Opinie wystawione przez użytkownika: klientka_7

dobrze

Sklep Tesco jest przeznaczony do likwidacji i niestety widać to coraz mocniej. Mimo przedświątecznego okresu klientów było bardzo mało, a za to towaru było dużo i to nie tylko ze stałej oferty, ale również z aktualnej promocji. jednak w sklepie czuć było atmosferę przygnębienia. Pracownicy też wyglądali na przygaszonych i zmęczonych/znużonych. Życzę Wam, żebyście jednak nie zniknęli całkowicie z mapy Wrocławia i żebyście w pozostałych sklepach zatrudniali więcej pracowników, bo przy takiej małej ich liczbie trudno znaleźć kogoś na sali, żeby zapytać np. o produkty. Życzę Waszym pracownikom więcej uśmiechu, chociaż rozumiem, ze w sytuacji zamykania sklepu trudno zachować dobry humor.

szybkie zakupy

Udało mi się dziś zrobić naprawdę szybkie zakupy w sklepie Kaufland. To chyba zasługa handlowej niedzieli, która była wczoraj, w związku z czym w poniedziałek mniej klientów przyszło do sklepu. Byłam tutaj w piątek, bo chciałam kupić kawę z gazetki promocyjnej, ale nie było nawet śladu na półce po tej kawie. Nie zdziwiło mnie to, bo cena była sporo niższa niż poza promocją. Dzisiaj okazało się, że kawa jest dostępna i to w dużej ilości! Moja radość była też duża i kupiłam 2 sztuki tej kawy. Na sali sprzedaży nie było wielu klientów, dzięki temu poruszanie sie z wózkiem zakupowym było łatwe. Z zakupami podeszłam do kas. Były otwarte 4 stanowiska, wybrałam więc kasę z najmniejsza kolejką i zostałam tu szybko i sprawnie obsłużona. Moja rada w jaki sposób sklep może zwiększyć satysfakcję klientów to zapewnienie dużej ilości i dostępności produktów z gazetki promocyjnej (np. kawa), żeby klienci w drugim dniu obowiązywania oferty (piątek) mogli kupić ten produkt, a nie musieli przychodzić do sklepu ponownie pod koniec oferty.

Dobra obsługa

Przyszłam do sklepu Media Expert w celu obejrzenia telefonów, telewizorów i przy okazji kuchenek. Na dziale z telewizorami pracownik wyraźnie czekał, aż jakiś klient sie pojawi i ucieszył się, że może mi w czymś doradzić. Miło porozmawialiśmy o telewizorach, montażu, dostawie sprzętu. Potem poszłam do działu z telefonami i tu tez trafiłam na sprzedawcę chętnego do pomocy klientowi i potrafiącego przekazać niezbędne informacje oraz zachęcić do zakupu. Na koniec podeszłam jeszcze do kuchenek elektrycznych i tu trochę się rozczarowałam postawą doradcy klienta, który nie miał wiedzy na temat oferowanego sprzętu, ale nie chciał też sprawdzić informacji, o które pytałam, na przykład na stronie sklepu i tylko mówił, że producent nie podaje takich danych. Czułam, że przeszkadzam temu sprzedawcy w obijaniu sie w pracy. Podsumowując, ocena satysfakcji z zakupu lub doradztwa zależy w dużej mierze od nastawienia sprzedawcy do pracy i do klienta. jeśli doradca jest chętny do rozmowy z klientem i potrafi przekazać informacje, to klient będzie zadowolony. A jeśli sprzedawca nawet nie chce sprawdzić danych na temat sprzętu, to klient wybierze inny sklep.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Media Expert Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
CCC Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Bodzio Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Sympatyczne pracownice chętnie pomagają klientom w odnalezieniu obuwia na sklepie. Obsługa przy kasie jest bez zarzutu. Wybór obuwia na każdą porę roku jest bardzo duży.

Ocena z dnia: 01.11.2019
DEICHMANN Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Pepco to sklep z dużym i tanim asortymentem odziezowym i dla domu. Mozna tu kupić dużo rzeczy w niskich cenach, ale jakość też jest średnia. Jednak sklep cieszy sie dużą popularnością zwłaszcza wśród mam małych dzieci, co widac po ilości ubrań dziecięcych na sali sprzedaży.

Ocena z dnia: 31.10.2019
PEPCO Inna forma kontaktu

Dobrze.

W sklepie trudno jest znaleźć pracownika na dziale, a część doradców niekoniecznie zna się na tym, co sprzedaje. Są tu długie kolejki do kas.

Ocena z dnia: 31.10.2019
OBI Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 30.10.2019
Triumph Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 30.10.2019
LIDL Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Selgros Cash&Carry Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 28.10.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 27.10.2019
Drogerie Natura Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 26.10.2019
Super-Pharm Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 24.10.2019
C&A Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Miła i fachowa pomoc doradcy w wyborze wykładziny zaowocowała zakupem w tym sklepie.

Ocena z dnia: 24.10.2019
KOMFORT Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 24.10.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 23.10.2019
Orsay Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 22.10.2019
PSS Społem Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem