Opinie wystawione przez użytkownika: misiek_9

Duży hipermarket z wielkim parkingiem na którym nie ma

Duży hipermarket z wielkim parkingiem na którym nie ma problemu znaleźć miejsca do parkowania. . . Personel obsługujący kasy wita kupującego i obsługuje go w miłej atmosferze. Jednak aby dojść do kasy trzeba swoje odstać w kolejce, gdyż kupujących jest sporo a nie działają wszystkie kasy. Asortyment jest bardzo szeroki zarówno pod względem różnorodności produktów i producentów, obecnie jest coraz więcej produktów własnej marki. Ceny są relatywnie niskie w porównaniu z innymi sklepami w okolicy.

Odkąd stacja straciła dobre miejsce ceny na niej spadły i

Odkąd stacja straciła dobre miejsce ceny na niej spadły i są najniższe w okolicy i to nawet o kilkanaście groszy na litrze. W obrębie stacji jest firmowy sklep z toaletą oraz spory parking i sąsiedztwo Biedronki. Obsługa stacji jest standardowo uprzejma prócz jednej Pani kasjerce tam pracującej która ani nie wita klienta ani nie żegna jedyne jej słowa to cena benzyny, która jest na tyle korzystna, że warto pomimo wszystko tam tankować.

Sklep posiada duży wybór produktów

Sklep posiada duży wybór produktów. Można tu kupić produkty markowe jak i własnej marki. Przed sklepem jest duży parking i nie ma problemu ze znalezieniem miejsca, aby zaparkować. W środku jest swobodny dostęp do wszystkich produktów. Obsługa na sali sprzedaży jest uprzejma i pomocna oraz kompetentna. Gdy jest więcej ludzi przy kasach są otwierane nowe dlatego nie trzeba spędzić dużo czasu w kolejkach.

W tym sklepie można szybko zrobić zakupy codziennego

W tym sklepie można szybko zrobić zakupy codziennego użytku. Jest tutaj spory wybór asortymentu szczególnie na stoisku mięsnym. Dodatkowo często zdarzają się tam promocję. W pozostałej części można znaleźć artykuły codziennego użytku. Pracownicy są bardzo uprzejmi i profesjonalni. Chętnie służą pomocą. Przy kasach nie ma kolejek, a jak tylko się pojawi to od razu jest drugi pracownik. Zakupy tutaj można zrobić bardzo sprawnie.

W empiku prócz możliwości zakupu książek

W empiku prócz możliwości zakupu książek, czasopism jest także możliwość wywołania zdjęć. Zamówienie składa się przez internet, a odbiór jest w wybranym punkcie. Ceny są bardzo niskie, jedne z najniższych, a jakość zdjęć jest dobra. O tym że zdjęcia znajdują się już w sklepie jesteśmy informowani sms. Na miejscu jest bardzo miła i uprzejma obsługa. Sam zakup trwa tylko parę chwil.

Jest to mały sklepik w galerii Jasło

Jest to mały sklepik w galerii Jasło. Jego powierzchnia jest niewielka przez to jest tam dość ciasno. Ale można tam kupić dobre markowe ciuchy w dość konkurencyjnych cenach. Obsługa jest bardzo miła i chętna do pomocy. Jeżeli nie ma rozmiaru można sobie go zamówić i za parę dni dostaje się informację telefoniczną, że można odebrać przedmiot.

Sklep jest dość duży i można czasami znaleźć fajne produkty

Sklep jest dość duży i można czasami znaleźć fajne produkty w ofercie gazetkowej, ale niestety są tylko przez tydzień a jak ktoś się spóźni to nie ma już możliwości zakupienia ich. Pracownicy zbytnio się nie przejmują klientami i jedyny kontakt jest przy kasie. Tam obsługa idzie sprawnie, ale jest mało otwartych kas i trzeba swoje odstać w kolejce.

W pizzerii panuje bardzo przyjemna atmosfera

W pizzerii panuje bardzo przyjemna atmosfera. Można tam zjeść dobrą pizzę oraz napić się dobrego piwa grzanego. Minusem pizzerii są dość wysokie ceny w porównaniu z innymi lokalami, ale rekompensują to wysoką jakością produktów oraz dużym wyborem.

Stacja benzynowa znajduje się przy głównej drodze przy

Stacja benzynowa znajduje się przy głównej drodze przy wylocie z Jasła. Można tam kupić dobrej jakości paliwo w cenach porównywalnych z konkurencją. Niestety sporym minusem jest długi czas oczekiwania. Od momentu ustawienia się w kolejce do zapłacenia za paliwo mija ponad 15 minut.

Drogeria znajduje się w centrum handlowym

Drogeria znajduje się w centrum handlowym. Można tu znaleźć sporo produktów w promocyjnych cenach. Sklep zajmuje dużo powierzchnię. Jest w nim czysto. Personel jest zawsze gotowy do pomocy, a przy kasie nie ma prawie wcale kolejek.

W piekarni jest spory wybór pieczywa

W piekarni jest spory wybór pieczywa, ciast oraz ciasteczek. Są one w dość korzystnych cenach, a wszystkie produkty bardzo smaczne. Dodatkowym atutem jest umiejscowienie piekarni blisko centrum miasta. Obsługa jest uprzejma i przyjaźnie nastawiona do klienta.

Hipermarket jest w dobrym miejscu

Hipermarket jest w dobrym miejscu. Przed nim znajduje się wielki parking w którym bez problemów można znaleźć miejsce do parkowania, chociaż czasem dość daleko od wejścia do sklepu. Pracownicy są uprzejmi i pomocni, a wybór produktów jest wysoki. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno jeżeli szuka rzeczy tanich jak i o lepszej jakości. Jednak aby dojść do kasy trzeba swoje odstać w kolejce, gdyż kupujących jest sporo a nie działają wszystkie kasy. Asortyment jest bardzo szeroki zarówno pod względem różnorodności produktów i producentów. Ceny są niskie.

Busy tego przewoźnika jeżdżą na trasie Kraków

Busy tego przewoźnika jeżdżą na trasie Kraków-Krosno co godzinę. Jest to dość duża częstotliwość. Do tego drogę trasę tą jadą w bardzo dobrym tempie. Autobusy są wygodne i zadbane, a w większości z nich jest dostęp do darmowego internetu Wifi. Jedyną ich wadą jest cena. Są najdroższym przewoźnikiem na tej trasie, ale przez komfort i częstotliwość jazdy są również najlepszym.

Sklep posiada bardzo bogaty asortyment RTV

Sklep posiada bardzo bogaty asortyment RTV-AGD w korzystnych cenach. Obsługa jest kompetentna i chętnie pomaga swoją wiedzą klientowi. Sklep posiada bardzo dużą powierzchnię i łatwy dostęp do wszystkich produktów.

Serwowane tutaj fast

Serwowane tutaj fast-foody są smaczne i ciepłe. Obsługa jest w przyjemna i stara się szybko podać zamówienie. Niestety jest sporo klientów i najpierw trzeba chwilę odstać w kolejce a następnie ciężko jest znaleźć stolik aby spokojnie zjeść zamówienie.

Punkt obok galerii krakowskiej w nowym dworcu głównym

Punkt obok galerii krakowskiej w nowym dworcu głównym podziemnym. Obsługa była miła i pomocna, natomiast sam lokal dość mały ale ruch tam też nie jest największy więc w zupełności wystarcza.

Obsługa jest pozytywnie nastawiona na klienta

Obsługa jest pozytywnie nastawiona na klienta. Chętnie pomogła mi znaleźć szukany produkt. Dodatkowo przy kasach nie było zbyt wielkich kolejek, a w sklepie panował ład i porządek.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem