Opinie wystawione przez użytkownika: mms30

Sklep internetowy Selgros uruchomiono stosunkowo niedawno

Sklep internetowy Selgros uruchomiono stosunkowo niedawno. Do tej pory korzystałam z oferty hurtowni stacjonarnej i byłam zadowolona, jednakże wersja internetowa jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Po pierwsze wygoda zakupów bez wychodzenia z domu, bogata oferta no i bardzo szybki czas realizacji, a do tego darmowa dostawa. Nie bez znaczenia jest także to, że co dzień można liczyć na wiele promocyjnych ofert, na prawdę atrakcyjnych i konkurencyjnych w stosunku do innych dostawców. Mój ostatni zakup miał miejsce wczoraj, dziś właśnie oczekuję na przesyłkę z zamówionymi produktami.

Ocena z dnia: 11.06.2014
selgros24.pl Kontakt online

Niejednokrotnie byłam klientką firmy kurierskiej Siódemka

Niejednokrotnie byłam klientką firmy kurierskiej Siódemka. Często zakupów dokonuję przez internet i często też dostawcy zamawianych produktów korzystają z pośrednictwa Siódemki. Ogólnie czas realizacji zlecenia jest prawidłowy, moje główne zastrzeżenia dotyczą jakości obsługi. Poza jednym wyjątkiem, kiedy to przez pewien czas przesyłki pod mój adres zamieszkania dostarczała bardzo miła pani kurier, nie miałam do tej obsługi żadnych zastrzeżeń. Jednakże już od dłuższego czasu przesyłki dostarczane są przez różnych kurierów, zazwyczaj młodych panów, którzy notorycznie się spieszą, a w tym pośpiechu zapominają o regulaminie jaki ich obowiązuje i co tu dużo mówić także o kulturze osobistej. Są niegrzeczni, opryskliwi, na moją prośbę o to bym mogła przesyłkę, której opakowanie na pierwszy rzut oka wskazywało na duże uszkodzenia, otworzy w obecności pana kuriera i spisać od razu stosowny protokół, kurier oburzył się wielce, że on nie ma czasu na takie rzeczy, że tak się nie robi, że jak coś uległo uszkodzeniu to mam 14 dni żeby złożyć reklamację i czy ja wiem ile on to jeszcze musi przesyłek dostarczyć. Cóż praca kuriera (podobne też pewnie jak i inne zawody) jest stresująca, nie wydaje mi się, żeby właściwym jednak było wyładowywanie tego stresu na klientach. Z tego powodu (jeśli to możliwe) wolę zakupy u dostawców, którzy nie korzystają z usług tej firmy kurierskiej.

Ocena z dnia: 11.06.2014
Siódemka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bogata oferta obuwia, zwłaszcza dla dzieci, miła obsługa, sprawiają, że robię tam często zakupy. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. bardzo przydatny, zwłaszcza po 21 i święta. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 26.03.2013
Szafranowy Dwór Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem