Opinie wystawione przez użytkownika: mg092

Podręczny sklep.

Bardzo fajny sklep pod względem asortymentu i obsługi. Brak luk towarowych, Pracownicy dbający o porządek na sklepie, uprzejmi i zaangażowani w rozmowę z Klientem. Polecam.

Bardzo fajny sklep.

Obsługa na medal - uśmiech i pozytywna atmosfera jest wyczuwalna, co zachęca do robienia zakupów w sposób swobodny. Duży wybór asortymentu, porządek na sklepie.

Długie kolejki.

Bardzo często spotykam się z długimi kolejkami w tym sklepie. Nie można liczyć na indywidualne podejście do Klienta ze względu na tempo pracy. Pomijając ten fakt, zaangażowanie i zachowanie Pracowników oceniam na plus.

Obsługa zawsze na plus.

Wszechstronny sklep dla miłośników wyposażenia wnętrz. Zawsze pomocna obsługa, rzeczowa a przede wszystkim widoczna na sali sprzedaży. Pomoc w doborze produktu lub skompletowaniu zamówienia zawsze na plus.

Zawsze zaangażowani Pracownicy.

Lubię odwiedzać ten sklep na organizację pracy i Pracowników, chętnych do pomocy i widocznych na obszernej sali sprzedaży. Uśmiech i zaangażowanie to podstawa w budowaniu partnerskich relacji.

Profesjonalnie i z uśmiechem.

Bardzo profesjonalna obsługa - żadnych problemów ze zwrotem towaru, brak nachalności w trakcie transakcji. Niestety nie udało się wybrać żadnego produktu w zamian, ale Pracownicy nie przyjęli przez to negatywnej postawy. Tak trzymać!

Bardzo kameralny sklep.

Różnorodność asortymentu i zakres cen zachęca do regularnych odwiedzin tej sieci sklepów. Obsługa dba o porządek na sklepie, jest skora do pomocy czy doradztwa. Polecam dla poszukiwaczy okazji.

Profesjonalna obsługa.

W tym punkcie zawsze mogę liczyć na doradztwo i partnerskie podejście do Klienta. Wybór, jakoś produktów i dostępność rozmiarów na plus. Pracownicy zawsze zaangażowani w wykonywanie swoich obowiązków.

Kompletna oferta.

Bardzo rzeczowe i zrozumiałe przedstawienie oferty. Zaangażowanie i skupienie na Kliencie, lecz nie osaczanie. Na szczególne docenienie zasługuje kultura osobista Pracownika.

Bardzo fajny sklep.

Duży wybór asortymentu, obsługa widoczna na sklepie - co jest w mojej opinii bardzo istotne, ponieważ oznaczenia nie zawsze są intuicyjne. Pomoc w obsłudze kas samoobsługowych również na plus ze względu na krótki czas oczekiwania.

Kompleksowo i profesjonalnie.

Kompleksowa obsługa polegająca na partnerstwie. Profesjonalne doradztwo zamiast nacisku na wynik sprzedaży. Tak trzymać!

Bardzo miła obsługa.

Zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem - Pracownicy dbają o poziom obsługi i o swoich Klientów. Robiąc zakupy w tym punkcie nigdy nie czuję się jako intruz, tylko wyczekiwany Klient.

Zawsze duży wybór.

Lubię robić zakupy w tej sieci sklepów ze względu na duży wybór asortymentu - od garmażerki po artykuły sezonowe. Pracownicy są mili i skorzy do pomocy - w szczególności, kiedy trzeba wskazać lokalizację danego produktu.

Duży wybór w asortymencie.

Sklep dla poszukiwaczy okazji. Duży wybór wyposażenia dla domu oraz kosmetyków kolorowych. Obsługa uprzejma, widoczna na sklepie.

Pyszne, duże porcje.

Wersja z hummusem i mięsem wołowym przepyszna. Duża porcja, podana w odpowiedniej temperaturze. Obsługa bardzo uprzejma, odpowie na każde pytanie i wyjaśni wątpliwości. Polecam.

Smacznie i od ręki.

Zamówienie zrealizowane niemal od ręki, w odpowiedniej temperaturze. Stoliki sprzątane na bieżąco, widać zaangażowanie Pracowników w swoje obowiązki.

Pyszne pączki.

Pyszne i (zawsze) ciepłe pączki. Obsługa na bieżąco uzupełnia braki a przy tym uprzejmie obsługuje klientów.

Pyszna kawa!

Pyszna kawa, przyjemne otoczenie, pozwalające na chwilę zapomnienia. Obsługa dobrze wykonująca swoje obowiązki, skupiona na kliencie.

Smacznie i z uśmiechem.

Bardzo duży wybór smaków a przy tym obsługa z uśmiechem. Aż chce się wracać po więcej.

Komplesowa obsługa.

Kompleksowa obsługa i doradztwo - bez zbędnego naciskania na zakup. Profesjonalne i partnerskie podejście do Klienta. Jestem zadowolona z wyboru.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem