Opinie wystawione przez użytkownika: rzetelny_obserwator85

Zmiana na gorsze

Niestety mocno się rozczarowałam będąc wczoraj w Pierogarni. Jest nowa karta MENU, nowe farsze pierogów i nowy wygląda lokalu. Nie ma już tego niepowtarzalnego stylu Starego Młyna i słomy na dachu, dzięki której był niesamowity swojski i przytulny klimat. Jedzenie również się pogorszyło. Jest zdecydowanie mniejszy wybór, nie można już samodzielnie komponować zestawów i jest tylko jeden rozmiar. Farsze są mega wymyślne, z milionem składników - teoretycznie, bo i tak zawsze przeważa jeden, a reszty próżno szukać. Wszystko zmierza ku nowoczesności, zabijając indywidualność - szkoda. PS. Na szczęście sos grzybowy nadal jest wybitny!

Super smaczne, super mięsne :)

Nie wiem, co bym zrobiła bez sklepów mięsnych Zyguła :) mięso jest tu świetne, zwłaszcza wędliny. Nie ma porównania do marketowych/paczkowanych wędlin czy parówek. Tutaj czuć smak mięsa, widać naturalny skład. Są na prawdę smaczne! W dodatku panie są bardzo sympatyczne i chętnie doradzają przy nowościach :)

Obsługa zniechęca do zakupów

Pierwszy raz spotkałem się z tak słabą obsługą. Zacznijmy od tego, ze gdy wchodzi się do sklepu, ma się wrażenie że jest pusty - nie ma ani jednego pracownika. Sklep jest tak skonstruowany, że ciężko jest samodzielnie znaleźć jakiś model - ściany są pełne różnych modeli i nie wiadomo co jest co. Obsługa jest więc konieczna. Odnalazłem jedną panią SIEDZĄCĄ NA PODŁODZE ZA KASĄ, bawiącą się telefonem. Łaskawie podeszła ze mną do ściany i zaczęła wyciągać mi spodnie na chybił-trafił. Wierząc, ze pani skanując wzrokiem moją figurę wiedziała, jakie spodnie mi dać, poszedłem przymierzyć. Jeansy były tragiczne... Zdecydowanie za duże, wręcz worki. Mógłbym wejść w jedną nogawkę! Poprosiłem o mniejsze, wtedy ów pani blondynka dała mi tak ciasne, że dopytałem, czy nie są aby damskie. Pani totalnie nie wiedziała jak mnie obsłużyć, dawała mi kompletnie inne modele niż chciałem, mówiąc że "te powinny być OK". Nie były... Po przymierzeniu X par spodni wyszedłem zrezygnowany, spocony i wkurzony. Chyba Big Star ma za dużo pieniędzy skoro pozwala sobie na rezygnowanie z pewnego klienta.

Dużo ofert, choć jest bałagan

Z jednej strony duża dostępność ofert to plus - są zarówno oferty od deweloperów jak i osób prywatnych. Niestety jest masa powtórzonych ofert, jedna kilka razy i w dodatku przy każdej inna cena! Wprowadza to chaos.

Ocena z dnia: 09.04.2021
otodom.pl Kontakt online

Tanio i przyjemnie

Świetny "niewidzialny" operator :) chociaż kontakt jest głównie on-line, ewentualnie telefonicznie, to obsługa świetnie się spisuje w rozwiązywaniu wszelkich problemów!

Ocena z dnia: 09.04.2021
nju mobile Kontakt online

Odpowiedzialny dostawca

Korzystam z energii od innogy i jestem zadowolony. Polecam serdecznie

Ocena z dnia: 09.04.2021
innogy Polska Inna forma kontaktu

Bardzo dziękuję!

Dzięki firmie DLF dowiedziałem się o marce Stadler Form, z której zakupiłem oczyszczacz powietrza. Produkt jest świetny! Bardzo dziękuję!

Ocena z dnia: 09.04.2021
DLF Kontakt online

Bardzo duży wybór

To świetne miejsce na zakupy. Może nie na co dzień, ale przed zjazdem rodzinnym czy imprezą - rewelacja! Dużo różnorodnych produktów, których nie dostaniemy nigdzie indziej!

Panie Boże chroń nas przed AAA Auto

Wstyd i hańba dla uczciwych handlarzy. Przez takich jak tutaj ludzie tracą zaufanie do komisów. Skandal. Kręcą na każdym kroku!!! To już jest mafia!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem