamówienia

Zamówiłam leki na stronie doz.pl z odbiorem w tej aptece i dziś przyszłam je odebrać. zwykle trafiam tutaj na kolejkę klientów, ale tym razem udało mi sie, że nie musiałam czekać w kolejce i chwilę po przyjściu mogłam podejść do okienka. Farmaceutka szybko odnalazła moje zamówienie, zapytała czy coś jeszcze będę do tego potrzebować, po czym sprawnie wykonała transakcję. Apteka znajduje się tuż obok wejścia do centrum handlowego, dzięki czemu nie trzeba przemierzać korytarzy tego centrum (co może być uciążliwe przy większej ilości klientów), tylko można szybko załatwić swoją sprawę. W aptece jest pojemnik na przeterminowane leki, z którego też czasami korzystam.

Udane zakupy

Będąc w okolicy wstąpiłam na zakupy do sklepu Kaufland. Udało mi sie trafić na niewielki ruch w sklepie, dzięki czemu zakupy nie zajęły mi dużo czasu i nie musiałam stać w kolejce do kasy. Na sali sprzedaży pracownicy w kilku miejscach dokładali towar, ale można było swobodnie przejść przy regałach, nie było utrudnień nawet w przejechaniu wózkiem. Produkty będące w promocji były dostępne, nie widziałam pustych miejsc na półkach. Tylko przy czytnikach cen znajdowało sie trochę pozostawionych produktów przez klientów, ale nie było jakiegoś większego bałaganu. Z zakupami podeszłam do kasy samoobsługowej i szybko skasowałam swoje produkty. Niestety tym razem cena jednego produktu na paragonie była wyższa niż na półce, wiec podeszłam do punktu obsługi klientów, żeby to wyjaśnić. Pracownica sprawdziła cenę produktu na sali i oddała mi różnicę w kwocie. Kilka razy już mi się zdarzyła taka sytuacja, ze na paragonie cena była wyższa niż na półce, dlatego zawsze sprawdzam paragon po zapłaceniu za zakupy. Mimo wszystko lubię robić zakupy w tym miejscu.

Dobrze!

Sieć drogerii Rossmann powiększyła się o jedną placówkę we Wrocławiu. Tuż obok marketu Aldi przy ul.Rychtalskiej powstał nowy Rossmann, który w dniu otwarcia przyciągał klientów gratisami za zakupy. Można było otrzymać próbki produktów lub ekotorby za zakupy na określoną kwotę. W sklepie były też promocje na różne produkty z okazji otwarcia drogerii. Wnętrze sklepu było jasne i czyste. Alejki z produktami były szerokie, dzięki czemu można było swobodnie minąć się z innymi klientami. Znalazłam tutaj rękawiczki nitrylowe, których już od dawna poszukiwałam, więc moje zakupy były bardzo udane. Pracownice były miłe, uśmiechnięte, pomagały znaleźć produkty, a przy kasie informowały o akcji z gratisami za zakupy. Chętnie odwiedzę ten sklep ponownie.

Nowy sklep

Odwiedziłam nowy sklep Aldi w dniu jego otwarcia. Już na parkingu można było otrzymać baloniki z logo sklepu, a po zakupach częstowano kawą i ciastkiem (trzeba było okazać paragon z zakupów). W sklepie było dosyć dużo klientów, ale przestrzegano zaleceń sanitarnych i nie wpuszczano ponad limit osób. Wnętrze sklepu wywarło na mnie pozytywne wrażenie, chociaż z powodu dużej ilości osób nie udało mi się dotrzeć do wszystkich regałów. Najwięcej klientów skupiło się wokół koszy z artykułami promocyjnymi. Znalazłam kilka rzeczy, które zamierzałam kupić i skierowałam się do kasy. Przy kasach stały hostessy i pakowały zakupy klientów do materiałowych toreb z logo sklepu Aldi, które były dziś wręczane bezpłatnie w ramach promocji z okazji otwarcia sklepu. Zakupy zaliczam do udanych.

Szybkie zakupy

Od czasu otwarcia sklepu minął ponad miesiąc i jestem tuta już stałą klientką. Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. przychodzę tu przed południem, kiedy jest mniej klientów i mogę szybko znaleźć potrzebne produkty. Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie bez kolejki skasować swoje zakupy. W razie problemów szybko podchodzi pracownik sklepu i pomaga. Pracownicy, których tu spotkałam, są życzliwie nastawieni do klientów. Polecam zakupy w tym sklepie innym osobom.

bardzo dobrze

Niedaleko ode mnie otwarto nowy sklep Lidl, więc wybrałam się zobaczyć jak tam jest. Przed sklepem zastałam sporej wielkości parking. Wejście do sklepu wydało mi się nieco ciasne, ponieważ po lewej stronie ustawiono małe koszyki i klienci wchodząc rozglądali się i zatrzymywali, co trochę blokowało przejście. Jednak już po wejściu na sale sprzedaży można było poruszać się swobodnie. Sam sklep jest duży i długi. Alejki są dobrze rozplanowane, nie miałam kłopotu z poruszaniem się, choć przy dużej liczbie klientów (np. w sobotę) pewnie będzie tu ciasno. Wnętrze sklepu i zaopatrzenie wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Znalazłam potrzebne produkty, a gdy nie mogłam ustalić lokalizacji bakalii, poprosiłam o pomoc pracownika i tę pomoc uzyskałam. Na koniec zakupów podeszłam do kas i tu było miłe zaskoczenie - oprócz tradycyjnych kas są też kasy samoobsługowe - 6 stanowisk i był przy nich pracownik, który pomagał klientom w razie potrzeby. Zakupy zrobiłam szybko i chętnie wrócę tu na kolejne.

Udane zakupy

Przyszłam do drogerii Rossmann zachęcona aktualną ofertą promocyjną. W sklepie było kilka osób, dzięki czemu nie było problemu z poruszaniem się po sali i z zachowaniem dystansu. Pracownice były dostępne na sali - akurat potrzebowałam zapytać o coś i sprzedawczyni miło udzieliła mi informacji. Przy kasie również nie było kolejki, a obsługa przebiegła bardzo sprawnie. Często robię zakupy właśnie w tej drogerii, bo sklep jest duży i wybór produktów jest odpowiedni.

Udane zakupy

Sieć Tesco niedługo zniknie z Polski, chciałam więc zanim to nastąpi wykorzystać bony i kupony z programu Clubcard i pojechałam na zakupy. W sklepie nie było dużo klientów, choć to okres przedświąteczny. Na sali sprzedaży panował porządek, produkty były dobrze wyeksponowane. W kilku miejscach widać było pracowników dokładających produkty. Ogólnie zakupy przebiegły sprawnie i szybko. Skorzystałam z obsługi przy kasie samoobsługowej, bo do jedynej otwartej kasy z obsługą ustawiło się kilku klientów. W sumie szkoda trochę, że Tesco zniknie z rynku handlowego, bo lubię robić zakupy w tym sklepie i będzie mi go brakowało.

Super obsługa!

Szybka wizyta i tankowanie na stacji Lotos. Będąc w okolicy podjechałam na tę stację, bo cena benzyny była trochę niższa niż na innych stacjach. Nie było kolejki na podjeździe, wiec sprawnie zatankowałam i udałam się do kasy. Tu też nie było kolejki, a pracownik w miły sposób zaoferował dodatkowe produkty. Na podjeździe oraz wewnątrz sklepu było czysto. Stacja ogólnie sprawiała pozytywne wrażenie, a obsługa była przyjaźnie nastawiona do klientów.

Polecam

Potrzebowałam wykonać badanie Holter EKG i wybrałam tę przychodnie, ponieważ termin na badanie był nieodległy. W dniu założenia holtera zgłosiłam sie o wyznaczonej godzinie i sprawnie zostałam przyjęta. W poczekalni były wyznaczone miejsca do siedzenia z zachowaniem reżimu sanitarnego. Cała placówka wywarła na mnie pozytywne wrażenie, a personel medyczny był pozytywnie nastawiony do pacjentów. Szczerze polecam tę przychodnię.

Dobra obsługa

Byłam dziś na szybkich zakupach w Rossmannie. Akurat dobrze trafiłam, bo w sklepie nie było wielu klientów, dzięki czemu mogłam poszukać potrzebnych mi produktów oraz porozmawiać chwilę z pracownicą o jednym z kosmetyków. Wizytę oceniam pozytywnie. Obsługa była uprzejma i pomocna po poproszeniu. Skasowałam zakupy w kasie samoobsługowej, za co od dawna doceniam ten sklep.

Super obsługa!

W tej piekarni najczęściej kupuję chleb, bo mam do niej blisko i pracują tu bardzo miłe osoby. W piekarni jest czysto, pieczywo i wyroby słodkie są estetycznie wyeksponowane w gablotach. Pracownice zwykle polecają jakiś produkt dodatkowy przy zakupach, np. drożdżówkę albo sezonowe ciasto. Ogólnie pieczywo jest smaczne, a ceny akceptowalne. Przez pandemię i brak studentów, jest tu obecnie mniej klientów niż zazwyczaj.

Dobrze

Mimo zamknięcia galerii handlowych, ten sklep jest otwarty, co mnie bardzo ucieszyło i postanowiłam poszukać butów. W sklepie było zaledwie kilka osób, za to obuwia było bardzo dużo. Niestety w moim rozmiarze nie udało mi się tym razem znaleźć odpowiedniego modelu, ale mogłam w spokoju i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przymierzyć buty. Pracownice były zajęte zmianą ekspozycji butów. Chyba już nadchodzi nowa kolekcja na wiosnę. :0

Dobrze

Stacja paliw przy Pasażu Grunwaldzkim została otwarta po niedawnym remoncie. Mam ją najbliżej domu, więc zwykle właśnie tutaj tankuję. Na podjeździe nie było kolejki, szybko więc zatankowałam i poszłam zapłacić za paliwo. Sklep na stacji przeszedł remont i przemeblowanie i tera jego wnętrze robi lepsze wrażenie - jest w nim więcej miejsca. Czystość była zachowana. Wizyta przebiegła sprawnie.

Udane zakupy

Do wizyty w sklepie Pepco przy ul.Dokerskiej zachęciły mnie plakaty z informacją o przecenach. Wewnątrz sklepu było mało osób, co sprzyjało zachowaniu odpowiedniego dystansu. Sklep był czysty i bardzo dobrze zaopatrzony. Znalazłam kilka fajnych produktów i poszłam do kasy. Tu również nie było kolejki, a obsługa przebiegła w miłej atmosferze.

Dobra obsługa

Zamówiłam leki przez internet z odbiorem w tej aptece i dziś przyszłam po nie. Były otwarte 3 okienka, ale jeszcze 3 osoby czekały w kolejce. Na szczęście obsługa przebiegała sprawnie i po kilku minutach czekania dotarłam do stanowiska obsługi. Farmaceuta szybko znalazł moje zamówienie i w bardzo szybkim tempie mnie obsłużył. Wszyscy farmaceuci pracowali w pośpiechu. Mam nadzieję, że nie mylili się przy wydawaniu leków.

Szybka obsługa

Mała stacja paliw położona jest na dużym osiedlu i często są tu kolejki po paliwo. Jednak obsługa jest szybka i sympatyczna, co sprawia, że lubię tu tankować, gdy jestem w okolicy. Na stacji było czysto, w budynku sklepu też. Widać, że pracownicy dbają o to miejsce.

Super obsługa

Dziś po drodze zajrzałam do Żabki po drobne zakupy. Już jest po Świętach, ale pracownicy mieli na głowach czapki Mikołajowe, co było miłym akcentem. Szybko znalazłam potrzebne rzeczy i poszłam do kasy. Miła kasjerka sprawnie obsługiwała klientów i uśmiechała się do każdego. Chciałabym, żeby w każdym sklepie pracownicy byli tacy życzliwi jak tutaj.

Duży wybór mebli i dobre ceny

Szukałam foteli i znalazłam ofertę promocyjną w salonie mebli BRW. Po wejściu do sklepu znalazłam interesujący mnie model fotela i wypróbowałam, czy jest on wygodny do siedzenia. Cena i jakość mebla przekonały mnie do zakupu, więc poszłam do punktu obsługi. Pracownica w miły sposób udzieliła mi informacji o czasie dostawy oraz koszcie transportu. Wybrałam kolor obicia foteli, zapłaciłam i już po kilku dniach fotele dotarły do mnie. Bardzo szybka realizacja zamówienia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem